Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. League Two
  3. Colchester vs Walsall

Colchester vs Walsall

Rezultat • League Two·Colchester·Walsall

League Two
League Two
31 oct. 2026
17:00 (București)
low Încredere
Colchester

Colchester

Victorie
Scor final
1-3
Prezis: 0-1
Scor final
1-3
Prezis: 0-1
Cote
12.50
X3.40
22.50
Stadion
Colchester Community Stadium
low Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Walsall

Walsall

Oaspeți
Cote
12.50
X3.40
22.50
Stadion
Colchester Community Stadium
Probabilități de victorie
35%
Colchester
26%
Egal
39%
Walsall
Gazde2.5035%
Egal3.4026%
Oaspeți2.5039%

Viziunea Oracle

low Încredere
“

Favorit: Walsall (39%); scorul estimat de noi este 0-1.

Modelul nostru AI analizează acest meci din League Two dintre Colchester și Walsall folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Colchester o probabilitate de victorie de 35%, o șansă de 26% pentru egal și echipei Walsall o probabilitate de victorie de 39%. Cel mai probabil scor este 0-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 48%. Acest pronostic are încredere low, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 48%

Fazele meciului

  1. 3'
    Gol: Declan SkuraWalsall · Pasă decisivă: Reece Smith
    Gol: Declan SkuraPasă decisivă: Reece Smith
  2. 34'
    Cartonaș galben: Elicha AhuiWalsall
    Cartonaș galben: Elicha Ahui
  3. Penalti: Jack Payne (Penalti)
    35'
    Penalti: Jack Payne (Penalti)Colchester
  4. Schimbare: Jaden WilliamsIese: Leon Chiwome
    45'
    Schimbare: Jaden WilliamsColchester · Iese: Leon Chiwome
  5. 68'
    Cartonaș galben: Lewis SimperWalsall
    Cartonaș galben: Lewis Simper
  6. 71'
    Schimbare: Andrew DallasWalsall · Iese: Taione Richard Evumena Sodje
    Schimbare: Andrew DallasIese: Taione Richard Evumena Sodje
  7. 71'
    Schimbare: Courtney Alphonso ClarkeWalsall · Iese: Lewis Simper
    Schimbare: Courtney Alphonso ClarkeIese: Lewis Simper
  8. Cartonaș galben: Paul Digby
    77'
    Cartonaș galben: Paul DigbyColchester
  9. Schimbare: Ben perryIese: Jay Williams
    78'
    Schimbare: Ben perryColchester · Iese: Jay Williams
  10. Schimbare: Bradley ihionveinIese: Oscar thorn
    78'
    Schimbare: Bradley ihionveinColchester · Iese: Oscar thorn
  11. 79'
    Gol: Aaron PressleyWalsall · Pasă decisivă: Mason·Hancock
    Gol: Aaron PressleyPasă decisivă: Mason·Hancock
  12. 83'
    Cartonaș galben: Mason·HancockWalsall
    Cartonaș galben: Mason·Hancock
  13. Schimbare: Kien ConnellyIese: Kane Vincent-Young
    86'
    Schimbare: Kien ConnellyColchester · Iese: Kane Vincent-Young
  14. 90+4'
    Schimbare: Sven SpranglerWalsall · Iese: Charlie Crew
    Schimbare: Sven SpranglerIese: Charlie Crew
  15. 90+6'
    Gol: Courtney Alphonso ClarkeWalsall
    Gol: Courtney Alphonso Clarke
Distribuie pronosticul

Statistici · estimat vs real

1 / 2pronosticuri statistice reușite la acest meci
Colchester 1-3 Walsall
FT
PiațăEstimatRealPronosticul nostruRezultat
Cornere pe echipă—Estimat 5.1 – 5.0Real 10 – 6——
Total cornere—Estimat 10.1Real 16doar șanse—
Cartonașe galbene✓ reușitEstimat 3.4Real 4Peste 2.5✓ reușit
Scor la pauză—Estimat 0-0Real 1-1doar șanse—
Șuturi pe poartă✗ ratatEstimat 5.5 – 3.5Real 6 – 9Colchester mai multe șuturi pe poartă✗ ratat
Total șuturi—Estimat 16.2 – 12.3Real 21 – 18doar șanse—

Cifrele noastre dinaintea meciului, lângă statisticile finale.

Analiza AI și verificarea pronosticului

Mai multe informații

Echipe probabile League Two: Etapa 99/12Meciuri directeColchester – WalsallAccidentațiColchesterAccidentațiWalsallScoruri live

Context statistic

Colchester

LDDLD
  • L24 oct. 26D · Northampton2-0
  • D20 oct. 26D · Chesterfield1-1
  • D17 oct. 26A · Exeter City0-0
  • L10 oct. 26D · Newport County1-0
  • D26 sept. 26D · Shrewsbury2-2

Walsall

LWDDD
  • L26 oct. 26A · Salford City2-4
  • W20 oct. 26A · Oldham3-0
  • D17 oct. 26D · Swindon Town1-1
  • D10 oct. 26D · Fleetwood Town1-1
  • D26 sept. 26D · Tranmere1-1

Clasament

LocMGAVPctFormă
2Barnet13+1026DWDLW
3Walsall13+922WLWDD
4Crewe14022DLLWW
22Rotherham14-712LDDLL
23Colchester13-712LLDDL
24Crawley Town12-89WDLLD

Colchester vs Walsall — Analiza meciului

Favorit: Walsall (39%); scorul estimat de noi este 0-1.

Meciul Colchester – Walsall se joacă în League Two (sâmbătă, 31 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Walsall, cu 39%; egalul are 26%, iar Colchester are 35%.

Formă și poziție în clasament

Colchester este pe locul 21 din 24; puncte: 12, meciuri jucate: 12, goluri marcate: 11, goluri primite: 16; forma recentă: E-Î-E-E-Î. Walsall este pe locul 6 din 24; puncte: 19, meciuri jucate: 12, goluri marcate: 18, goluri primite: 11; forma recentă: E-E-E-V-Î.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,1–1,2, în total aproximativ 2,3 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 40%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 48%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 2.55 pentru victoria gazdelor (Colchester), 3.45 pentru egal și 2.60 pentru victoria oaspeților (Walsall); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Walsall (39%), cel mai probabil scor 0-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Colchester: 35% · Draw: 26% · Walsall: 39%

Predicted Score: 0-1 (10.3% chance)

Over 2.5: 40% · Under 2.5: 60% · BTTS: 48%

Form (latest first): Colchester: LDDLD · Walsall: LWDDD

League Two

League Two

England15 · Meciuri viitoare
League TwoEngland
Exeter City
14 nov.14:30
Cheltenham
12.6338%
X3.7027%
22.8635%
League TwoEngland
Rotherham
14 nov.17:00
Crawley Town
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
League TwoEngland
Bristol Rovers
14 nov.17:00
Chesterfield
12.5639%
X3.7027%
22.9434%
League TwoEngland
Rochdale
14 nov.17:00
York
12.7836%
X3.5728%
22.7836%
League TwoEngland
Walsall
14 nov.17:00
Barnet
13.3330%
X4.0025%
22.2245%
League TwoEngland
Port Vale
14 nov.17:00
Accrington ST
12.4441%
X3.8526%
23.0333%
League TwoEngland
Shrewsbury
14 nov.17:00
Oldham
11.9651%
X4.3523%
23.8526%
League TwoEngland
Swindon Town
14 nov.17:00
Grimsby
12.8635%
X3.8526%
22.5639%
League TwoEngland
Colchester
14 nov.17:00
Gillingham
13.4529%
X4.1724%
22.1347%
League TwoEngland
Crewe
14 nov.17:00
Newport County
11.7557%
X5.0020%
24.3523%
League TwoEngland
Salford City
14 nov.17:00
Northampton
11.3972%
X6.6715%
27.6913%
League TwoEngland
Fleetwood Town
14 nov.19:30
Tranmere
12.2744%
X4.0025%
23.2331%
League TwoEngland
Gillingham
21 nov.14:30
Crewe
12.8635%
X3.7027%
22.6338%
League TwoEngland
Newport County
21 nov.14:30
Swindon Town
12.0848%
X4.3523%
23.4529%
League TwoEngland
Northampton
21 nov.17:00
Rochdale
12.6338%
X3.7027%
22.8635%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite