Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. Championship
  3. Arbroath vs Raith Rovers

Arbroath vs Raith Rovers

Rezultat • Championship·Arbroath·Raith Rovers

Championship
Championship
31 oct. 2026
17:00 (București)
medium Încredere
Arbroath

Arbroath

Victorie
Scor final
0-4
Prezis: 0-1
Scor final
0-4
Prezis: 0-1
Cote
14.20
X3.10
21.85
Stadion
Gayfield Park
medium Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Raith Rovers

Raith Rovers

Oaspeți
Cote
14.20
X3.10
21.85
Stadion
Gayfield Park
Probabilități de victorie
21%
Arbroath
27%
Egal
52%
Raith Rovers
Gazde4.2021%
Egal3.1027%
Oaspeți1.8552%

Viziunea Oracle

medium Încredere
“

Favorit: Raith Rovers (52%); scorul estimat de noi este 0-1.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Championship dintre Arbroath și Raith Rovers folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Arbroath o probabilitate de victorie de 21%, o șansă de 27% pentru egal și echipei Raith Rovers o probabilitate de victorie de 52%. Cel mai probabil scor este 0-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 42%. Acest pronostic are încredere medium, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 42%

Fazele meciului

  1. 1'
    Gol: G. OakleyRaith Rovers · Pasă decisivă: P. McMullan
    Gol: G. OakleyPasă decisivă: P. McMullan
  2. 3'
    Gol: S. TiffoneyRaith Rovers · Pasă decisivă: C. Adamson
    Gol: S. TiffoneyPasă decisivă: C. Adamson
  3. 34'
    Gol: G. OakleyRaith Rovers · Pasă decisivă: L. Stevenson
    Gol: G. OakleyPasă decisivă: L. Stevenson
  4. 46'
    Schimbare: K. TurnerRaith Rovers · Iese: C. Adamson
    Schimbare: K. TurnerIese: C. Adamson
  5. 66'
    Schimbare: A. DowdsRaith Rovers · Iese: P. McMullan
    Schimbare: A. DowdsIese: P. McMullan
  6. 66'
    Schimbare: J. RoweRaith Rovers · Iese: R. Millen
    Schimbare: J. RoweIese: R. Millen
  7. 68'
    Cartonaș galben: L. StevensonRaith Rovers
    Cartonaș galben: L. Stevenson
  8. Schimbare: A. WinterIese: G. Reilly
    68'
    Schimbare: A. WinterArbroath · Iese: G. Reilly
  9. 77'
    Schimbare: C. FordyceRaith Rovers · Iese: J. Baird
    Schimbare: C. FordyceIese: J. Baird
  10. 78'
    Gol: G. OakleyRaith Rovers · Pasă decisivă: S. Tiffoney
    Gol: G. OakleyPasă decisivă: S. Tiffoney
Distribuie pronosticul

Analiza AI și verificarea pronosticului

Mai multe informații

Meciuri directeArbroath – Raith RoversAccidentațiArbroathAccidentațiRaith RoversScoruri live

Context statistic

Arbroath

LLLLW
  • L24 oct. 26D · Livingston1-0
  • L17 oct. 26D · Inverness CT2-0
  • L10 oct. 26A · Morton1-2
  • L3 oct. 26D · Partick3-0
  • W25 sept. 26A · Queen's Park2-1

Raith Rovers

LDWWL
  • L24 oct. 26A · Inverness CT0-2
  • D17 oct. 26D · Stenhousemuir1-1
  • W10 oct. 26A · Queen's Park2-0
  • W3 oct. 26D · Morton1-2
  • L25 sept. 26A · Livingston0-2

Clasament

LocMGAVPctFormă
1Partick13+1025LWDWW
2Raith Rovers13+1124WLDWW
3Dunfermline13+824WWWDD
4Stenhousemuir13+123LLLDL
5Livingston13+720WWDLL
6Inverness CT13+119LWWLW
7Ayr Utd12-115WLDWL
8Arbroath13-1511LLLLL
9Morton12-810WWWLL

Meciuri directe

0
Arbroath
0
Egaluri
1
Raith Rovers
  • 12 sept. 26Raith Rovers – Arbroath4-0

Statistici de sezon — 2025

ArbroathRaith Rovers
Jucate1—
Goluri marcate0—
Goluri primite1—
Medie marcate0.0—
Medie primite1.0—
Fără gol primit0—

Arbroath vs Raith Rovers — Analiza meciului

Favorit: Raith Rovers (52%); scorul estimat de noi este 0-1.

Meciul Arbroath – Raith Rovers se joacă în Championship (sâmbătă, 31 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Raith Rovers, cu 52%; egalul are 26%, iar Arbroath are 22%.

Formă și poziție în clasament

Arbroath este pe locul 8 din 10; puncte: 11, meciuri jucate: 12, goluri marcate: 7, goluri primite: 18; forma recentă: V-Î-Î-Î-Î. Raith Rovers este pe locul 3 din 10; puncte: 21, meciuri jucate: 12, goluri marcate: 16, goluri primite: 9; forma recentă: Î-V-V-E-Î.

Meciuri directe

Meciuri directe în evidența noastră: 1. Victorii: Arbroath 0, Raith Rovers 1; egaluri: 0; media de goluri pe meci: 4,0.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 0,9–1,1, în total aproximativ 2,0 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 33%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 42%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 4.20 pentru victoria gazdelor (Arbroath), 3.25 pentru egal și 1.83 pentru victoria oaspeților (Raith Rovers); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Raith Rovers (52%), cel mai probabil scor 0-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Arbroath: 21% · Draw: 27% · Raith Rovers: 52%

Predicted Score: 0-1 (13.3% chance)

Over 2.5: 33% · Under 2.5: 67% · BTTS: 42%

H2H: Arbroath wins: 0 · Draws: 0 · Raith Rovers wins: 1

Form (latest first): Arbroath: LLLLW · Raith Rovers: LDWWL

Championship

Championship

Scotland15 · Meciuri viitoare
ChampionshipScotland
Raith Rovers
6 nov.21:30
Dunfermline
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Inverness CT
7 nov.17:00
Livingston
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipScotland
Morton
7 nov.17:00
Stenhousemuir
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
ChampionshipScotland
Arbroath
7 nov.17:00
Ayr Utd
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Queen's Park
7 nov.17:00
Partick
110.0010%
X6.2516%
21.3574%
ChampionshipScotland
Livingston
14 nov.17:00
Morton
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
ChampionshipScotland
Partick
14 nov.17:00
Inverness CT
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Ayr Utd
14 nov.17:00
Raith Rovers
13.8526%
X4.3523%
21.9651%
ChampionshipScotland
Dunfermline
14 nov.17:00
Arbroath
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Stenhousemuir
14 nov.17:00
Queen's Park
11.2282%
X8.3312%
216.676%
ChampionshipScotland
Inverness CT
20 nov.21:30
Ayr Utd
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
ChampionshipScotland
Raith Rovers
21 nov.17:00
Partick
12.3842%
X4.0025%
23.0333%
ChampionshipScotland
Dunfermline
21 nov.17:00
Morton
11.5266%
X5.5618%
26.2516%
ChampionshipScotland
Arbroath
21 nov.17:00
Stenhousemuir
15.8817%
X5.8817%
21.5266%
ChampionshipScotland
Queen's Park
21 nov.17:00
Livingston
13.5728%
X4.1724%
22.0848%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite