Meciuri directe

Heaton Stannington vs Knaresborough Town: meciuri directe

Heaton Stannington
Bilanțul meciurilor directe · 1 întâlniri
1·0·0
Victorii Heaton StanningtonEgaluriVictorii Knaresborough Town
Knaresborough Town
1.0
Goluri pe întâlnire
0%
Au marcat ambele echipe
1din 1
Gazdele neînvinse
0%
Peste 2,5 goluri

Heaton Stannington vs Knaresborough Town: meciurile directe în cifre

Heaton Stannington și Knaresborough Town s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2026. Heaton Stannington a câștigat 1, Knaresborough Town a câștigat 0, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe sâmbătă, 5 septembrie 2026 (FA Cup): Heaton Stannington 1–0 Knaresborough Town.

Meciul are în medie 1.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 0% dintre întâlniri, iar 0% au avut trei goluri sau mai multe. Când Heaton Stannington găzduiește acest meci a câștigat 1 din 1 întâlniri.

Heaton Stannington are 1 victorie, 0 egaluri și 1 înfrângere în ultimele 2 meciuri, cu 2 goluri marcate și 2 primite. Knaresborough Town are 0 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângere în ultimele 1 meciuri, cu 0 goluri marcate și 1 primite.

Ultimele întâlniri

  • 05 sept. 2026 · FA CupHeaton Stannington1–0Knaresborough TownHeaton Stannington

Forma actuală

Sezonul acesta

  • 1.0·0.0Goluri marcate pe meciHeaton Stannington 1.0 · Knaresborough Town 0.0
  • 25%Peste 2,5 goluriHeaton Stannington 50% · Knaresborough Town 0%

Ultimele rezultate

Întrebări despre Heaton Stannington vs Knaresborough Town

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Heaton Stannington sau Knaresborough Town?

Heaton Stannington conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 0 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc Heaton Stannington și Knaresborough Town?

Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 1 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 0% dintre ele.

Când joacă din nou Heaton Stannington și Knaresborough Town?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în Heaton Stannington vs Knaresborough Town?

Heaton Stannington a câștigat cu 1–0 pe sâmbătă, 5 septembrie 2026 (FA Cup), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între Heaton Stannington și Knaresborough Town?

Heaton Stannington 1–0 Knaresborough Town, pe sâmbătă, 5 septembrie 2026 (FA Cup).