Meciuri directe

FC Halifax Town vs Sutton Utd: meciuri directe

FC Halifax Town
Bilanțul meciurilor directe · 3 întâlniri
0·2·1
Victorii FC Halifax TownEgaluriVictorii Sutton Utd
Sutton Utd
2.7
Goluri pe întâlnire
67%
Au marcat ambele echipe
3din 3
Gazdele neînvinse
33%
Peste 2,5 goluri

FC Halifax Town vs Sutton Utd: meciurile directe în cifre

FC Halifax Town și Sutton Utd s-au întâlnit de 3 ori în evidențele noastre, din 2025. FC Halifax Town a câștigat 0, Sutton Utd a câștigat 1, iar 2 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (National League): FC Halifax Town 1–1 Sutton Utd. Sutton Utd este neînvinsă în ultimele 3 întâlniri cu FC Halifax Town.

Meciul are în medie 2.7 goluri. Ambele echipe au marcat în 67% dintre întâlniri, iar 33% au avut trei goluri sau mai multe. Când FC Halifax Town joacă acasă a câștigat 0 din 2 întâlniri, iar când gazdă este Sutton Utd a câștigat 1 din 1.

FC Halifax Town are 3 victorii, 1 egal și 1 înfrângere în ultimele 5 meciuri, cu 11 goluri marcate și 6 primite. Sutton Utd are 1 victorie, 2 egaluri și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 5 goluri marcate și 8 primite.

Întrebări despre FC Halifax Town vs Sutton Utd

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, FC Halifax Town sau Sutton Utd?

Sutton Utd conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 2 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc FC Halifax Town și Sutton Utd?

Ultimele 3 întâlniri au avut în medie 2.7 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 67% dintre ele.

Când joacă din nou FC Halifax Town și Sutton Utd?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în FC Halifax Town vs Sutton Utd?

Sutton Utd a câștigat cu 2–0 pe sâmbătă, 15 noiembrie 2025 (National League), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între FC Halifax Town și Sutton Utd?

FC Halifax Town 1–1 Sutton Utd, pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (National League).