Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. Championship
  3. Watford vs Coventry

Watford vs Coventry

Rezultat • Championship·Watford·Coventry

Championship
Championship
2 mai 2026
14:30 (București)
high Încredere
Watford

Watford

Victorie
Scor final
0-4
Prezis: 1-2
Scor final
0-4
Prezis: 1-2
Cote
13.40
X4.00
21.91
Stadion
Vicarage Road
high Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Coventry

Coventry

Oaspeți
Cote
13.40
X4.00
21.91
Stadion
Vicarage Road
Probabilități de victorie
26%
Watford
28%
Egal
46%
Coventry
Gazde3.4026%
Egal4.0028%
Oaspeți1.9146%

Viziunea Oracle

high Încredere
“

Favorit: Coventry (46%); scorul estimat de noi este 1-2.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Championship dintre Watford și Coventry folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Watford o probabilitate de victorie de 26%, o șansă de 28% pentru egal și echipei Coventry o probabilitate de victorie de 46%. Cel mai probabil scor este 1-2. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 50%. Acest pronostic are încredere high, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 50%

Fazele meciului

  1. 19'
    Gol: E. SimmsCoventry · Pasă decisivă: J. Bidwell
    Gol: E. SimmsPasă decisivă: J. Bidwell
  2. Cartonaș galben: I. Louza
    25'
    Cartonaș galben: I. LouzaWatford
  3. 25'
    Cartonaș galben: J. LatibeaudiereCoventry
    Cartonaș galben: J. Latibeaudiere
  4. 43'
    Gol: E. SimmsCoventry · Pasă decisivă: J. Eccles
    Gol: E. SimmsPasă decisivă: J. Eccles
  5. 58'
    Gol: E. SimmsCoventry · Pasă decisivă: V. Torp
    Gol: E. SimmsPasă decisivă: V. Torp
  6. Schimbare: E. BoveIese: G. Chakvetadze
    62'
    Schimbare: E. BoveWatford · Iese: G. Chakvetadze
  7. Schimbare: J. GrievesIese: N. Mendy
    62'
    Schimbare: J. GrievesWatford · Iese: N. Mendy
  8. Schimbare: M. BolaIese: S. Goglichidze
    62'
    Schimbare: M. BolaWatford · Iese: S. Goglichidze
  9. 70'
    Schimbare: E. Mason-ClarkCoventry · Iese: R. Esse
    Schimbare: E. Mason-ClarkIese: R. Esse
  10. 70'
    Schimbare: J. AllenCoventry · Iese: J. Eccles
    Schimbare: J. AllenIese: J. Eccles
  11. 70'
    Schimbare: M. van EwijkCoventry · Iese: K. Kesler-Hayden
    Schimbare: M. van EwijkIese: K. Kesler-Hayden
  12. Cartonaș galben: N. Irankunda
    78'
    Cartonaș galben: N. IrankundaWatford
  13. 79'
    Schimbare: H. WrightCoventry · Iese: E. Simms
    Schimbare: H. WrightIese: E. Simms
  14. Schimbare: T. InceIese: O. Maamma
    82'
    Schimbare: T. InceWatford · Iese: O. Maamma
  15. Schimbare: M. DoumbiaIese: I. Louza
    82'
    Schimbare: M. DoumbiaWatford · Iese: I. Louza
  16. 85'
    Gol: V. TorpCoventry · Pasă decisivă: J. Allen
    Gol: V. TorpPasă decisivă: J. Allen
  17. 87'
    Schimbare: M. BrauCoventry · Iese: B. Thomas-Asante
    Schimbare: M. BrauIese: B. Thomas-Asante
Distribuie pronosticul

Statistici · estimat vs real

0 / 1pronosticuri statistice reușite la acest meci
Watford 0-4 Coventry
FT
PiațăEstimatRealPronosticul nostruRezultat
Cornere pe echipă—Estimat 4.4 – 5.0Real 0 – 6——
Total cornere—Estimat 9.4Real 6doar șanse—
Cartonașe galbene✗ ratatEstimat 5.0Real 3Peste 3.5✗ ratat
Scor la pauză—Estimat 0-0Real 0-2doar șanse—
Șuturi pe poartă—Estimat 4.2 – 4.3Real 4 – 7——
Total șuturi—Estimat 14.7 – 12.0Real 13 – 18doar șanse—

Cifrele noastre dinaintea meciului, lângă statisticile finale.

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1I. Louza vs V. Torp: Louza is Watford's top scorer but will be marked by Torp, who has 7 goals and 3 assists. Torp's creativity could unlock Watford's defense.
2Watford defense vs B. Thomas-Asante: Thomas-Asante has 10 goals and 3 assists. Watford's leaky defense will struggle to contain his pace and movement.
3Coventry midfield vs Watford midfield: Coventry's midfield dominance (82% attack rating) should overwhelm Watford's 3-5-1-1 setup, controlling the game's tempo.
Puncte forte · Puncte slabe

Watford

  • Set pieces
  • Physical play
  • Poor form (5 losses)
  • Low scoring (0.2 avg last 5)

Coventry

  • Excellent form (unbeaten 5)
  • Strong attack (2.6 avg goals)
  • Potential complacency as league leaders
  • Injuries to Eccles and Mason-Clark (doubtful)

Analiză combinată

Acord mic
Betora AI
46%
API-Football
50%
48%
Coventry133948

Models disagree significantly. Suggests away win (48%) but proceed with caution.

Analiză AIÎncredere mare

Meciul Watford – Coventry se joacă în Championship (sâmbătă, 2 mai 2026). Favorita modelului nostru este Coventry, cu 46%; egalul are 28%, iar Watford are 26%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,3–1,5, în total aproximativ 2,8 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 55%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 50%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 3.40 pentru victoria gazdelor (Watford), 4.00 pentru egal și 1.91 pentru victoria oaspeților (Coventry); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Coventry (46%), cel mai probabil scor 1-2.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Context statisticCoventry

Double chance : draw or Coventry

Comparația echipelor

Cu AI
WatfordCoventry
23%Putere76%
18%Potențial ofensiv82%
19%Potențial defensiv81%
50%Distribuție Poisson50%
15%Putere în directe85%
39%Goluri în directe61%
23%Câștigă meciul76%

Mai multe informații

Echipe probabile Championship: Etapa 1412/12Meciuri directeWatford – CoventryAccidentațiWatfordAccidentațiCoventryScoruri live

Context statistic

Watford

LLWLL
  • L31 oct. 26D · Norwich3-2
  • L24 oct. 26D · Wolves1-0
  • W17 oct. 26A · Charlton2-0
  • L13 oct. 26D · Cardiff5-1
  • L10 oct. 26A · Burnley0-4

Coventry

WLLWW
  • W31 oct. 26A · Sunderland3-1
  • L24 oct. 26A · Fulham0-1
  • L19 oct. 26D · Tottenham3-1
  • W12 oct. 26A · Newcastle4-1
  • W19 sept. 26D · Nottingham Forest0-1

Meciuri directe

4
Watford
4
Egaluri
2
Coventry
  • 25 oct. 25Coventry – Watford3-1
  • 25 ian. 25Coventry – Watford2-1
  • 14 sept. 24Watford – Coventry1-1
  • 9 mar. 24Watford – Coventry1-2
  • 2 sept. 23Coventry – Watford3-3

Statistici de sezon — 2026

WatfordCoventry
Jucate129
Goluri marcate109
Goluri primite2016
Medie marcate0.81.0
Medie primite1.71.8
Fără gol primit11

Seriile echipelor — Ultimele 10 meciuri

WatfordCoventry
Peste 2,5 goluri6/108/10
Au marcat ambele echipe8/107/10
Fără gol primit1/102/10

Watford vs Coventry — Analiza meciului

Favorit: Coventry (46%); scorul estimat de noi este 1-2.

Meciul Watford – Coventry se joacă în Championship (sâmbătă, 2 mai 2026). Favorita modelului nostru este Coventry, cu 46%; egalul are 28%, iar Watford are 26%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,3–1,5, în total aproximativ 2,8 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 55%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 50%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 3.40 pentru victoria gazdelor (Watford), 4.00 pentru egal și 1.91 pentru victoria oaspeților (Coventry); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Coventry (46%), cel mai probabil scor 1-2.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Watford: 26% · Draw: 28% · Coventry: 46%

Predicted Score: 1-2 (15.0% chance)

Over 2.5: 55% · Under 2.5: 45% · BTTS: 50%

H2H: Watford wins: 4 · Draws: 4 · Coventry wins: 2

Form (latest first): Watford: LLWLL · Coventry: WLLWW

  • I. Louza vs V. Torp: Louza is Watford's top scorer but will be marked by Torp, who has 7 goals and 3 assists. Torp's creativity could unlock Watford's defense.
  • Watford defense vs B. Thomas-Asante: Thomas-Asante has 10 goals and 3 assists. Watford's leaky defense will struggle to contain his pace and movement.
  • Coventry midfield vs Watford midfield: Coventry's midfield dominance (82% attack rating) should overwhelm Watford's 3-5-1-1 setup, controlling the game's tempo.
Championship

Championship

England15 · Meciuri viitoare
ChampionshipEngland
Watford
3 nov.21:45
Lincoln
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipEngland
Preston
3 nov.21:45
Sheffield Utd
13.3330%
X3.4529%
22.4441%
ChampionshipEngland
Blackburn
3 nov.21:45
Stoke City
12.5040%
X3.5728%
23.1332%
ChampionshipEngland
Derby
3 nov.21:45
Norwich
13.8526%
X3.5728%
22.1746%
ChampionshipEngland
QPR
3 nov.21:45
Burnley
12.3842%
X3.7027%
23.2331%
ChampionshipEngland
Charlton
3 nov.21:45
Bolton
12.4441%
X3.4529%
23.3330%
ChampionshipEngland
Portsmouth
3 nov.21:45
Swansea
12.5639%
X3.5728%
23.0333%
ChampionshipEngland
Birmingham
3 nov.22:00
Millwall
12.1746%
X3.7027%
23.7027%
ChampionshipEngland
West Brom
3 nov.22:00
Southampton
12.5040%
X4.0025%
22.8635%
ChampionshipEngland
Cardiff
4 nov.21:45
West Ham
14.3523%
X3.8526%
21.9651%
ChampionshipEngland
Wrexham
4 nov.21:45
Middlesbrough
14.5522%
X3.7027%
21.9651%
ChampionshipEngland
Bristol City
4 nov.22:00
Wolves
14.0025%
X3.3330%
22.2245%
ChampionshipEngland
Derby
6 nov.22:00
Bolton
12.5040%
X3.4529%
23.2331%
ChampionshipEngland
Bristol City
7 nov.14:30
Norwich
Estimare timpurie
11.7557%
X5.0020%
24.3523%
ChampionshipEngland
Portsmouth
7 nov.14:30
Stoke City
Estimare timpurie
13.2331%
X4.0025%
22.2744%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite