Meciuri directe

CD Coria vs Extremadura 1924: meciuri directe

CD Coria
Bilanțul meciurilor directe · 1 întâlniri
0·0·1
Victorii CD CoriaEgaluriVictorii Extremadura 1924
Extremadura 1924
6.0
Goluri pe întâlnire
100%
Au marcat ambele echipe
0din 1
Gazdele neînvinse
100%
Peste 2,5 goluri

CD Coria vs Extremadura 1924: meciurile directe în cifre

CD Coria și Extremadura 1924 s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2026. CD Coria a câștigat 0, Extremadura 1924 a câștigat 1, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe sâmbătă, 10 octombrie 2026 (Primera RFEF Grupo 1): CD Coria 2–4 Extremadura 1924.

Meciul are în medie 6.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 100% dintre întâlniri, iar 100% au avut trei goluri sau mai multe. Când CD Coria găzduiește acest meci a câștigat 0 din 1 întâlniri.

CD Coria are 1 victorie, 2 egaluri și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 7 goluri marcate și 10 primite. Extremadura 1924 are 3 victorii, 1 egal și 1 înfrângere în ultimele 5 meciuri, cu 14 goluri marcate și 6 primite.

Întrebări despre CD Coria vs Extremadura 1924

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, CD Coria sau Extremadura 1924?

Extremadura 1924 conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 0 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc CD Coria și Extremadura 1924?

Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 6 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 100% dintre ele.

Când joacă din nou CD Coria și Extremadura 1924?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în CD Coria vs Extremadura 1924?

Extremadura 1924 a câștigat cu 4–2 pe sâmbătă, 10 octombrie 2026 (Primera RFEF Grupo 1), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între CD Coria și Extremadura 1924?

CD Coria 2–4 Extremadura 1924, pe sâmbătă, 10 octombrie 2026 (Primera RFEF Grupo 1).