Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
PlayNOU
Știri
Statistici de acuratețe
Prețuri
  1. Acasă
  2. Championship
  3. Partick vs Arbroath

Partick vs Arbroath

Rezultat • Championship·Partick·Arbroath

Championship
Championship
3 oct. 2026
17:00 (București)
high Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Partick

Partick

Victorie
Scor final
3-0
Prezis: 1-0
Scor final
3-0
Prezis: 1-0
Cote
11.33
X4.50
27.00
Stadion
Firhill Stadium
high Încredere
Arbroath

Arbroath

Oaspeți
Cote
11.33
X4.50
27.00
Stadion
Firhill Stadium
Probabilități de victorie
72%
Partick
17%
Egal
11%
Arbroath
Gazde1.3372%
Egal4.5017%
Oaspeți7.0011%

Viziunea Oracle

high Încredere
“

Favorit: Partick (72%); scorul estimat de noi este 1-0.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Championship dintre Partick și Arbroath folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Partick o probabilitate de victorie de 72%, o șansă de 17% pentru egal și echipei Arbroath o probabilitate de victorie de 11%. Cel mai probabil scor este 1-0. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 29%. Acest pronostic are încredere high, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 29%

Fazele meciului

  1. Gol: B. StanwayPasă decisivă: S. Drozd
    8'
    Gol: B. StanwayPartick · Pasă decisivă: S. Drozd
  2. Gol: B. StanwayPasă decisivă: S. Drozd
    20'
    Gol: B. StanwayPartick · Pasă decisivă: S. Drozd
  3. 25'
    Cartonaș galben: S. MackieArbroath
    Cartonaș galben: S. Mackie
  4. Schimbare: A. FitzpatrickIese: E. Henderson
    63'
    Schimbare: A. FitzpatrickPartick · Iese: E. Henderson
  5. Schimbare: T. WattIese: A. Samuel
    63'
    Schimbare: T. WattPartick · Iese: A. Samuel
  6. 67'
    Schimbare: C. DalyArbroath · Iese: R. Dow
    Schimbare: C. DalyIese: R. Dow
  7. 67'
    Schimbare: G. ReillyArbroath · Iese: A. Winter
    Schimbare: G. ReillyIese: A. Winter
  8. 68'
    Schimbare: D. ReidArbroath · Iese: M. McKenna
    Schimbare: D. ReidIese: M. McKenna
  9. Gol: L. AshcroftPasă decisivă: O. Smyth
    70'
    Gol: L. AshcroftPartick · Pasă decisivă: O. Smyth
  10. Schimbare: G. Mackay-StevenIese: S. Drozd
    75'
    Schimbare: G. Mackay-StevenPartick · Iese: S. Drozd
  11. Schimbare: R. CrawfordIese: B. Dempsey
    75'
    Schimbare: R. CrawfordPartick · Iese: B. Dempsey
  12. 76'
    Schimbare: B. PatersonArbroath · Iese: S. Mackie
    Schimbare: B. PatersonIese: S. Mackie
  13. 83'
    Schimbare: S. McGillArbroath · Iese: R. Flynn
    Schimbare: S. McGillIese: R. Flynn
  14. Schimbare: T. LetsosaIese: B. Stanway
    85'
    Schimbare: T. LetsosaPartick · Iese: B. Stanway
  15. 90'
    Cartonaș galben: Cartonaș galbenArbroath
    Cartonaș galben: Cartonaș galben
Distribuie pronosticul

Analiza AI și verificarea pronosticului

Mai multe informații

Meciuri directePartick – ArbroathAccidentațiPartickAccidentațiArbroathScoruri live

Context statistic

Partick

LWDWW
  • L31 oct. 26A · Morton2-3
  • W24 oct. 26A · Stenhousemuir3-0
  • D20 oct. 26D · Dunfermline1-1
  • W16 oct. 26D · Ayr Utd0-1
  • W10 oct. 26D · Livingston1-2

Arbroath

LLLLW
  • L31 oct. 26A · Raith Rovers0-4
  • L24 oct. 26D · Livingston1-0
  • L17 oct. 26D · Inverness CT2-0
  • L10 oct. 26A · Morton1-2
  • W25 sept. 26A · Queen's Park2-1

Clasament

LocMGAVPctFormă
1Partick13+1025LWDWW
2Raith Rovers13+1124WLDWW
3Dunfermline13+824WWWDD
4Stenhousemuir13+123LLLDL
5Livingston13+720WWDLL
6Inverness CT13+119LWWLW
7Ayr Utd12-115WLDWL
8Arbroath13-1511LLLLL
9Morton12-810WWWLL

Statistici de sezon — 2025

PartickArbroath
Jucate31
Goluri marcate40
Goluri primite31
Medie marcate1.30.0
Medie primite1.01.0
Fără gol primit00

Partick vs Arbroath — Analiza meciului

Favorit: Partick (72%); scorul estimat de noi este 1-0.

Meciul Partick – Arbroath se joacă în Championship (sâmbătă, 3 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Partick, cu 72%; egalul are 17%, iar Arbroath are 11%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 0,9–0,6, în total aproximativ 1,5 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 20%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 29%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 1.33 pentru victoria gazdelor (Partick), 4.50 pentru egal și 7.00 pentru victoria oaspeților (Arbroath); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Partick (72%), cel mai probabil scor 1-0.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Partick: 72% · Draw: 17% · Arbroath: 11%

Predicted Score: 1-0 (18.3% chance)

Over 2.5: 20% · Under 2.5: 80% · BTTS: 29%

Form (latest first): Partick: LWDWW · Arbroath: LLLLW

Championship

Championship

Scotland15 · Meciuri viitoare
ChampionshipScotland
Raith Rovers
6 nov.21:30
Dunfermline
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Inverness CT
7 nov.17:00
Livingston
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipScotland
Morton
7 nov.17:00
Stenhousemuir
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
ChampionshipScotland
Arbroath
7 nov.17:00
Ayr Utd
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Queen's Park
7 nov.17:00
Partick
110.0010%
X6.2516%
21.3574%
ChampionshipScotland
Livingston
14 nov.17:00
Morton
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
ChampionshipScotland
Partick
14 nov.17:00
Inverness CT
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Ayr Utd
14 nov.17:00
Raith Rovers
13.8526%
X4.3523%
21.9651%
ChampionshipScotland
Dunfermline
14 nov.17:00
Arbroath
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Stenhousemuir
14 nov.17:00
Queen's Park
11.2282%
X8.3312%
216.676%
ChampionshipScotland
Inverness CT
20 nov.21:30
Ayr Utd
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
ChampionshipScotland
Raith Rovers
21 nov.17:00
Partick
12.3842%
X4.0025%
23.0333%
ChampionshipScotland
Dunfermline
21 nov.17:00
Morton
11.5266%
X5.5618%
26.2516%
ChampionshipScotland
Arbroath
21 nov.17:00
Stenhousemuir
15.8817%
X5.8817%
21.5266%
ChampionshipScotland
Queen's Park
21 nov.17:00
Livingston
13.5728%
X4.1724%
22.0848%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite