Meciuri directe

AFC Emley vs Spennymoor Town: meciuri directe

AFC Emley
Bilanțul meciurilor directe · 1 întâlniri
0·0·1
Victorii AFC EmleyEgaluriVictorii Spennymoor Town
Spennymoor Town
4.0
Goluri pe întâlnire
0%
Au marcat ambele echipe
0din 1
Gazdele neînvinse
100%
Peste 2,5 goluri

AFC Emley vs Spennymoor Town: meciurile directe în cifre

AFC Emley și Spennymoor Town s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2026. AFC Emley a câștigat 0, Spennymoor Town a câștigat 1, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (FA Cup): AFC Emley 0–4 Spennymoor Town.

Meciul are în medie 4.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 0% dintre întâlniri, iar 100% au avut trei goluri sau mai multe. Când AFC Emley găzduiește acest meci a câștigat 0 din 1 întâlniri.

AFC Emley are 1 victorie, 1 egal și 1 înfrângere în ultimele 3 meciuri, cu 3 goluri marcate și 5 primite. Spennymoor Town are 2 victorii, 1 egal și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 12 goluri marcate și 8 primite.

Întrebări despre AFC Emley vs Spennymoor Town

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, AFC Emley sau Spennymoor Town?

Spennymoor Town conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 0 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc AFC Emley și Spennymoor Town?

Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 4 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 0% dintre ele.

Când joacă din nou AFC Emley și Spennymoor Town?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în AFC Emley vs Spennymoor Town?

Spennymoor Town a câștigat cu 4–0 pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (FA Cup), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între AFC Emley și Spennymoor Town?

AFC Emley 0–4 Spennymoor Town, pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (FA Cup).