Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. Ligue 2
  3. Montpellier vs PAU

Montpellier vs PAU

Rezultat • Ligue 2·Montpellier·PAU

Ligue 2
Ligue 2
11 sept. 2026
21:00 (București)
medium Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Montpellier

Montpellier

Victorie
Scor final
1-0
Prezis: 1-0
Scor final
1-0
Prezis: 1-0
Cote
11.85
X3.63
24.41
Stadion
Stade de la Mosson
medium Încredere
PAU

PAU

Oaspeți
Cote
11.85
X3.63
24.41
Stadion
Stade de la Mosson
Probabilități de victorie
47%
Montpellier
28%
Egal
25%
PAU
Gazde1.8547%
Egal3.6328%
Oaspeți4.4125%

Viziunea Oracle

medium Încredere
“

Favorit: Montpellier (47%); scorul estimat de noi este 1-0.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Ligue 2 dintre Montpellier și PAU folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Montpellier o probabilitate de victorie de 47%, o șansă de 28% pentru egal și echipei PAU o probabilitate de victorie de 25%. Cel mai probabil scor este 1-0. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 40%. Acest pronostic are încredere medium, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 40%

Fazele meciului

  1. 51'
    Cartonaș galben: Abdel Hakim AbdallahPAU
    Cartonaș galben: Abdel Hakim Abdallah
  2. Cartonaș galben: Julien Laporte
    54'
    Cartonaș galben: Julien LaporteMontpellier
  3. 60'
    Cartonaș galben: Cheikh FallPAU
    Cartonaș galben: Cheikh Fall
  4. Schimbare: Daryll BenlahlouIese: Grégory Ayem
    63'
    Schimbare: Daryll BenlahlouMontpellier · Iese: Grégory Ayem
  5. Schimbare: Théo ChennahiIese: Daylam Meddah
    63'
    Schimbare: Théo ChennahiMontpellier · Iese: Daylam Meddah
  6. 63'
    Schimbare: Jeremy SebasPAU · Iese: Babacar Leye
    Schimbare: Jeremy SebasIese: Babacar Leye
  7. 71'
    Schimbare: Luan GadegbekuPAU · Iese: Lorenzo Rajot
    Schimbare: Luan GadegbekuIese: Lorenzo Rajot
  8. Gol: Theo Sainte LucePasă decisivă: Florian Tardieu
    72'
    Gol: Theo Sainte LuceMontpellier · Pasă decisivă: Florian Tardieu
  9. 77'
    Schimbare: Bilal BrahimiPAU · Iese: Hacene Benali
    Schimbare: Bilal BrahimiIese: Hacene Benali
  10. 77'
    Schimbare: Tom SaettelPAU · Iese: Cheikh Fall
    Schimbare: Tom SaettelIese: Cheikh Fall
  11. 77'
    Schimbare: Mathys TourrainePAU · Iese: Tom Pouilly
    Schimbare: Mathys TourraineIese: Tom Pouilly
  12. Schimbare: Hichem AbderrebiIese: Yaël Mouanga Boudzoumou
    78'
    Schimbare: Hichem AbderrebiMontpellier · Iese: Yaël Mouanga Boudzoumou
  13. Cartonaș galben: Hichem Abderrebi
    89'
    Cartonaș galben: Hichem AbderrebiMontpellier
  14. 90+3'
    Cartonaș galben: Luan GadegbekuPAU
    Cartonaș galben: Luan Gadegbeku
Distribuie pronosticul

Statistici · estimat vs real

3 / 3pronosticuri statistice reușite la acest meci
Montpellier 1-0 PAU
FT
PiațăEstimatRealPronosticul nostruRezultat
Cornere pe echipă✓ reușitEstimat 5.8 – 3.2Real 6 – 3Montpellier mai multe cornere✓ reușit
Total cornere—Estimat 9.1Real 9doar șanse—
Cartonașe galbene✓ reușitEstimat 3.7Real 5Peste 2.5✓ reușit
Scor la pauză—Estimat 0-0Real 0-0doar șanse—
Șuturi pe poartă✓ reușitEstimat 5.0 – 3.5Real 4 – 2Montpellier mai multe șuturi pe poartă✓ reușit
Total șuturi—Estimat 12.3 – 11.3Real 12 – 11doar șanse—

Cifrele noastre dinaintea meciului, lângă statisticile finale.

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1M. Michel vs H. Benali: Montpellier's goalkeeper faces PAU's attacking threat in a match where clear chances may be scarce.
2J. Laporte vs A. Briançon: A defensive duel between Montpellier's centre-back and PAU's experienced defender that could decide who keeps the cleaner sheet.
3Everson vs B. Maubleu: Montpellier's attacking outlet tests PAU's goalkeeper in what is expected to be a low-scoring contest.
Puncte forte · Puncte slabe

Montpellier

  • Three clean sheets in the last five matches
  • Strong defensive record with only four goals conceded in five
  • Low scoring rate of 0.8 goals per game
  • No wins in two home matches this season

PAU

  • Unbeaten in their last two matches with back-to-back draws
  • Strong head-to-head record with two wins in the last five meetings
  • Failed to score in two of the last five matches
  • Low win rate of 20% in recent form

Analiză combinată

Acord mic
Betora AI
47%
API-Football
45%
37%
Egal293735

Models disagree significantly. Suggests draw (37%) but proceed with caution.

