Salford City vs Swindon Town: meciuri directe
Salford City
Swindon TownSalford City vs Swindon Town: meciurile directe în cifre
Salford City și Swindon Town s-au întâlnit de 2 ori în evidențele noastre, din 2026. Salford City a câștigat 2, Swindon Town a câștigat 0, iar 0 meciuri s-au încheiat la egalitate. Ultima întâlnire a fost pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (League Two): Salford City 1–0 Swindon Town. Salford City a câștigat ultimele 2 întâlniri la rând.
Meciul are în medie 3.0 goluri. Ambele echipe au marcat în 50% dintre întâlniri, iar 50% au avut trei goluri sau mai multe. Când Salford City găzduiește acest meci a câștigat 2 din 2 întâlniri.
Salford City are 5 victorii, 0 egaluri și 0 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 11 goluri marcate și 3 primite. Swindon Town are 1 victorie, 2 egaluri și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, cu 4 goluri marcate și 4 primite.
Ultimele întâlniri
- 19 sept. 2026 · League TwoSalford City1–0Swindon TownSalford City
- 20 ian. 2026 · FA CupSalford City3–2Swindon TownSalford City
Bilanț pe competiții
| Competiție | Jucate | Victorii Salford City | Egaluri | Victorii Swindon Town | Goluri pe meci |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 5.0 |
| League Two | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 |
Forma actuală
Sezonul acesta
- 1.9·1.0Goluri marcate pe meciSalford City 1.9 · Swindon Town 1.0
- 42%Peste 2,5 goluriSalford City 44% · Swindon Town 40%
Ultimele rezultate
Salford City
Întrebări despre Salford City vs Swindon Town
Cine are un bilanț mai bun în meciurile directe, Salford City sau Swindon Town?
Salford City conduce în meciurile directe recente, cu 2 victorii la 0 și 0 egaluri.
Câte goluri se marchează când se întâlnesc Salford City și Swindon Town?
Ultimele 2 întâlniri au avut în medie 3 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 50% dintre ele.
Când joacă din nou Salford City și Swindon Town?
Momentan nu este programată nicio întâlnire. Această pagină se actualizează imediat ce apare una.
Care este cea mai mare victorie în Salford City vs Swindon Town?
Salford City a câștigat cu 3–2 pe marți, 20 ianuarie 2026 (FA Cup), cea mai mare diferență din evidențele noastre.
Care a fost ultimul rezultat între Salford City și Swindon Town?
Salford City 1–0 Swindon Town, pe sâmbătă, 19 septembrie 2026 (League Two).