Meciuri directe

De Graafschap vs Den Bosch: meciuri directe

De Graafschap
Bilanțul meciurilor directe · 1 întâlniri
1·0·0
Victorii De GraafschapEgaluriVictorii Den Bosch
Den Bosch
1.0
Goluri pe întâlnire
0%
Au marcat ambele echipe
1din 1
Gazdele neînvinse
0%
Peste 2,5 goluri

De Graafschap vs Den Bosch: meciurile directe în cifre

De Graafschap și Den Bosch s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2026. De Graafschap a câștigat 1, Den Bosch a câștigat 0, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe duminică, 27 septembrie 2026 (Eerste Divisie): De Graafschap 1–0 Den Bosch.

Meciul are în medie 1.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 0% dintre întâlniri, iar 0% au avut trei goluri sau mai multe. Când De Graafschap găzduiește acest meci a câștigat 1 din 1 întâlniri.

De Graafschap are 2 victorii, 1 egal și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 7 goluri marcate și 7 primite. Den Bosch are 3 victorii, 1 egal și 1 înfrângere în ultimele 5 meciuri, cu 6 goluri marcate și 4 primite.

Întrebări despre De Graafschap vs Den Bosch

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, De Graafschap sau Den Bosch?

De Graafschap conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 0 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc De Graafschap și Den Bosch?

Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 1 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 0% dintre ele.

Când joacă din nou De Graafschap și Den Bosch?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în De Graafschap vs Den Bosch?

De Graafschap a câștigat cu 1–0 pe duminică, 27 septembrie 2026 (Eerste Divisie), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între De Graafschap și Den Bosch?

De Graafschap 1–0 Den Bosch, pe duminică, 27 septembrie 2026 (Eerste Divisie).