Meciuri directe

Cambridge United vs Stockport County: meciuri directe

Cambridge United
Bilanțul meciurilor directe · 1 întâlniri
0·1·0
Victorii Cambridge UnitedEgaluriVictorii Stockport County
Stockport County
0.0
Goluri pe întâlnire
0%
Au marcat ambele echipe
1din 1
Gazdele neînvinse
0%
Peste 2,5 goluri

Cambridge United vs Stockport County: meciurile directe în cifre

Cambridge United și Stockport County s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2025. Cambridge United a câștigat 0, Stockport County a câștigat 0, iar 1 meci s-a încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe sâmbătă, 6 decembrie 2025 (FA Cup): Stockport County 0–0 Cambridge United.

Meciul are în medie 0.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 0% dintre întâlniri, iar 0% au avut trei goluri sau mai multe. Când Stockport County găzduiește acest meci a câștigat 0 din 1 întâlniri.

Cambridge United are 2 victorii, 3 egaluri și 0 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 7 goluri marcate și 5 primite. Stockport County are 4 victorii, 1 egal și 0 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 7 goluri marcate și 1 primite.

Urmează Cambridge United vs Stockport County, pe sâmbătă, 21 noiembrie 2026 (League One). Modelul Betora îi dă 35% echipei Cambridge United, 27% egalului și 38% echipei Stockport County.

Întrebări despre Cambridge United vs Stockport County

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Cambridge United sau Stockport County?

Bilanțul este egal: câte 0 victorii fiecare și 1 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc Cambridge United și Stockport County?

Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 0 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 0% dintre ele.

Când joacă din nou Cambridge United și Stockport County?

Următoarea întâlnire este Cambridge United vs Stockport County, pe sâmbătă, 21 noiembrie 2026. Pronosticul nostru este pe pagina meciului.

Care a fost ultimul rezultat între Cambridge United și Stockport County?

Stockport County 0–0 Cambridge United, pe sâmbătă, 6 decembrie 2025 (FA Cup).