Brackley Town vs South Shields: meciuri directe
Brackley Town
South ShieldsBrackley Town vs South Shields: meciurile directe în cifre
Brackley Town și South Shields s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2026. Brackley Town a câștigat 1, South Shields a câștigat 0, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe marți, 29 septembrie 2026 (National League North): Brackley Town 3–2 South Shields.
Meciul are în medie 5.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 100% dintre întâlniri, iar 100% au avut trei goluri sau mai multe. Când Brackley Town găzduiește acest meci a câștigat 1 din 1 întâlniri.
Brackley Town are 2 victorii, 1 egal și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 8 goluri marcate și 9 primite. South Shields are 2 victorii, 0 egaluri și 3 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 13 goluri marcate și 10 primite.
Ultimele întâlniri
- 29 sept. 2026 · National League NorthBrackley Town3–2South ShieldsBrackley Town
Forma actuală
Sezonul acesta
- 1.0·4.5Goluri marcate pe meciBrackley Town 1.0 · South Shields 4.5
- 57%Peste 2,5 goluriBrackley Town 57% · South Shields 57%
Ultimele rezultate
Brackley Town
- LHednesford Town 3–2 Brackley Town17 oct. 2026 · National League North
- WBrackley Town 2–1 Spennymoor Town10 oct. 2026 · National League North
- LBrackley Town 0–2 Chelmsford City03 oct. 2026 · FA Cup
- WBrackley Town 3–2 South Shields29 sept. 2026 · National League North
- DBrackley Town 1–1 Scarborough Athletic26 sept. 2026 · National League North
South Shields
Întrebări despre Brackley Town vs South Shields
Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Brackley Town sau South Shields?
Brackley Town conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 0 egaluri.
Câte goluri se marchează când se întâlnesc Brackley Town și South Shields?
Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 5 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 100% dintre ele.
Când joacă din nou Brackley Town și South Shields?
Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.
Care este cea mai mare victorie în Brackley Town vs South Shields?
Brackley Town a câștigat cu 3–2 pe marți, 29 septembrie 2026 (National League North), cea mai mare diferență din evidențele noastre.
Care a fost ultimul rezultat între Brackley Town și South Shields?
Brackley Town 3–2 South Shields, pe marți, 29 septembrie 2026 (National League North).