Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Scor exact
Meciuri
Live
  1. Acasă
  2. Championship
  3. Morton vs Raith Rovers

Morton vs Raith Rovers

Rezultat • Championship·Morton·Raith Rovers

Championship
Championship
3 oct. 2026
17:00 (București)
high Încredere
Morton

Morton

Gazde
Scor final
1-2
Prezis: 0-1
Scor final
1-2
Prezis: 0-1
Cote
15.50
X3.80
21.55
Stadion
Cappielow Park
high Încredere
CÂȘTIGĂTOARE
Raith Rovers

Raith Rovers

Oaspeți
Cote
15.50
X3.80
21.55
Stadion
Cappielow Park
Probabilități de victorie
15%
Morton
21%
Egal
64%
Raith Rovers
Gazde5.5015%
Egal3.8021%
Oaspeți1.5564%

Viziunea Oracle

Încredere mare
“

Favorit: Raith Rovers (64%); scorul estimat de noi este 0-1.

Modelul nostru AI analizează acest meci din Championship dintre Morton și Raith Rovers folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Morton o probabilitate de victorie de 15%, o șansă de 21% pentru egal și echipei Raith Rovers o probabilitate de victorie de 64%. Cel mai probabil scor este 0-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 42%. Acest pronostic are încredere high, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 42%

Fazele meciului

  1. 16'
    Gol: J. RoweRaith Rovers · Pasă decisivă: K. Turner
    Gol: J. RowePasă decisivă: K. Turner
  2. Cartonaș galben: P. Croker
    26'
    Cartonaș galben: P. CrokerMorton
  3. 31'
    Schimbare: D. EastonRaith Rovers · Iese: J. Robertson
    Schimbare: D. EastonIese: J. Robertson
  4. Gol: M. GarrityPasă decisivă: C. Ballantyne
    53'
    Gol: M. GarrityMorton · Pasă decisivă: C. Ballantyne
  5. 55'
    Cartonaș galben: K. TurnerRaith Rovers
    Cartonaș galben: K. Turner
  6. Schimbare: D. BorsoIese: S. Bashir
    57'
    Schimbare: D. BorsoMorton · Iese: S. Bashir
  7. 67'
    Gol: G. OakleyRaith Rovers · Pasă decisivă: D. Easton
    Gol: G. OakleyPasă decisivă: D. Easton
  8. 71'
    Schimbare: L. VaughanRaith Rovers · Iese: A. Lyall
    Schimbare: L. VaughanIese: A. Lyall
  9. 71'
    Schimbare: K. MontaguRaith Rovers · Iese: K. Turner
    Schimbare: K. MontaguIese: K. Turner
  10. Schimbare: L. MurphyIese: J. Longridge
    71'
    Schimbare: L. MurphyMorton · Iese: J. Longridge
  11. Schimbare: D. BlackIese: M. Garrity
    83'
    Schimbare: D. BlackMorton · Iese: M. Garrity
  12. 84'
    Schimbare: L. StevensonRaith Rovers · Iese: D. Easton
    Schimbare: L. StevensonIese: D. Easton
Distribuie pronosticul

Analiza AI și verificarea pronosticului

Mai multe informații

Meciuri directeMorton – Raith RoversAccidentațiMortonAccidentațiRaith RoversScoruri live

Context statistic

Morton

WWWLL
  • W31 oct. 26D · Partick2-3
  • W17 oct. 26A · Queen's Park2-0
  • W10 oct. 26D · Arbroath1-2
  • L25 sept. 26D · Inverness CT2-0
  • L19 sept. 26A · Dunfermline0-1

Raith Rovers

WLDWL
  • W31 oct. 26D · Arbroath0-4
  • L24 oct. 26A · Inverness CT0-2
  • D17 oct. 26D · Stenhousemuir1-1
  • W10 oct. 26A · Queen's Park2-0
  • L25 sept. 26A · Livingston0-2

Clasament

LocMGAVPctFormă
1Partick13+1025LWDWW
2Raith Rovers13+1124WLDWW
3Dunfermline13+824WWWDD
4Stenhousemuir13+123LLLDL
5Livingston13+720WWDLL
6Inverness CT13+119LWWLW
7Ayr Utd12-115WLDWL
8Arbroath13-1511LLLLL
9Morton12-810WWWLL
10Queen's Park13-147LLLWL

Morton vs Raith Rovers — Analiza meciului

Favorit: Raith Rovers (64%); scorul estimat de noi este 0-1.

Meciul Morton – Raith Rovers se joacă în Championship (sâmbătă, 3 octombrie 2026). Favorita modelului nostru este Raith Rovers, cu 64%; egalul are 21%, iar Morton are 15%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 0,9–1,2, în total aproximativ 2,1 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 35%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 42%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 5.50 pentru victoria gazdelor (Morton), 3.80 pentru egal și 1.55 pentru victoria oaspeților (Raith Rovers); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Raith Rovers (64%), cel mai probabil scor 0-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Morton: 15% · Draw: 21% · Raith Rovers: 64%

Predicted Score: 0-1 (13.7% chance)

Over 2.5: 35% · Under 2.5: 65% · BTTS: 42%

Form (latest first): Morton: WWWLL · Raith Rovers: WLDWL

Championship

Championship

Scotland15 · Meciuri viitoare
ChampionshipScotland
Raith Rovers
6 nov.21:30
Dunfermline
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Inverness CT
7 nov.17:00
Livingston
12.6338%
X3.5728%
22.9434%
ChampionshipScotland
Morton
7 nov.17:00
Stenhousemuir
14.0025%
X4.5522%
21.8953%
ChampionshipScotland
Arbroath
7 nov.17:00
Ayr Utd
13.0333%
X3.4529%
22.6338%
ChampionshipScotland
Queen's Park
7 nov.17:00
Partick
110.0010%
X6.2516%
21.3574%
ChampionshipScotland
Livingston
14 nov.17:00
Morton
11.4370%
X6.2516%
27.1414%
ChampionshipScotland
Partick
14 nov.17:00
Inverness CT
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Ayr Utd
14 nov.17:00
Raith Rovers
13.8526%
X4.3523%
21.9651%
ChampionshipScotland
Dunfermline
14 nov.17:00
Arbroath
11.6162%
X5.2619%
25.2619%
ChampionshipScotland
Stenhousemuir
14 nov.17:00
Queen's Park
11.2282%
X8.3312%
216.676%
ChampionshipScotland
Inverness CT
20 nov.21:30
Ayr Utd
11.7956%
X4.7621%
24.3523%
ChampionshipScotland
Raith Rovers
21 nov.17:00
Partick
12.3842%
X4.0025%
23.0333%
ChampionshipScotland
Dunfermline
21 nov.17:00
Morton
11.5266%
X5.5618%
26.2516%
ChampionshipScotland
Arbroath
21 nov.17:00
Stenhousemuir
15.8817%
X5.8817%
21.5266%
ChampionshipScotland
Queen's Park
21 nov.17:00
Livingston
13.5728%
X4.1724%
22.0848%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite