Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
PlayNOU
Știri
Statistici de acuratețe
Prețuri
  1. Acasă
  2. Liga 1
  3. Cusco vs UCV Moquegua

Cusco vs UCV Moquegua

Rezultat • Liga 1·Cusco·UCV Moquegua

Liga 1
Liga 1
6 sept. 2026
02:00 (București)
high Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Cusco

Cusco

Victorie
Scor final
2-0
Prezis: 2-1
Scor final
2-0
Prezis: 2-1
Cote
11.22
X5.00
213.00
Stadion
Estadio Inca Garcilaso de la Vega
high Încredere
UCV Moquegua

UCV Moquegua

Oaspeți
Cote
11.22
X5.00
213.00
Stadion
Estadio Inca Garcilaso de la Vega
Probabilități de victorie
76%
Cusco
18%
Egal
6%
UCV Moquegua
Gazde1.2276%
Egal5.0018%
Oaspeți13.006%

Viziunea Oracle

high Încredere
“

Favorit: Cusco (76%); scorul estimat de noi este 2-1.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Liga 1 dintre Cusco și UCV Moquegua folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Cusco o probabilitate de victorie de 76%, o șansă de 18% pentru egal și echipei UCV Moquegua o probabilitate de victorie de 6%. Cel mai probabil scor este 2-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 59%. Acest pronostic are încredere high, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 59%

Fazele meciului

  1. Gol: Facundo Callejo
    12'
    Gol: Facundo CallejoCusco
  2. 45'
    Schimbare: Allonso Alberto Dávila CárdenasUCV Moquegua · Iese: A. Lecaros
    Schimbare: Allonso Alberto Dávila CárdenasIese: A. Lecaros
  3. Schimbare: José ManzanedaIese: Nicolás Silva
    60'
    Schimbare: José ManzanedaCusco · Iese: Nicolás Silva
  4. Schimbare: Carlos DiezIese: Diego Soto
    60'
    Schimbare: Carlos DiezCusco · Iese: Diego Soto
  5. 68'
    Schimbare: Jeferson CollazosUCV Moquegua · Iese: Edgar Lastre
    Schimbare: Jeferson CollazosIese: Edgar Lastre
  6. 68'
    Schimbare: Y. LópezUCV Moquegua · Iese: Cristian Mejía
    Schimbare: Y. LópezIese: Cristian Mejía
  7. Schimbare: Juan Manuel TévezIese: Lucas Colitto
    69'
    Schimbare: Juan Manuel TévezCusco · Iese: Lucas Colitto
  8. 78'
    Schimbare: Nicolas ChavezUCV Moquegua · Iese: Claudio Ramírez
    Schimbare: Nicolas ChavezIese: Claudio Ramírez
  9. Schimbare: Joel HerreraIese: Facundo Callejo
    80'
    Schimbare: Joel HerreraCusco · Iese: Facundo Callejo
  10. Schimbare: Miguel SilveiraIese: Ivan Colman
    80'
    Schimbare: Miguel SilveiraCusco · Iese: Ivan Colman
  11. 82'
    Cartonaș galben: Cristian Ramón Enciso BarretoUCV Moquegua
    Cartonaș galben: Cristian Ramón Enciso Barreto
  12. 82'
    Cartonaș galben: Aldair PerlecheUCV Moquegua
    Cartonaș galben: Aldair Perleche
  13. Gol: Ricardo Lagos
    83'
    Gol: Ricardo LagosCusco
  14. 90+1'
    Schimbare: Edgar Miguel Santillán VargasUCV Moquegua · Iese: Brayan Angulo
    Schimbare: Edgar Miguel Santillán VargasIese: Brayan Angulo
Distribuie pronosticul

Statistici · estimat vs real

2 / 3pronosticuri statistice reușite la acest meci
Cusco 2-0 UCV Moquegua
FT
PiațăEstimatRealPronosticul nostruRezultat
Cornere pe echipă✓ reușitEstimat 6.4 – 1.6Real 5 – 2Cusco mai multe cornere✓ reușit
Total cornere—Estimat 8.0Real 7doar șanse—
Cartonașe galbene✗ ratatEstimat 3.9Real 2Peste 2.5✗ ratat
Scor la pauză—Estimat 0-0Real 1-0doar șanse—
Șuturi pe poartă✓ reușitEstimat 5.0 – 3.9Real 12 – 2Cusco mai multe șuturi pe poartă✓ reușit
Total șuturi—Estimat 15.7 – 11.3Real 27 – 11doar șanse—

Cifrele noastre dinaintea meciului, lângă statisticile finale.

