Profilul clubului

Carabobo FC
#3
Locul în clasament
Forma recentă
DWDWW
Următorul meci
duminică, 25 octombrie · 23:30 (București)
Portuguesa FCVS
Carabobo FCPronostic Betora
1 · 14%X · 16%2 · 70%
Istoricul nostru pe Carabobo FC
Sezonul 2026 · 29 meciuri pronosticatePonturi 1X2 corecte
17/29
59%
Scoruri exacte nimerite
4/29
14%
Nimerit
59%
Statistici de sezon
Sezonul 20266
Jucate
3
Câștigate
0
Egaluri
3
Pierdute
50
Goluri marcate
30
Goluri primite
+1
Golaveraj
50%
Rată de victorii
15
Fără gol primit
1.5
Medie goluri marcate
9
Puncte
Bilanț acasă10W 7D 0L
Bilanț în deplasare4W 6D 6L
Meciuri viitoare
Rezultate recente
18 oct.
11 oct.
19 sept.
16 sept.
13 sept.
8 sept.
3 sept.
31 aug.
22 aug.
17 aug.
Întrebări despre Carabobo FC
Când joacă Carabobo FC următorul meci?
Carabobo FC joacă cu Portuguesa FC pe duminică, 25 octombrie, la ora 23:30 (București), în Primera División.
Cine câștigă Portuguesa FC vs Carabobo FC?
Modelul Betora dă Victorie Carabobo FC la 70%. Cel mai probabil scor exact și analiza completă sunt pe pagina pronosticului.
Cum stă Carabobo FC în acest sezon?
Carabobo FC este pe locul 3 în Copa Sudamericana, cu 9 puncte după 6 meciuri. Forma recentă: LWLWL.
Cât de precise sunt pronosticurile pentru Carabobo FC?
În acest sezon am nimerit 17 din 29 ponturi 1X2 pe Carabobo FC. Fiecare pronostic este evaluat după fluierul final, iar istoricul este public.