Meciuri directe

Ebbsfleet United vs Slough Town: meciuri directe

Ebbsfleet United
Bilanțul meciurilor directe · 2 întâlniri
1·1·0
Victorii Ebbsfleet UnitedEgaluriVictorii Slough Town
Slough Town
2.5
Goluri pe întâlnire
100%
Au marcat ambele echipe
2din 2
Gazdele neînvinse
50%
Peste 2,5 goluri

Ebbsfleet United vs Slough Town: meciurile directe în cifre

Ebbsfleet United și Slough Town s-au întâlnit de 2 ori în evidențele noastre, din 2026. Ebbsfleet United a câștigat 1, Slough Town a câștigat 0, iar 1 meci s-a încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe marți, 29 septembrie 2026 (National League South): Slough Town 1–1 Ebbsfleet United.

Meciul are în medie 2.5 goluri. Ambele echipe au marcat în 100% dintre întâlniri, iar 50% au avut trei goluri sau mai multe. Când Ebbsfleet United joacă acasă a câștigat 1 din 1 întâlniri, iar când gazdă este Slough Town a câștigat 0 din 1.

Ebbsfleet United are 4 victorii, 1 egal și 0 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 16 goluri marcate și 3 primite. Slough Town are 0 victorii, 1 egal și 4 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 3 goluri marcate și 11 primite.

Ultimele întâlniri

  • 29 sept. 2026 · National League SouthSlough Town1–1Ebbsfleet UnitedEgal
  • 28 mar. 2026 · National League SouthEbbsfleet United2–1Slough TownEbbsfleet United

Bilanț pe competiții

CompetițieJucateVictorii Ebbsfleet UnitedEgaluriVictorii Slough TownGoluri pe meci
National League South21102.5

Forma actuală

Sezonul acesta

  • 3.0·0.9Goluri marcate pe meciEbbsfleet United 3.0 · Slough Town 0.9
  • 48%Peste 2,5 goluriEbbsfleet United 50% · Slough Town 46%

Ultimele rezultate

Întrebări despre Ebbsfleet United vs Slough Town

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Ebbsfleet United sau Slough Town?

Ebbsfleet United conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 1 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc Ebbsfleet United și Slough Town?

Ultimele 2 întâlniri au avut în medie 2.5 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 100% dintre ele.

Când joacă din nou Ebbsfleet United și Slough Town?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în Ebbsfleet United vs Slough Town?

Ebbsfleet United a câștigat cu 2–1 pe sâmbătă, 28 martie 2026 (National League South), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între Ebbsfleet United și Slough Town?

Slough Town 1–1 Ebbsfleet United, pe marți, 29 septembrie 2026 (National League South).