Meciuri directe

Rayo Majadahonda vs Real Murcia: meciuri directe

Rayo Majadahonda
Bilanțul meciurilor directe · 1 întâlniri
0·0·1
Victorii Rayo MajadahondaEgaluriVictorii Real Murcia
Real Murcia
1.0
Goluri pe întâlnire
0%
Au marcat ambele echipe
0din 1
Gazdele neînvinse
0%
Peste 2,5 goluri

Rayo Majadahonda vs Real Murcia: meciurile directe în cifre

Rayo Majadahonda și Real Murcia s-au întâlnit o dată în evidențele noastre, din 2026. Rayo Majadahonda a câștigat 0, Real Murcia a câștigat 1, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe duminică, 11 octombrie 2026 (Primera RFEF Grupo 2): Rayo Majadahonda 0–1 Real Murcia.

Meciul are în medie 1.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 0% dintre întâlniri, iar 0% au avut trei goluri sau mai multe. Când Rayo Majadahonda găzduiește acest meci a câștigat 0 din 1 întâlniri.

Rayo Majadahonda are 1 victorie, 0 egaluri și 4 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 2 goluri marcate și 4 primite. Real Murcia are 3 victorii, 1 egal și 1 înfrângere în ultimele 5 meciuri, cu 5 goluri marcate și 2 primite.

Întrebări despre Rayo Majadahonda vs Real Murcia

Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Rayo Majadahonda sau Real Murcia?

Real Murcia conduce în meciurile directe recente, cu 1 victorii la 0 și 0 egaluri.

Câte goluri se marchează când se întâlnesc Rayo Majadahonda și Real Murcia?

Ultimele 1 întâlniri au avut în medie 1 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 0% dintre ele.

Când joacă din nou Rayo Majadahonda și Real Murcia?

Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.

Care este cea mai mare victorie în Rayo Majadahonda vs Real Murcia?

Real Murcia a câștigat cu 1–0 pe duminică, 11 octombrie 2026 (Primera RFEF Grupo 2), cea mai mare diferență din evidențele noastre.

Care a fost ultimul rezultat între Rayo Majadahonda și Real Murcia?

Rayo Majadahonda 0–1 Real Murcia, pe duminică, 11 octombrie 2026 (Primera RFEF Grupo 2).