Meciuri directe

Città di Fasano vs Paganese: meciuri directe

Città di Fasano
Bilanțul meciurilor directe · 3 întâlniri
1·1·1
Victorii Città di FasanoEgaluriVictorii Paganese
PaganeseLocul #5 în Serie D Girone G
3.0
Goluri pe întâlnire
33%
Au marcat ambele echipe
2din 3
Gazdele neînvinse
67%
Peste 2,5 goluri

Città di Fasano vs Paganese: meciurile directe în cifre

Città di Fasano și Paganese s-au întâlnit de 3 ori în evidențele noastre, din 2025. Città di Fasano a câștigat 1, Paganese a câștigat 1, iar 1 meci s-a încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe duminică, 10 mai 2026 (Serie D Girone H): Città di Fasano 1–2 Paganese.

Meciul are în medie 3.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 33% dintre întâlniri, iar 67% au avut trei goluri sau mai multe. Când Città di Fasano joacă acasă a câștigat 1 din 2 întâlniri, iar când gazdă este Paganese a câștigat 0 din 1. Echipa aflată la conducere la pauză a câștigat 2 din cele 2 meciuri.

Città di Fasano are 2 victorii, 0 egaluri și 3 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 10 goluri marcate și 7 primite. Paganese, acum pe locul #5 în Serie D Girone G, are 2 victorii, 0 egaluri și 3 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 12 goluri marcate și 7 primite.

Ultimele întâlniri

  • 10 mai 2026 · Serie D Girone HCittà di Fasano1–2PaganesePaganese
  • 03 mai 2026 · Serie D Girone HCittà di Fasano6–0PaganeseCittà di Fasano
  • 21 dec. 2025 · Serie D Girone HPaganese0–0Città di FasanoEgal

Bilanț pe competiții

CompetițieJucateVictorii Città di FasanoEgaluriVictorii PaganeseGoluri pe meci
Serie D Girone H31113.0

Forma actuală

Sezonul acesta

  • 0.0·2.1Goluri marcate pe meciCittà di Fasano 0.0 · Paganese 2.1
  • 38%Peste 2,5 goluriCittà di Fasano 0% · Paganese 75%

Ultimele rezultate

Întrebări despre Città di Fasano vs Paganese

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Città di Fasano sau Paganese?

Bilanțul este egal: câte 1 victorii fiecare și 1 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc Città di Fasano și Paganese?

Ultimele 3 întâlniri au avut în medie 3 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 33% dintre ele.

Când joacă din nou Città di Fasano și Paganese?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în Città di Fasano vs Paganese?

Città di Fasano a câștigat cu 6–0 pe duminică, 3 mai 2026 (Serie D Girone H), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între Città di Fasano și Paganese?

Città di Fasano 1–2 Paganese, pe duminică, 10 mai 2026 (Serie D Girone H).