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1F. Callejo vs J. Granda: Cusco's top scorer will test UCV's central defender, who must be at his best to limit Callejo's influence.
2J. Manzaneda vs N. Chavez: The creative midfielder for Cusco will look to unlock the away defence, while Chavez will aim to disrupt his rhythm.
3E. Lastre vs R. Lagos: UCV's main attacking threat will face a stern test against Cusco's defender, with the outcome potentially deciding the match.
Puncte forte · Puncte slabe

Cusco

  • Strong attacking output, averaging 2.0 goals per game in recent matches
  • Key scorer F. Callejo with 9 goals and 2 assists
  • Defensive fragility, conceding an average of 1.8 goals per game
  • Only one clean sheet in the last five matches

UCV Moquegua

  • E. Lastre provides a goal threat with 7 goals and 3 assists
  • Away team has shown ability to score in patches
  • Poor recent form with no wins in the last five matches
  • Low league position (13th) and negative goal difference

Analiză combinată

Acord mic
Betora AI
76%
API-Football
45%
61%
Cusco60328

Models disagree significantly. Suggests home win (61%) but proceed with caution.

Analiză AIÎncredere mare

Meciul Cusco – UCV Moquegua se joacă în Liga 1 (sâmbătă, 5 septembrie 2026). Favorita modelului nostru este Cusco, cu 76%; egalul are 18%, iar UCV Moquegua are 6%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,9–1,2, în total aproximativ 3,1 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 60%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 59%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 1.22 pentru victoria gazdelor (Cusco), 5.00 pentru egal și 13.00 pentru victoria oaspeților (UCV Moquegua); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Cusco (76%), cel mai probabil scor 2-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Context statisticCusco

Double chance : Cusco or draw

Comparația echipelor

Cu AI
CuscoUCV Moquegua
65%Putere34%
71%Potențial ofensiv29%
44%Potențial defensiv56%
50%Distribuție Poisson50%
100%Putere în directe50%
67%Goluri în directe33%
65%Câștigă meciul34%

Mai multe informații

Echipe probabile Peru Liga 1: Etapa 179/9Meciuri directeCusco – UCV MoqueguaAccidentațiCuscoAccidentațiUCV MoqueguaScoruri live

Context statistic

Cusco

LWWLL
  • L1 nov. 26A · Sport Boys0-1
  • W29 oct. 26D · Club Deportivo Los Chankas0-1
  • W24 oct. 26A · Sporting Cristal3-1
  • L16 oct. 26D · Sport Huancayo2-1
  • L11 oct. 26A · Alianza Lima1-2

UCV Moquegua

DLLWL
  • D1 nov. 26A · Club Deportivo Los Chankas0-0
  • L28 oct. 26D · ADT2-0
  • L25 oct. 26A · Alianza Lima0-1
  • W18 oct. 26D · FC Cajamarca0-1
  • L8 oct. 26A · Cienciano0-2

Clasament

LocMGAVPctFormă
9Sport Boys14+624WWLLD
10Cusco15+524LWWLL
11Atletico Grau15-618LLDLD
12Cienciano14-217WLWWD
13Comerciantes Unidos14-114DWLDL
14Club Deportivo Los Chankas15-1613DLLWD
15FC Cajamarca14-1111LLLDL
16UCV Moquegua15-1411DLLWL
17ADT14-1310WDLDW

Meciuri directe

1
Cusco
0
Egaluri
0
UCV Moquegua
  • 21 mar. 26UCV Moquegua – Cusco1-2

Statistici de sezon — 2026

CuscoUCV Moquegua
Jucate3131
Goluri marcate4625
Goluri primite4346
Medie marcate1.50.8
Medie primite1.41.5
Fără gol primit68

Seriile echipelor — Ultimele 10 meciuri

CuscoUCV Moquegua
Peste 2,5 goluri7/10—
Au marcat ambele echipe6/10—
Fără gol primit3/10—

Cusco vs UCV Moquegua — Analiza meciului

Favorit: Cusco (76%); scorul estimat de noi este 2-1.

Meciul Cusco – UCV Moquegua se joacă în Liga 1 (sâmbătă, 5 septembrie 2026). Favorita modelului nostru este Cusco, cu 76%; egalul are 18%, iar UCV Moquegua are 6%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,9–1,2, în total aproximativ 3,1 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 60%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 59%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 1.22 pentru victoria gazdelor (Cusco), 5.00 pentru egal și 13.00 pentru victoria oaspeților (UCV Moquegua); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Cusco (76%), cel mai probabil scor 2-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Cusco: 76% · Draw: 18% · UCV Moquegua: 6%

Predicted Score: 2-1 (12.0% chance)

Over 2.5: 60% · Under 2.5: 40% · BTTS: 59%

H2H: Cusco wins: 1 · Draws: 0 · UCV Moquegua wins: 0

Form (latest first): Cusco: LWWLL · UCV Moquegua: DLLWL

  • F. Callejo vs J. Granda: Cusco's top scorer will test UCV's central defender, who must be at his best to limit Callejo's influence.
  • J. Manzaneda vs N. Chavez: The creative midfielder for Cusco will look to unlock the away defence, while Chavez will aim to disrupt his rhythm.
  • E. Lastre vs R. Lagos: UCV's main attacking threat will face a stern test against Cusco's defender, with the outcome potentially deciding the match.
Liga 1

Liga 1

Peru15 · Meciuri viitoare
Liga 1Peru
Sport Huancayo
2 nov.18:00
FBC Melgar
12.4441%
X3.5728%
23.2331%
Liga 1Peru
UTC Cajamarca
2 nov.20:15
Deportivo Garcilaso
13.7027%
X3.0333%
22.5040%
Liga 1Peru
Sporting Cristal
2 nov.22:30
FC Cajamarca
11.3276%
X5.8817%
214.297%
Liga 1Peru
Comerciantes Unidos
3 nov.22:00
ADT
11.9651%
X3.2331%
25.5618%
Liga 1Peru
Alianza Lima
4 nov.03:00
Cienciano
11.6760%
X4.3523%
25.8817%
Liga 1Peru
Atletico Grau
6 nov.22:00
Cusco
12.4441%
X3.0333%
23.8526%
Liga 1Peru
ADT
7 nov.20:00
Sporting Cristal
Estimare timpurie
17.6913%
X6.6715%
21.3972%
Liga 1Peru
FC Cajamarca
7 nov.22:30
Alianza Atletico
Estimare timpurie
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
Liga 1Peru
FBC Melgar
8 nov.01:00
Juan Pablo II College
Estimare timpurie
12.4441%
X3.8526%
23.0333%
Liga 1Peru
Cienciano
8 nov.03:30
Sport Huancayo
Estimare timpurie
14.5522%
X5.0020%
21.7258%
Liga 1Peru
Club Deportivo Los Chankas
8 nov.20:00
Alianza Lima
Estimare timpurie
14.1724%
X4.7621%
21.8255%
Liga 1Peru
Sport Boys
8 nov.22:30
UTC Cajamarca
Estimare timpurie
11.2381%
X8.3312%
214.297%
Liga 1Peru
Deportivo Garcilaso
9 nov.01:00
Comerciantes Unidos
Estimare timpurie
11.3077%
X7.6913%
210.0010%
Liga 1Peru
Universitario
9 nov.03:30
UCV Moquegua
Estimare timpurie
11.3077%
X7.6913%
210.0010%
Liga 1Peru
UTC Cajamarca
14 nov.23:00
Club Deportivo Los Chankas
Estimare timpurie
13.0333%
X3.8526%
22.4441%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite