Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. Championship
  3. Dunfermline vs Partick

Dunfermline vs Partick

Rezultat • Championship·Dunfermline·Partick

Championship
Championship
20 oct. 2026
21:45 (București)
low Încredere
EGAL
Dunfermline

Dunfermline

Victorie
Scor final
1-1
Prezis: 0-1
Scor final
1-1
Prezis: 0-1
Cote
12.82
X3.05
22.36
Stadion
East End Park
low Încredere
EGAL
Partick

Partick

Oaspeți
Cote
12.82
X3.05
22.36
Stadion
East End Park
Probabilități de victorie
32%
Dunfermline
28%
Egal
40%
Partick
Gazde2.8232%
Egal3.0528%
Oaspeți2.3640%

Viziunea Oracle

low Încredere
“

Favorit: Partick (40%); scorul estimat de noi este 0-1.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Championship dintre Dunfermline și Partick folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Dunfermline o probabilitate de victorie de 32%, o șansă de 28% pentru egal și echipei Partick o probabilitate de victorie de 40%. Cel mai probabil scor este 0-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 25%. Acest pronostic are încredere low, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 25%

Fazele meciului

  1. 13'
    Gol: T. WattPartick · Pasă decisivă: A. Fitzpatrick
    Gol: T. WattPasă decisivă: A. Fitzpatrick
  2. Gol: A. TodPasă decisivă: O. Adams
    41'
    Gol: A. TodDunfermline · Pasă decisivă: O. Adams
  3. 46'
    Schimbare: D. O'ReillyPartick · Iese: C. Loughrey
    Schimbare: D. O'ReillyIese: C. Loughrey
  4. 58'
    Schimbare: S. DrozdPartick · Iese: G. Mackay-Steven
    Schimbare: S. DrozdIese: G. Mackay-Steven
  5. 62'
    Cartonaș galben: L. AshcroftPartick
    Cartonaș galben: L. Ashcroft
  6. 64'
    Schimbare: A. SamuelPartick · Iese: B. Stanway
    Schimbare: A. SamuelIese: B. Stanway
  7. Schimbare: O. ThomasIese: K. Bray
    68'
    Schimbare: O. ThomasDunfermline · Iese: K. Bray
  8. Schimbare: J. CooperIese: R. MacLeod
    68'
    Schimbare: J. CooperDunfermline · Iese: R. MacLeod
  9. 79'
    Schimbare: E. HendersonPartick · Iese: T. Watt
    Schimbare: E. HendersonIese: T. Watt
  10. 79'
    Schimbare: R. CrawfordPartick · Iese: O. Smyth
    Schimbare: R. CrawfordIese: O. Smyth
  11. Cartonaș galben: D. Lobban
    82'
    Cartonaș galben: D. LobbanDunfermline
  12. Schimbare: C. MorrisonIese: A. Amade
    84'
    Schimbare: C. MorrisonDunfermline · Iese: A. Amade
  13. Schimbare: C. GilmourIese: O. Adams
    84'
    Schimbare: C. GilmourDunfermline · Iese: O. Adams
  14. Schimbare: O. ShawIese: A. Oyirwoth
    90'
    Schimbare: O. ShawDunfermline · Iese: A. Oyirwoth
Distribuie pronosticul

Analiza AI și verificarea pronosticului

Mai multe informații

Meciuri directeDunfermline – PartickAccidentațiDunfermlineAccidentațiPartickScoruri live

Context statistic

Dunfermline

WWWDD
  • W31 oct. 26A · Inverness CT5-1
  • W27 oct. 26D · Stenhousemuir0-1
  • W24 oct. 26D · Queen's Park0-1
  • D17 oct. 26A · Livingston0-0
  • D10 oct. 26D · Ayr Utd1-1

Partick

LWWWW
  • L31 oct. 26A · Morton2-3
  • W24 oct. 26A · Stenhousemuir3-0
  • W16 oct. 26D · Ayr Utd0-1
  • W10 oct. 26D · Livingston1-2
  • W3 oct. 26A · Arbroath3-0

Clasament

LocMGAVPctFormă
1Partick13+1025LWDWW
2Raith Rovers13+1124WLDWW
3Dunfermline13+824WWWDD
4Stenhousemuir13+123LLLDL

Meciuri directe

0
Dunfermline
1
Egaluri
1
Partick
  • 15 mai 26Partick – Dunfermline2-1
  • 12 mai 26Dunfermline – Partick1-1

Statistici de sezon — 2025

DunfermlinePartick
Jucate33
Goluri marcate24
Goluri primite13
Medie marcate0.71.3
Medie primite0.31.0
Fără gol primit20

Dunfermline vs Partick — Analiza meciului

Favorit: Partick (40%); scorul estimat de noi este 0-1.

Meciul Dunfermline – Partick se joacă în Championship (marți, 20 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Partick, cu 40%; egalul are 28%, iar Dunfermline are 32%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 0,7–0,7, în total aproximativ 1,3 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 15%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 25%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 2.82 pentru victoria gazdelor (Dunfermline), 3.05 pentru egal și 2.36 pentru victoria oaspeților (Partick); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Partick (40%), cel mai probabil scor 0-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Dunfermline: 32% · Draw: 28% · Partick: 40%

Predicted Score: 0-1 (16.8% chance)

Over 2.5: 15% · Under 2.5: 85% · BTTS: 25%

H2H: Dunfermline wins: 0 · Draws: 1 · Partick wins: 1

Form (latest first): Dunfermline: WWWDD · Partick: LWWWW

Championship

Championship

Scotland15 · Meciuri viitoare
ChampionshipScotland
Raith Rovers
6 nov.21:30
Dunfermline
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Inverness CT
7 nov.17:00
Livingston
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipScotland
Morton
7 nov.17:00
Stenhousemuir
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
ChampionshipScotland
Arbroath
7 nov.17:00
Ayr Utd
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Queen's Park
7 nov.17:00
Partick
110.0010%
X6.2516%
21.3574%
ChampionshipScotland
Livingston
14 nov.17:00
Morton
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
ChampionshipScotland
Partick
14 nov.17:00
Inverness CT
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Ayr Utd
14 nov.17:00
Raith Rovers
13.8526%
X4.3523%
21.9651%
ChampionshipScotland
Dunfermline
14 nov.17:00
Arbroath
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Stenhousemuir
14 nov.17:00
Queen's Park
11.2282%
X8.3312%
216.676%
ChampionshipScotland
Inverness CT
20 nov.21:30
Ayr Utd
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
ChampionshipScotland
Raith Rovers
21 nov.17:00
Partick
12.3842%
X4.0025%
23.0333%
ChampionshipScotland
Dunfermline
21 nov.17:00
Morton
11.5266%
X5.5618%
26.2516%
ChampionshipScotland
Arbroath
21 nov.17:00
Stenhousemuir
15.8817%
X5.8817%
21.5266%
ChampionshipScotland
Queen's Park
21 nov.17:00
Livingston
13.5728%
X4.1724%
22.0848%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite