Profilul clubului
Racing Santander

Racing Santander

Forma recentă
LDLLW

Următorul meci

sâmbătă, 24 octombrie · 17:15 (București)

La Liga
Racing Santander

VS

Espanyol

Pronostic Betora

1 · 40%X · 29%2 · 31%

Alegerea noastră

Victorie Racing Santander

40%

Scor exact: StarterVezi pronosticul →

Istoricul nostru pe Racing Santander

Sezonul 2026/27 · 9 meciuri pronosticate

Ponturi 1X2 corecte

6/9

67%

Scoruri exacte nimerite

2/9

22%

Nimerit

67%

Statistici de sezon

Sezonul 2026
13
Goluri marcate
23
Goluri primite
0
Fără gol primit
1.6
Medie goluri marcate
Bilanț acasă2W 2D 0L
Bilanț în deplasare0W 0D 4L

Meciuri viitoare

Rezultate recente

Disponibilitatea lotului

A. Almeida photo
A. Almeida
Red Card
Suspendați
S. Eriksson photo
S. Eriksson
Shoulder Injury
Accidentați
I. Luque photo
I. Luque
Inactive
Accidentați
A. Martin photo
A. Martin
Knee Injury
Accidentați
Pedro Felipe photo
Pedro Felipe
Hamstring Injury
Accidentați
G. Guliashvili photo
G. Guliashvili
Leg Injury
Accidentați

Întrebări despre Racing Santander

Când joacă Racing Santander următorul meci?

Racing Santander joacă cu Espanyol pe sâmbătă, 24 octombrie, la ora 17:15 (București), în La Liga.

Cine câștigă Racing Santander vs Espanyol?

Modelul Betora dă Victorie Racing Santander la 40%. Cel mai probabil scor exact și analiza completă sunt pe pagina pronosticului.

Cum stă Racing Santander în acest sezon?

Clasamentul nu este încă disponibil pentru Racing Santander.

Cât de precise sunt pronosticurile pentru Racing Santander?

În acest sezon am nimerit 6 din 9 ponturi 1X2 pe Racing Santander. Fiecare pronostic este evaluat după fluierul final, iar istoricul este public.