Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. Coppa Italia
  3. Cremonese vs Parma

Cremonese vs Parma

Rezultat • Coppa Italia·Cremonese·Parma

Coppa Italia
Coppa Italia
1 sept. 2026
19:00 (București)
low Încredere
Cremonese

Cremonese

Victorie
Scor final
0-2
Prezis: 1-0
Scor final
0-2
Prezis: 1-0
Cote
12.14
X3.25
23.40
Stadion
Stadio Ennio Tardini
low Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Parma

Parma

Oaspeți
Cote
12.14
X3.25
23.40
Stadion
Stadio Ennio Tardini
Probabilități de victorie
37%
Cremonese
32%
Egal
31%
Parma
Gazde2.1437%
Egal3.2532%
Oaspeți3.4031%

Viziunea Oracle

low Încredere
“

Favorit: Cremonese (37%); scorul estimat de noi este 1-0.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Coppa Italia dintre Cremonese și Parma folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Cremonese o probabilitate de victorie de 37%, o șansă de 32% pentru egal și echipei Parma o probabilitate de victorie de 31%. Cel mai probabil scor este 1-0. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 42%. Acest pronostic are încredere low, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 42%

Fazele meciului

  1. Gol: S. Lottici TessadriPasă decisivă: M. Nasti
    5'
    Gol: S. Lottici TessadriCremonese · Pasă decisivă: M. Nasti
  2. Gol: A. LicinaPasă decisivă: T. Berti
    41'
    Gol: A. LicinaCremonese · Pasă decisivă: T. Berti
  3. Schimbare: S. LupertoIese: Y. Rocchetti
    46'
    Schimbare: S. LupertoCremonese · Iese: Y. Rocchetti
  4. Schimbare: J. VandeputteIese: S. Elia
    46'
    Schimbare: J. VandeputteCremonese · Iese: S. Elia
  5. 46'
    Schimbare: E. B. ToureParma · Iese: N. Elphege
    Schimbare: E. B. ToureIese: N. Elphege
  6. 46'
    Schimbare: M. KeitaParma · Iese: A. Konate
    Schimbare: M. KeitaIese: A. Konate
  7. 46'
    Schimbare: D. RomeroParma · Iese: O. Diallo
    Schimbare: D. RomeroIese: O. Diallo
  8. 50'
    Cartonaș galben: L. ValentiParma
    Cartonaș galben: L. Valenti
  9. Cartonaș galben: A. Licina
    58'
    Cartonaș galben: A. LicinaCremonese
  10. 63'
    Schimbare: P. AlmqvistParma · Iese: M. Frigan
    Schimbare: P. AlmqvistIese: M. Frigan
  11. Schimbare: M. De LucaIese: M. Nasti
    70'
    Schimbare: M. De LucaCremonese · Iese: M. Nasti
  12. Schimbare: M. BianchettiIese: A. Vogliacco
    78'
    Schimbare: M. BianchettiCremonese · Iese: A. Vogliacco
  13. 78'
    Schimbare: E. ValeriParma · Iese: F. Carboni
    Schimbare: E. ValeriIese: F. Carboni
  14. Schimbare: M. DjuricIese: T. Berti
    85'
    Schimbare: M. DjuricCremonese · Iese: T. Berti
Distribuie pronosticul

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1F. Bonazzoli vs E. Del Prato: Cremonese's main striker will test Parma's defensive organisation, and his ability to find space could be decisive.
2J. Vandeputte vs A. N'Diaye: The battle on the wing will be key, as Vandeputte's creativity could unlock Parma's defence, while N'Diaye will need to track back and provide defensive support.
3G. Pezzella vs Adrián Bernabé: The midfield duel will be crucial, with Pezzella looking to control the tempo and Bernabé aiming to disrupt Cremonese's rhythm and launch counter-attacks.
Puncte forte · Puncte slabe

Cremonese

  • Strong head-to-head record against Parma
  • Slightly better defensive record with two clean sheets in last five
  • Poor recent form with two consecutive losses
  • Struggling to score, failed to score in three of last five games

Parma

  • Playing at home at the Stadio Ennio Tardini
  • Slightly better attacking output with two goals in last five
  • Six players missing due to injury and suspension, weakening squad depth
  • Poor form with two consecutive losses

Analiză combinată

Acord mic
Betora AI
37%
API-Football
45%
39%
Egal243938

Models disagree significantly. Suggests draw (39%) but proceed with caution.

Analiză AIÎncredere mică

Meciul Cremonese – Parma se joacă în Coppa Italia (marți, 1 septembrie 2026). Favorita modelului nostru este Cremonese, cu 37%; egalul are 32%, iar Parma are 31%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,0–1,0, în total aproximativ 2,0 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 32%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 42%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 2.14 pentru victoria gazdelor (Cremonese), 3.25 pentru egal și 3.40 pentru victoria oaspeților (Parma); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Cremonese (37%), cel mai probabil scor 1-0.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Context statisticCremonese

Combo Double chance : draw or Cremonese and +1.5 goals

Comparația echipelor

Cu AI
CremoneseParma
43%Putere56%
50%Potențial ofensiv50%
50%Potențial defensiv50%
50%Distribuție Poisson50%
38%Putere în directe62%
36%Goluri în directe64%
43%Câștigă meciul56%

Mai multe informații

Meciuri directeCremonese – ParmaAccidentațiCremoneseAccidentațiParmaScoruri live

Context statistic

Cremonese

WWLLD
  • W31 oct. 26A · Benevento2-0
  • W27 oct. 26D · Mantova0-2
  • L24 oct. 26A · Juve Stabia0-1
  • L17 oct. 26D · Pisa3-1
  • D10 oct. 26D · Arezzo0-0

Parma

WDLLL
  • W2 nov. 26D · Atalanta0-3
  • D28 oct. 26A · Udinese0-0
  • L24 oct. 26D · Lazio2-1
  • L19 oct. 26A · Torino0-3
  • L10 oct. 26D · Inter3-0

Meciuri directe

4
Cremonese
2
Egaluri
2
Parma
  • 21 mar. 26Parma – Cremonese0-2
  • 21 sept. 25Cremonese – Parma0-0
  • 5 mai 24Parma – Cremonese1-1
  • 1 oct. 23Cremonese – Parma1-2
  • 15 feb. 22Cremonese – Parma3-1

Statistici de sezon — 2026

CremoneseParma
Jucate99
Goluri marcate85
Goluri primite1115
Medie marcate0.90.6
Medie primite1.21.7
Fără gol primit31

Seriile echipelor — Ultimele 10 meciuri

CremoneseParma
Peste 2,5 goluri—6/10
Au marcat ambele echipe—6/10
Fără gol primit—2/10

Echipe probabile: Cremonese vs Parma

Primul 11 probabil

Cremonese

3-5-2Formație· Antrenor: E. Corini

Parma

4-4-2Formație· Antrenor: Unknown

  1. 40E. Corvi
  1. 29F. Carboni
  2. 15E. Del Prato
  3. 72D. Drobnic
  4. 3A. N'Diaye
  1. 10Adrián Bernabé
  2. 16M. Keita
  3. 47Abdou Konate
  4. 32C. Ordoñez
  1. 11P. Almqvist
  2. 25T. De Martis
  1. 22F. Agazzi
  2. 90F. Bonazzoli
  1. 17A. Lickunas
  2. 16F. Gerli
  3. 20S. Pontisso
  4. 27J. Vandeputte
  5. 3G. Pezzella
  1. 38A. Vogliacco
  2. 15M. Bianchetti
  3. 5S. Luperto
  1. 12M. Festa

Rezerve

  • 59R. Liberali
  • 23F. Folino
  • 21Y. Rocchetti
  • 35E. Cabianca
  • 13Fellipe Jack
  • 14T. Berti
  • 25D. Lordkipanidze

Rezerve

  • 30G. Daffara
  • 75A. Mazzocchi
  • 37M. Troilo
  • 5L. Valenti
  • 14E. Valeri
  • 24O. Sørensen
  • 7O. Diallo

Indisponibili

  • S. Britschgi · Yellow Cards
  • P. Almqvist · Calf Injury
  • D. Drobnic · Arm Injury
  • L. Valenti · Coach's decision
  • M. Frigan · Injury
  • A. Joujou · Inactive
  • H. Nicolussi · Groin Injury
  • H. Nicolussi Caviglia · Thigh Injury

Echipe probabile pe baza meciurilor recente și a absențelor; echipele de start oficiale sunt confirmate cu aproximativ o oră înainte de start.

Cremonese vs Parma — Analiza meciului

Favorit: Cremonese (37%); scorul estimat de noi este 1-0.

Meciul Cremonese – Parma se joacă în Coppa Italia (marți, 1 septembrie 2026). Favorita modelului nostru este Cremonese, cu 37%; egalul are 32%, iar Parma are 31%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,0–1,0, în total aproximativ 2,0 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 32%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 42%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 2.14 pentru victoria gazdelor (Cremonese), 3.25 pentru egal și 3.40 pentru victoria oaspeților (Parma); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Cremonese (37%), cel mai probabil scor 1-0.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Cremonese: 37% · Draw: 32% · Parma: 31%

Predicted Score: 1-0 (12.0% chance)

Over 2.5: 32% · Under 2.5: 68% · BTTS: 42%

H2H: Cremonese wins: 4 · Draws: 2 · Parma wins: 2

Form (latest first): Cremonese: WWLLD · Parma: WDLLL

  • F. Bonazzoli vs E. Del Prato: Cremonese's main striker will test Parma's defensive organisation, and his ability to find space could be decisive.
  • J. Vandeputte vs A. N'Diaye: The battle on the wing will be key, as Vandeputte's creativity could unlock Parma's defence, while N'Diaye will need to track back and provide defensive support.
  • G. Pezzella vs Adrián Bernabé: The midfield duel will be crucial, with Pezzella looking to control the tempo and Bernabé aiming to disrupt Cremonese's rhythm and launch counter-attacks.
Coppa Italia

Coppa Italia

Italy8 · Meciuri viitoare
Coppa ItaliaItaly
Udinese
2 dec.19:00
Atalanta
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
Coppa ItaliaItaly
Juventus
2 dec.19:00
Sassuolo
12.0848%
X3.7027%
24.0025%
Coppa ItaliaItaly
AS Roma
2 dec.19:00
Hellas Verona
12.0050%
X3.7027%
24.3523%
Coppa ItaliaItaly
Bologna
2 dec.19:00
Palermo
13.0333%
X3.0333%
22.9434%
Coppa ItaliaItaly
Fiorentina
2 dec.19:00
Napoli
13.5728%
X3.3330%
22.3842%
Coppa ItaliaItaly
Inter
2 dec.19:00
Genoa
11.9252%
X3.8526%
24.5522%
Coppa ItaliaItaly
Como
2 dec.19:00
Cremonese
13.0333%
X3.0333%
22.9434%
Coppa ItaliaItaly
Monza
2 dec.19:00
AC Milan
13.3330%
X3.5728%
22.3842%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite