Chippenham Town vs Yate Town: meciuri directe
Chippenham Town
Yate TownChippenham Town vs Yate Town: meciurile directe în cifre
Chippenham Town și Yate Town s-au întâlnit de 2 ori în evidențele noastre, din 2026. Chippenham Town a câștigat 1, Yate Town a câștigat 0, iar 1 meci s-a încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe marți, 22 septembrie 2026 (FA Cup): Chippenham Town 2–1 Yate Town.
Meciul are în medie 1.5 goluri. Ambele echipe au marcat în 50% dintre întâlniri, iar 50% au avut trei goluri sau mai multe. Când Chippenham Town joacă acasă a câștigat 1 din 1 întâlniri, iar când gazdă este Yate Town a câștigat 0 din 1.
Chippenham Town are 2 victorii, 2 egaluri și 1 înfrângere în ultimele 5 meciuri, cu 6 goluri marcate și 6 primite. Yate Town are 1 victorie, 1 egal și 1 înfrângere în ultimele 3 meciuri, cu 4 goluri marcate și 2 primite.
Ultimele întâlniri
- 22 sept. 2026 · FA CupChippenham Town2–1Yate TownChippenham Town
- 18 sept. 2026 · FA CupYate Town0–0Chippenham TownEgal
Bilanț pe competiții
| Competiție | Jucate | Victorii Chippenham Town | Egaluri | Victorii Yate Town | Goluri pe meci |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 |
Forma actuală
Sezonul acesta
- 1.5·1.5Goluri marcate pe meciChippenham Town 1.5 · Yate Town 1.5
- 64%Peste 2,5 goluriChippenham Town 60% · Yate Town 67%
Ultimele rezultate
Chippenham Town
Întrebări despre Chippenham Town vs Yate Town
Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Chippenham Town sau Yate Town?
Chippenham Town conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 1 egaluri.
Câte goluri se marchează când se întâlnesc Chippenham Town și Yate Town?
Ultimele 2 întâlniri au avut în medie 1.5 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 50% dintre ele.
Când joacă din nou Chippenham Town și Yate Town?
Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.
Care este cea mai mare victorie în Chippenham Town vs Yate Town?
Chippenham Town a câștigat cu 2–1 pe marți, 22 septembrie 2026 (FA Cup), cea mai mare diferență din evidențele noastre.
Care a fost ultimul rezultat între Chippenham Town și Yate Town?
Chippenham Town 2–1 Yate Town, pe marți, 22 septembrie 2026 (FA Cup).