Analiză AIÎncredere medie

Meciul Montpellier – PAU se joacă în Ligue 2 (vineri, 11 septembrie 2026). Favorita modelului nostru este Montpellier, cu 47%; egalul are 28%, iar PAU are 25%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,1–0,9, în total aproximativ 2,0 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 31%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 40%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 1.85 pentru victoria gazdelor (Montpellier), 3.63 pentru egal și 4.41 pentru victoria oaspeților (PAU); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Montpellier (47%), cel mai probabil scor 1-0.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Context statisticPAU

Combo Double chance : draw or PAU and -3.5 goals

Comparația echipelor

Cu AI
MontpellierPAU
40%Putere59%
50%Potențial ofensiv50%
56%Potențial defensiv44%
50%Distribuție Poisson50%
13%Putere în directe88%
25%Goluri în directe75%
40%Câștigă meciul59%

Mai multe informații

Echipe probabile Ligue 2: Etapa 129/9Meciuri directeMontpellier – PAUAccidentațiMontpellierAccidentațiPAUScoruri live

Context statistic

Montpellier

WWWWD
  • W31 oct. 26D · Annecy0-3
  • W26 oct. 26A · RED Star FC 932-1
  • W19 oct. 26D · Rodez0-3
  • W9 oct. 26A · Grenoble2-0
  • D18 sept. 26D · Reims1-1

PAU

WWWWW
  • W30 oct. 26D · Metz1-3
  • W23 oct. 26A · Grenoble2-1
  • W16 oct. 26D · Guingamp1-2
  • W9 oct. 26A · Laval3-2
  • W18 sept. 26A · Dunkerque2-0

Clasament

LocMGAVPctFormă
1Saint Etienne11+1225LWWWD
2Montpellier11+1024WWWWD
3PAU11+520WWWWW
4Nancy10+419WWWWL

Meciuri directe

0
Montpellier
1
Egaluri
2
PAU
  • 20 mar. 26PAU – Montpellier0-0
  • 6 dec. 25Montpellier – PAU0-1
  • 6 ian. 23PAU – Montpellier2-1

Montpellier vs PAU — Analiza meciului

Favorit: Montpellier (47%); scorul estimat de noi este 1-0.

Meciul Montpellier – PAU se joacă în Ligue 2 (vineri, 11 septembrie 2026). Favorita modelului nostru este Montpellier, cu 47%; egalul are 28%, iar PAU are 25%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,1–0,9, în total aproximativ 2,0 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 31%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 40%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 1.85 pentru victoria gazdelor (Montpellier), 3.63 pentru egal și 4.41 pentru victoria oaspeților (PAU); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Montpellier (47%), cel mai probabil scor 1-0.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Montpellier: 47% · Draw: 28% · PAU: 25%

Predicted Score: 1-0 (13.0% chance)

Over 2.5: 31% · Under 2.5: 69% · BTTS: 40%

H2H: Montpellier wins: 0 · Draws: 1 · PAU wins: 2

Form (latest first): Montpellier: WWWWD · PAU: WWWWW

  • M. Michel vs H. Benali: Montpellier's goalkeeper faces PAU's attacking threat in a match where clear chances may be scarce.
  • J. Laporte vs A. Briançon: A defensive duel between Montpellier's centre-back and PAU's experienced defender that could decide who keeps the cleaner sheet.
  • Everson vs B. Maubleu: Montpellier's attacking outlet tests PAU's goalkeeper in what is expected to be a low-scoring contest.
Ligue 2

Ligue 2

France15 · Meciuri viitoare
Ligue 2France
Montpellier
6 nov.21:00
Metz
12.2245%
X3.4529%
23.8526%
Ligue 2France
Dijon
6 nov.21:00
RED Star FC 93
12.6338%
X3.7027%
22.8635%
Ligue 2France
Clermont Foot
6 nov.21:00
Rodez
13.0333%
X3.3330%
22.7037%
Ligue 2France
Grenoble
6 nov.21:00
Reims
14.5522%
X3.4529%
22.0449%
Ligue 2France
Nancy
6 nov.21:00
Sochaux
12.0449%
X3.7027%
24.1724%
Ligue 2France
Saint Etienne
6 nov.21:00
Laval
11.4370%
X5.0020%
210.0010%
Ligue 2France
PAU
6 nov.21:00
Nantes
13.1332%
X3.3330%
22.6338%
Ligue 2France
Boulogne
6 nov.21:00
Annecy
12.8635%
X3.0333%
23.1332%
Ligue 2France
Dunkerque
6 nov.21:00
Guingamp
12.9434%
X3.7027%
22.5639%
Ligue 2France
Nantes
20 nov.21:00
Grenoble
Estimare timpurie
12.1347%
X4.1724%
23.4529%
Ligue 2France
Guingamp
20 nov.21:00
Rodez
Estimare timpurie
12.0050%
X4.3523%
23.7027%
Ligue 2France
Reims
20 nov.21:00
Saint Etienne
Estimare timpurie
13.2331%
X4.0025%
22.2744%
Ligue 2France
Nancy
20 nov.21:00
Dijon
Estimare timpurie
11.7956%
X5.0020%
24.1724%
Ligue 2France
RED Star FC 93
20 nov.21:00
PAU
Estimare timpurie
11.9252%
X4.5522%
23.8526%
Ligue 2France
Metz
20 nov.21:00
Boulogne
Estimare timpurie
11.7557%
X5.0020%
24.3523%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite