Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
PlayNOU
Știri
Statistici de acuratețe
Prețuri
  1. Acasă
  2. Eredivisie
  3. Willem II vs Cambuur

Willem II vs Cambuur

Rezultat • Eredivisie·Willem II·Cambuur

Eredivisie
Eredivisie
24 oct. 2026
19:45 (București)
low Încredere
Willem II

Willem II

Victorie
Scor final
1-6
Prezis: 2-1
Scor final
1-6
Prezis: 2-1
Cote
12.45
X3.50
22.50
Stadion
Koning Willem II Stadion
low Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Cambuur

Cambuur

Oaspeți
Cote
12.45
X3.50
22.50
Stadion
Koning Willem II Stadion
Probabilități de victorie
39%
Willem II
25%
Egal
36%
Cambuur
Gazde2.4539%
Egal3.5025%
Oaspeți2.5036%

Viziunea Oracle

low Încredere
“

Willem II este favorit cu 39% să câștige acasă împotriva lui Cambuur. Egalul este cotat la 26%, iar victoria în deplasare la 35%, deci cifrele indică un rezultat pe teren propriu.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Eredivisie dintre Willem II și Cambuur folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Willem II o probabilitate de victorie de 39%, o șansă de 25% pentru egal și echipei Cambuur o probabilitate de victorie de 36%. Cel mai probabil scor este 2-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 62%. Acest pronostic are încredere low, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 62%

Fazele meciului

  1. 9'
    Gol: Nicolas BinderCambuur · Pasă decisivă: Morgan Costarelli
    Gol: Nicolas BinderPasă decisivă: Morgan Costarelli
  2. 13'
    Gol: Ilyes HamacheCambuur · Pasă decisivă: Morgan Costarelli
    Gol: Ilyes HamachePasă decisivă: Morgan Costarelli
  3. 18'
    Gol: Ismaël BaoufCambuur · Pasă decisivă: Rafik El Arguioui
    Gol: Ismaël BaoufPasă decisivă: Rafik El Arguioui
  4. 19'
    VAR: VAR · Goal confirmedCambuur · Ismaël Baouf
    VAR: VAR · Goal confirmedIsmaël Baouf
  5. Schimbare: Anass ZarroukIese: Tonny Vilhena
    45'
    Schimbare: Anass ZarroukWillem II · Iese: Tonny Vilhena
  6. Schimbare: Thomas VerheydtIese: Maxim Dekker
    45'
    Schimbare: Thomas VerheydtWillem II · Iese: Maxim Dekker
  7. Schimbare: Armin CulumIese: Vito van Crooy
    45'
    Schimbare: Armin CulumWillem II · Iese: Vito van Crooy
  8. Cartonaș galben: Jaden Slory
    45+2'
    Cartonaș galben: Jaden SloryWillem II
  9. Cartonaș galben: Hidde ter Avest
    53'
    Cartonaș galben: Hidde ter AvestWillem II
  10. 58'
    Gol: Nicolas BinderCambuur · Pasă decisivă: Ilyes Hamache
    Gol: Nicolas BinderPasă decisivă: Ilyes Hamache
  11. 62'
    Gol: Rafik El ArguiouiCambuur
    Gol: Rafik El Arguioui
  12. 65'
    Schimbare: Iwan HenstraCambuur · Iese: Mathieu Maertens
    Schimbare: Iwan HenstraIese: Mathieu Maertens
  13. 65'
    Schimbare: Lucas JettenCambuur · Iese: Morgan Costarelli
    Schimbare: Lucas JettenIese: Morgan Costarelli
  14. 65'
    Schimbare: Jorn BerkhoutCambuur · Iese: Billy van Duijl
    Schimbare: Jorn BerkhoutIese: Billy van Duijl
  15. Schimbare: Mats LemmensIese: Jaden Slory
    68'
    Schimbare: Mats LemmensWillem II · Iese: Jaden Slory
  16. 72'
    Schimbare: Wiebe KooistraCambuur · Iese: Rik Mulders
    Schimbare: Wiebe KooistraIese: Rik Mulders
  17. 77'
    Schimbare: Skye VinkCambuur · Iese: Nicolas Binder
    Schimbare: Skye VinkIese: Nicolas Binder
  18. Gol: Anass ZarroukPasă decisivă: Devin Haen
    82'
    Gol: Anass ZarroukWillem II · Pasă decisivă: Devin Haen
  19. 89'
    Gol: Jason CekaCambuur · Pasă decisivă: Wiebe Kooistra
    Gol: Jason CekaPasă decisivă: Wiebe Kooistra
Distribuie pronosticul

Statistici · estimat vs real

1 / 1pronosticuri statistice reușite la acest meci
Willem II 1-6 Cambuur
FT
PiațăEstimatRealPronosticul nostruRezultat
Cornere pe echipă—Estimat 5.6 – 4.8Real 13 – 4——
Total cornere—Estimat 10.4Real 17doar șanse—
Cartonașe galbene✓ reușitEstimat 2.9Real 2Peste 1.5✓ reușit
Scor la pauză—Estimat 0-0Real 0-3doar șanse—
Șuturi pe poartă—Estimat 4.9 – 5.2Real 2 – 11——
Total șuturi—Estimat 15.2 – 14.5Real 11 – 19doar șanse—

Cifrele noastre dinaintea meciului, lângă statisticile finale.

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1Anass Zarrouk vs T. Jansen: Creativitatea lui Zarrouk împotriva portarului Jansen ar putea fi crucială dacă Willem II reușește să creeze ocazii.; M. Delanghe vs M. Maertens: Munca defensivă a lui Delanghe va fi testată de amenințarea ofensivă a lui Maertens.; E. Gürbüz vs D. Westerhof: Viteza lui Gürbüz împotriva experienței lui Westerhof în apărare ar putea fi o confruntare cheie.
Puncte forte · Puncte slabe

Willem II

  • Susținerea publicului de acasă; Potențial de a exploata fazele fixe în condiții de vânt
  • Formă teribilă: 4 înfrângeri consecutive; Apărare slabă: 26 goluri primite în ultimele 5 meciuri; Listă masivă de accidentări: 12 jucători lipsesc

Cambuur

  • Neînvins în 5 meciuri; Apărare solidă: 2 'clean sheet'-uri în ultimele 5 meciuri; Formă și încredere generală mai bune
  • Mai multe accidentări ale jucătorilor din lot; Forma în deplasare nu este dominantă

Analiză combinată

Acord mic
Betora AI
39%
API-Football
50%
43%
Cambuur203843

Models disagree significantly. Suggests away win (43%) but proceed with caution.

Analiză AIÎncredere mică

Cambuur are un ușor avantaj în această întâlnire din Eredivisie, modelul și forma recentă indicând un avantaj minor pentru oaspeți.

Analiza Formei: Willem II se află în dificultate majoră, pierzând patru meciuri consecutive și obținând doar un punct în ultimele cinci. Au primit 26 goluri în această perioadă, o medie de 2,6 pe meci, și nu au reușit nicio 'clean sheet'. Cambuur, în schimb, este neînvins de cinci meciuri, cu două 'clean sheet'-uri și o rată de victorie de 22%. Performanța lor defensivă este mult superioară, primind doar 1,0 gol pe meci.

Factori Cheie: Criza de accidentări a lui Willem II este severă, cu 12 jucători indisponibili, inclusiv mijlocașul cheie Anass Zarrouk. Cambuur are, de asemenea, absențe, dar profunzimea lotului lor a gestionat mai bine situația. Istoricul confruntărilor directe este mixt, Cambuur câștigând trei din ultimele cinci, dar patru egaluri indică partide strânse. Condițiile meteorologice, cu vânt puternic și ploaie, pot favoriza o abordare fizică, ceea ce ar putea potrivi stilului mai robust al lui Cambuur.

Concluzie: În ciuda avantajului terenului propriu, forma slabă și lista extinsă de accidentări a lui Willem II îi fac vulnerabili. Seria neînvinsă a lui Cambuur și performanța defensivă superioară le oferă un ușor avantaj, dar meciul s-ar putea încheia ușor la egalitate. Datele sugerează un meci strâns, cu o probabilitate ușor mai mare de victorie pentru Cambuur.

Context statisticCambuur

Double chance : draw or Cambuur

Comparația echipelor

Cu AI
Willem IICambuur
28%Putere72%
36%Potențial ofensiv64%
28%Potențial defensiv72%
50%Distribuție Poisson50%
25%Putere în directe75%
40%Goluri în directe60%
28%Câștigă meciul72%

Mai multe informații

Echipe probabile Eredivisie: Etapa 129/9Meciuri directeWillem II – CambuurAccidentațiWillem IIAccidentațiCambuurScoruri live

Context statistic

Willem II

LLLLL
  • L31 oct. 26D · PSV Eindhoven7-0
  • L17 oct. 26D · Sparta Rotterdam3-2
  • L11 oct. 26D · Utrecht3-1
  • L19 sept. 26A · Fortuna Sittard0-1
  • L15 sept. 26D · Ajax5-1

Cambuur

WDWDW
  • W31 oct. 26A · GO Ahead Eagles4-0
  • D18 oct. 26A · AZ Alkmaar2-2
  • W11 oct. 26D · PEC Zwolle0-1
  • D19 sept. 26D · ADO Den Haag1-1
  • W12 sept. 26A · NEC Nijmegen3-0

Clasament

LocMGAVPctFormă
8Groningen11+215LDLWW
9Cambuur11+115WWDWD
10GO Ahead Eagles11-414LWLDD
17ADO Den Haag11-116LLWDD
18Willem II11-292LLLLL

Meciuri directe

2
Willem II
4
Egaluri
3
Cambuur
  • 12 dec. 25Willem II – Cambuur0-1
  • 6 sept. 25Cambuur – Willem II2-2
  • 2 feb. 24Willem II – Cambuur1-1
  • 17 sept. 23Cambuur – Willem II1-0
  • 11 mai 22Cambuur – Willem II1-1

Statistici de sezon — 2026

Willem IICambuur
Jucate1010
Goluri marcate1019
Goluri primite3222
Medie marcate1.01.9
Medie primite3.22.2
Fără gol primit02

Willem II vs Cambuur — Analiza meciului

Willem II este favorit cu 39% să câștige acasă împotriva lui Cambuur. Egalul este cotat la 26%, iar victoria în deplasare la 35%, deci cifrele indică un rezultat pe teren propriu.

Cambuur are un ușor avantaj în această întâlnire din Eredivisie, modelul și forma recentă indicând un avantaj minor pentru oaspeți.

Analiza Formei: Willem II se află în dificultate majoră, pierzând patru meciuri consecutive și obținând doar un punct în ultimele cinci. Au primit 26 goluri în această perioadă, o medie de 2,6 pe meci, și nu au reușit nicio 'clean sheet'. Cambuur, în schimb, este neînvins de cinci meciuri, cu două 'clean sheet'-uri și o rată de victorie de 22%. Performanța lor defensivă este mult superioară, primind doar 1,0 gol pe meci.

Factori Cheie: Criza de accidentări a lui Willem II este severă, cu 12 jucători indisponibili, inclusiv mijlocașul cheie Anass Zarrouk. Cambuur are, de asemenea, absențe, dar profunzimea lotului lor a gestionat mai bine situația. Istoricul confruntărilor directe este mixt, Cambuur câștigând trei din ultimele cinci, dar patru egaluri indică partide strânse. Condițiile meteorologice, cu vânt puternic și ploaie, pot favoriza o abordare fizică, ceea ce ar putea potrivi stilului mai robust al lui Cambuur.

Concluzie: În ciuda avantajului terenului propriu, forma slabă și lista extinsă de accidentări a lui Willem II îi fac vulnerabili. Seria neînvinsă a lui Cambuur și performanța defensivă superioară le oferă un ușor avantaj, dar meciul s-ar putea încheia ușor la egalitate. Datele sugerează un meci strâns, cu o probabilitate ușor mai mare de victorie pentru Cambuur.

Win Probabilities: Willem II: 39% · Draw: 25% · Cambuur: 36%

Predicted Score: 2-1 (8.0% chance)

Over 2.5: 58% · Under 2.5: 42% · BTTS: 62%

H2H: Willem II wins: 2 · Draws: 4 · Cambuur wins: 3

Form (latest first): Willem II: LLLLL · Cambuur: WDWDW

  • Anass Zarrouk vs T. Jansen: Creativitatea lui Zarrouk împotriva portarului Jansen ar putea fi crucială dacă Willem II reușește să creeze ocazii.; M. Delanghe vs M. Maertens: Munca defensivă a lui Delanghe va fi testată de amenințarea ofensivă a lui Maertens.; E. Gürbüz vs D. Westerhof: Viteza lui Gürbüz împotriva experienței lui Westerhof în apărare ar putea fi o confruntare cheie.
Eredivisie

Eredivisie

Netherlands15 · Meciuri viitoare
EredivisieNetherlands
Willem II
6 nov.21:00
PEC Zwolle
14.1724%
X3.2331%
22.2245%
EredivisieNetherlands
Fortuna Sittard
7 nov.17:30
Telstar
12.1347%
X3.2331%
24.5522%
EredivisieNetherlands
ADO Den Haag
7 nov.19:45
Sparta Rotterdam
13.4529%
X3.2331%
22.5040%
EredivisieNetherlands
Excelsior
7 nov.22:00
GO Ahead Eagles
13.7027%
X3.2331%
22.3842%
EredivisieNetherlands
Heerenveen
8 nov.13:15
Feyenoord
15.8817%
X3.8526%
21.7557%
EredivisieNetherlands
Twente
8 nov.15:30
Ajax
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
EredivisieNetherlands
AZ Alkmaar
8 nov.17:45
Groningen
11.5664%
X4.3523%
27.6913%
EredivisieNetherlands
Cambuur
8 nov.17:45
PSV Eindhoven
18.3312%
X4.7621%
21.4967%
EredivisieNetherlands
Utrecht
8 nov.21:00
NEC Nijmegen
12.4441%
X3.2331%
23.5728%
EredivisieNetherlands
NEC Nijmegen
21 nov.17:30
PSV Eindhoven
Estimare timpurie
15.0020%
X5.2619%
21.6461%
EredivisieNetherlands
Utrecht
21 nov.19:45
Cambuur
Estimare timpurie
12.0050%
X4.3523%
23.7027%
EredivisieNetherlands
Feyenoord
21 nov.19:45
Excelsior
Estimare timpurie
11.2381%
X8.3312%
214.297%
EredivisieNetherlands
Groningen
21 nov.22:00
Heerenveen
Estimare timpurie
12.0449%
X4.3523%
23.5728%
EredivisieNetherlands
Telstar
21 nov.22:00
PEC Zwolle
Estimare timpurie
12.3343%
X4.0025%
23.1332%
EredivisieNetherlands
Twente
22 nov.13:15
Willem II
Estimare timpurie
11.2083%
X8.3312%
220.005%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite