Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. Championship
  3. Burnley vs Wolves

Burnley vs Wolves

Rezultat • Championship·Burnley·Wolves

Championship
Championship
16 oct. 2026
22:00 (București)
medium Încredere
Burnley

Burnley

Victorie
Scor final
1-2
Prezis: 1-2
Scor final
1-2
Prezis: 1-2
Cote
13.18
X3.54
22.11
Stadion
Turf Moor
medium Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Wolves

Wolves

Oaspeți
Cote
13.18
X3.54
22.11
Stadion
Turf Moor
Probabilități de victorie
30%
Burnley
28%
Egal
42%
Wolves
Gazde3.1830%
Egal3.5428%
Oaspeți2.1142%

Viziunea Oracle

medium Încredere
“

Favorit: Wolves (42%); scorul estimat de noi este 1-2.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Championship dintre Burnley și Wolves folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Burnley o probabilitate de victorie de 30%, o șansă de 28% pentru egal și echipei Wolves o probabilitate de victorie de 42%. Cel mai probabil scor este 1-2. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 53%. Acest pronostic are încredere medium, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 53%

Fazele meciului

  1. Gol: Jamie VardyPasă decisivă: Jacob Bruun Larsen
    20'
    Gol: Jamie VardyBurnley · Pasă decisivă: Jacob Bruun Larsen
  2. 39'
    Gol: Fer LópezWolves · Pasă decisivă: Sean Neave
    Gol: Fer LópezPasă decisivă: Sean Neave
  3. Schimbare: Armando BrojaIese: Jamie Vardy
    61'
    Schimbare: Armando BrojaBurnley · Iese: Jamie Vardy
  4. Schimbare: Dastan SatpaevIese: Jacob Bruun Larsen
    61'
    Schimbare: Dastan SatpaevBurnley · Iese: Jacob Bruun Larsen
  5. 61'
    Schimbare: Mateus ManeWolves · Iese: Jean-Ricner Bellegarde
    Schimbare: Mateus ManeIese: Jean-Ricner Bellegarde
  6. Cartonaș galben: Reo Hatate
    63'
    Cartonaș galben: Reo HatateBurnley
  7. 70'
    Cartonaș galben: Sean NeaveWolves
    Cartonaș galben: Sean Neave
  8. 71'
    Schimbare: Thomas DoyleWolves · Iese: Fer López
    Schimbare: Thomas DoyleIese: Fer López
  9. 72'
    Gol: Tawanda ChirewaWolves · Pasă decisivă: Mateus Mane
    Gol: Tawanda ChirewaPasă decisivă: Mateus Mane
  10. 72'
    Schimbare: Tawanda ChirewaWolves · Iese: Sean Neave
    Schimbare: Tawanda ChirewaIese: Sean Neave
  11. Schimbare: Marcus EdwardsIese: Reo Hatate
    75'
    Schimbare: Marcus EdwardsBurnley · Iese: Reo Hatate
  12. Schimbare: Ugo RaghouberIese: Max Alleyne
    87'
    Schimbare: Ugo RaghouberBurnley · Iese: Max Alleyne
  13. 87'
    Schimbare: Hugo BuenoWolves · Iese: Rafiki Said Ahamada
    Schimbare: Hugo BuenoIese: Rafiki Said Ahamada
  14. 87'
    Schimbare: Ladislav KrejčíWolves · Iese: Ghislain Konan
    Schimbare: Ladislav KrejčíIese: Ghislain Konan
  15. Cartonaș galben: Kyle Walker
    90'
    Cartonaș galben: Kyle WalkerBurnley
Distribuie pronosticul

Statistici · estimat vs real

1 / 1pronosticuri statistice reușite la acest meci
Burnley 1-2 Wolves
FT
PiațăEstimatRealPronosticul nostruRezultat
Cornere pe echipă—Estimat 4.8 – 5.1Real 3 – 6——
Total cornere—Estimat 9.9Real 9doar șanse—
Cartonașe galbene✓ reușitEstimat 3.5Real 3Peste 2.5✓ reușit
Scor la pauză—Estimat 0-0Real 1-1doar șanse—
Șuturi pe poartă—Estimat 5.0 – 4.1Real 4 – 8——
Total șuturi—Estimat 14.3 – 13.3Real 15 – 20doar șanse—

Cifrele noastre dinaintea meciului, lângă statisticile finale.

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1A. Broja vs José Sá: Burnley's main attacking outlet against Wolves' goalkeeper, whose shot-stopping will be crucial in a low-scoring game.
2R. Hatate vs André: The midfield duel that will determine who controls tempo and territory in a congested centre of the park.
3A. Ahmedhodžić vs M. Munetsi: A physical defensive matchup that could decide whether Wolves' forward line finds space in behind.
Puncte forte · Puncte slabe

Burnley

  • Three-match unbeaten streak heading into this fixture
  • Strong attacking output relative to the opponent in the API comparison
  • Only one win in the last five matches
  • Lowest-ranked side in this matchup, sitting 21st with a negative goal difference

Wolves

  • Higher league position and a positive goal difference
  • Better overall form and win rate across the recent sample
  • Currently on a two-match losing streak
  • Failed to score in two of their last five games

Analiză combinată

Acord mediu
Betora AI
42%
API-Football
35%
36%
Wolves333236

Moderate agreement on away win (36%).

Analiză AIÎncredere medie

Meciul Burnley – Wolves se joacă în Championship (vineri, 16 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Wolves, cu 42%; egalul are 28%, iar Burnley are 30%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,2–1,3, în total aproximativ 2,5 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 46%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 53%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 3.18 pentru victoria gazdelor (Burnley), 3.54 pentru egal și 2.11 pentru victoria oaspeților (Wolves); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Wolves (42%), cel mai probabil scor 1-2.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Context statisticBurnley

Double chance : Burnley or draw

Comparația echipelor

Cu AI
BurnleyWolves
46%Putere53%
64%Potențial ofensiv36%
46%Potențial defensiv54%
50%Distribuție Poisson50%
38%Putere în directe62%
42%Goluri în directe58%
46%Câștigă meciul53%

Mai multe informații

Echipe probabile Championship: Etapa 1412/12Meciuri directeBurnley – WolvesAccidentațiBurnleyAccidentațiWolvesScoruri live

Context statistic

Burnley

DLDWD
  • D31 oct. 26A · Portsmouth0-0
  • L24 oct. 26D · Lincoln4-1
  • D13 oct. 26A · Charlton2-2
  • W10 oct. 26D · Watford0-4
  • D19 sept. 26A · Derby1-1

Wolves

WWDLL
  • W31 oct. 26A · Cardiff3-0
  • W24 oct. 26A · Watford1-0
  • D20 oct. 26A · Portsmouth1-1
  • L13 oct. 26A · Bolton1-3
  • L10 oct. 26D · Middlesbrough1-0

Clasament

LocMGAVPctFormă
2Swansea13+726WLLWW
3Wolves13+724WWDWL
4West Brom13+524WDWWL
21Watford13-1111LLWLL
22Burnley13-89DLLDW
23Derby13-147LDLLD

Meciuri directe

4
Burnley
3
Egaluri
3
Wolves
  • 24 mai 26Burnley – Wolves1-1
  • 26 oct. 25Wolves – Burnley2-3
  • 28 aug. 24Wolves – Burnley2-0
  • 2 apr. 24Burnley – Wolves1-1
  • 5 dec. 23Wolves – Burnley1-0

Statistici de sezon — 2026

BurnleyWolves
Jucate1212
Goluri marcate1720
Goluri primite2516
Medie marcate1.41.7
Medie primite2.11.3
Fără gol primit13

Seriile echipelor — Ultimele 10 meciuri

BurnleyWolves
Peste 2,5 goluri—4/10
Au marcat ambele echipe—4/10
Fără gol primit—0/10

Burnley vs Wolves — Analiza meciului

Favorit: Wolves (42%); scorul estimat de noi este 1-2.

Meciul Burnley – Wolves se joacă în Championship (vineri, 16 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Wolves, cu 42%; egalul are 28%, iar Burnley are 30%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,2–1,3, în total aproximativ 2,5 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 46%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 53%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 3.18 pentru victoria gazdelor (Burnley), 3.54 pentru egal și 2.11 pentru victoria oaspeților (Wolves); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Wolves (42%), cel mai probabil scor 1-2.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Burnley: 30% · Draw: 28% · Wolves: 42%

Predicted Score: 1-2 (11.0% chance)

Over 2.5: 46% · Under 2.5: 54% · BTTS: 53%

H2H: Burnley wins: 4 · Draws: 3 · Wolves wins: 3

Form (latest first): Burnley: DLDWD · Wolves: WWDLL

  • A. Broja vs José Sá: Burnley's main attacking outlet against Wolves' goalkeeper, whose shot-stopping will be crucial in a low-scoring game.
  • R. Hatate vs André: The midfield duel that will determine who controls tempo and territory in a congested centre of the park.
  • A. Ahmedhodžić vs M. Munetsi: A physical defensive matchup that could decide whether Wolves' forward line finds space in behind.
Championship

Championship

England15 · Meciuri viitoare
ChampionshipEngland
Watford
3 nov.21:45
Lincoln
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipEngland
Preston
3 nov.21:45
Sheffield Utd
13.3330%
X3.4529%
22.4441%
ChampionshipEngland
Blackburn
3 nov.21:45
Stoke City
12.5040%
X3.5728%
23.1332%
ChampionshipEngland
Derby
3 nov.21:45
Norwich
13.8526%
X3.5728%
22.1746%
ChampionshipEngland
QPR
3 nov.21:45
Burnley
12.3842%
X3.7027%
23.2331%
ChampionshipEngland
Charlton
3 nov.21:45
Bolton
12.4441%
X3.4529%
23.3330%
ChampionshipEngland
Portsmouth
3 nov.21:45
Swansea
12.5639%
X3.5728%
23.0333%
ChampionshipEngland
Birmingham
3 nov.22:00
Millwall
12.1746%
X3.7027%
23.7027%
ChampionshipEngland
West Brom
3 nov.22:00
Southampton
12.5040%
X4.0025%
22.8635%
ChampionshipEngland
Cardiff
4 nov.21:45
West Ham
14.3523%
X3.8526%
21.9651%
ChampionshipEngland
Wrexham
4 nov.21:45
Middlesbrough
14.5522%
X3.7027%
21.9651%
ChampionshipEngland
Bristol City
4 nov.22:00
Wolves
14.0025%
X3.3330%
22.2245%
ChampionshipEngland
Derby
6 nov.22:00
Bolton
12.5040%
X3.4529%
23.2331%
ChampionshipEngland
Bristol City
7 nov.14:30
Norwich
12.9434%
X3.5728%
22.6338%
ChampionshipEngland
Portsmouth
7 nov.14:30
Stoke City
12.7836%
X3.2331%
23.0333%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite