Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Platformă avansată de analiză fotbalistică, care te ajută să iei decizii mai bune cu observații bazate pe date.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Produs

  • Pronosticuri
  • Rezultate
  • Pronosticuri gratuite
  • Pronosticuri pentru mâine
  • Pronosticuri de weekend
  • Știri fotbal

Competiții

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resurse

  • Ponturi pariuri azi
  • Ponturi GG
  • Peste/sub 2,5
  • Pronosticuri egal
  • Scor exact
  • Cine câștigă Bundesliga?
  • Cine câștigă Ligue 1?
  • Cine câștigă La Liga?
  • Cine câștigă Serie A?
  • Cine câștigă Premier League?

Pool-uri și ponturi

  • Pronosticuri Quiniela
  • Pronosticuri Loto Foot
  • Pronosticuri Mega Jackpot
  • Tipphilfe Bundesliga
  • Biletul zilei

Funcții

  • Cum funcționează
  • Acuratețe verificată
  • Prețuri
  • Instrumente Pro
  • Widgeturi gratuite
  • Joc de pronosticuri

© 2026 Betora · Toate drepturile rezervate.

  • Termeni și condiții
  • Politica de confidențialitate
  • Politica de cookie-uri

Declinarea responsabilității: Pronosticurile și analizele de pe acest site au doar scop informativ și de divertisment. Nu garantăm acuratețea niciunei informații. Acest conținut nu constituie un sfat financiar sau de pariere. Te rugăm să joci responsabil.

Ponturi azi
Meciuri
Live
Play
  1. Acasă
  2. MLS
  3. Toronto FC vs FC Cincinnati

Toronto FC vs FC Cincinnati

Rezultat • MLS·Toronto FC·FC Cincinnati

MLS
MLS
11 apr. 2026
20:00 (București)
medium Încredere
EGAL
Toronto FC

Toronto FC

Victorie
Scor final
1-1
Prezis: 2-1
Scor final
1-1
Prezis: 2-1
Cote
12.35
X3.70
22.80
Stadion
BMO Field
medium Încredere
EGAL
FC Cincinnati

FC Cincinnati

Oaspeți
Cote
12.35
X3.70
22.80
Stadion
BMO Field
Probabilități de victorie
42%
Toronto FC
31%
Egal
27%
FC Cincinnati
Gazde2.3542%
Egal3.7031%
Oaspeți2.8027%

Viziunea Oracle

medium Încredere
“

Favorit: Toronto FC (42%); scorul estimat de noi este 2-1.

Modelul nostru AI analizează acest meci din MLS dintre Toronto FC și FC Cincinnati folosind date istorice de performanță, forma curentă, meciurile directe și indicatori tactici. Modelul îi acordă echipei Toronto FC o probabilitate de victorie de 42%, o șansă de 31% pentru egal și echipei FC Cincinnati o probabilitate de victorie de 27%. Cel mai probabil scor este 2-1. Probabilitatea ca ambele echipe să marcheze: 50%. Acest pronostic are încredere medium, pe baza calității și coerenței datelor disponibile.

BTTS: 50%

Fazele meciului

  1. Cartonaș galben: B. Kuscevic
    38'
    Cartonaș galben: B. KuscevicToronto FC
  2. Cartonaș galben: J. Osorio
    45+4'
    Cartonaș galben: J. OsorioToronto FC
  3. 58'
    Cartonaș galben: B. J. Ramirez LeonFC Cincinnati
    Cartonaș galben: B. J. Ramirez Leon
  4. 62'
    Schimbare: K. SmithFC Cincinnati · Iese: M. Miazga
    Schimbare: K. SmithIese: M. Miazga
  5. 62'
    Schimbare: A. JabbariFC Cincinnati · Iese: T. Barlow
    Schimbare: A. JabbariIese: T. Barlow
  6. 69'
    Cartonaș galben: K. DenkeyFC Cincinnati
    Cartonaș galben: K. Denkey
  7. Cartonaș galben: R. Fraser
    70'
    Cartonaș galben: R. FraserToronto FC
  8. 71'
    Cartonaș galben: K. DenkeyFC Cincinnati
    Cartonaș galben: K. Denkey
  9. 71'
    Cartonaș roșu: K. DenkeyFC Cincinnati
    Cartonaș roșu: K. Denkey
  10. Schimbare: E. AristizabalIese: J. Cifuentes
    82'
    Schimbare: E. AristizabalToronto FC · Iese: J. Cifuentes
  11. Schimbare: M. HenryIese: D. Etienne
    82'
    Schimbare: M. HenryToronto FC · Iese: D. Etienne
  12. Schimbare: K. FranklinIese: Matheus Pereira
    82'
    Schimbare: K. FranklinToronto FC · Iese: Matheus Pereira
  13. Schimbare: L. StefanovicIese: Z. Monlouis
    82'
    Schimbare: L. StefanovicToronto FC · Iese: Z. Monlouis
  14. Autogol: G. Flores (Autogol)
    83'
    Autogol: G. Flores (Autogol)Toronto FC
  15. 88'
    Schimbare: K. MbomaFC Cincinnati · Iese: B. J. Ramirez Leon
    Schimbare: K. MbomaIese: B. J. Ramirez Leon
  16. 88'
    Schimbare: G. ValenzuelaFC Cincinnati · Iese: P. Bucha
    Schimbare: G. ValenzuelaIese: P. Bucha
  17. 90+2'
    Gol: K. MbomaFC Cincinnati
    Gol: K. Mboma
  18. 90+4'
    Schimbare: O. NwobodoFC Cincinnati · Iese: E. Echenique
    Schimbare: O. NwobodoIese: E. Echenique
Distribuie pronosticul

Analiza AI și verificarea pronosticului

Analiză și dueluri cheie

Cu AI
Duelurile jucătorilor cheie
1N/A vs G. Valenzuela: Toronto FC's defense will need to contain FC Cincinnati's top scorer, G. Valenzuela, who has 1 goal and an average rating of 6.88, to limit their attacking threat.
2Toronto FC midfield vs FC Cincinnati midfield: The battle in midfield will be crucial, with Toronto FC's 3-4-2-1 setup against FC Cincinnati's 3-5-2, focusing on control and transition play.
3Toronto FC attackers vs FC Cincinnati defense: Toronto FC's attackers will look to exploit FC Cincinnati's defensive weaknesses, given their high goals conceded average and injury issues.
Puncte forte · Puncte slabe

Toronto FC

  • 4-game unbeaten streak
  • Better defensive stats (68% defense rating)
  • Average goals scored per game is only 1.4
  • Recent form includes losses (WDWLL)

FC Cincinnati

  • Head-to-head dominance with 7 wins in last 10 meetings
  • Higher average goals scored per game at 2.2
  • Three key players injured (R. Celentano, M. Miazga, O. Nwobodo)
  • Poor defensive stats with 3.6 goals conceded per game on average

Analiză combinată

Acord mediu
Betora AI
42%
API-Football
45%
44%
Toronto FC443819

Moderate agreement on home win (44%).

Analiză AIÎncredere medie

Meciul Toronto FC – FC Cincinnati se joacă în MLS (sâmbătă, 11 aprilie 2026). Favorita modelului nostru este Toronto FC, cu 42%; egalul are 31%, iar FC Cincinnati are 27%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,5–1,3, în total aproximativ 2,8 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 55%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 50%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 2.35 pentru victoria gazdelor (Toronto FC), 3.70 pentru egal și 2.80 pentru victoria oaspeților (FC Cincinnati); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Toronto FC (42%), cel mai probabil scor 2-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Context statisticToronto FC

Combo Double chance : Toronto FC or draw and +1.5 goals

Comparația echipelor

Cu AI
Toronto FCFC Cincinnati
56%Putere44%
50%Potențial ofensiv50%
68%Potențial defensiv32%
50%Distribuție Poisson50%
29%Putere în directe71%
36%Goluri în directe64%
56%Câștigă meciul44%

Mai multe informații

Echipe probabile MLS: Etapa 3414/15Meciuri directeToronto FC – FC CincinnatiAccidentațiToronto FCAccidentațiFC CincinnatiScoruri live

Context statistic

Toronto FC

LWLWD
  • L1 nov. 26D · Atlanta United FC3-1
  • W28 oct. 26A · DC United2-1
  • L24 oct. 26D · Columbus Crew4-2
  • W17 oct. 26D · New York Red Bulls0-2
  • D14 oct. 26A · Orlando City SC3-3

FC Cincinnati

WDWWL
  • W31 oct. 26A · Philadelphia Union1-0
  • D28 oct. 26D · Inter Miami2-2
  • W24 oct. 26D · DC United0-2
  • W21 oct. 26A · DC United2-1
  • L18 oct. 26A · Columbus Crew0-2

Meciuri directe

7
Toronto FC
1
Egaluri
2
FC Cincinnati
  • 8 mar. 26FC Cincinnati – Toronto FC0-1
  • 14 mai 25Toronto FC – FC Cincinnati0-1
  • 9 mar. 25FC Cincinnati – Toronto FC2-0
  • 25 mai 24Toronto FC – FC Cincinnati3-4
  • 25 feb. 24FC Cincinnati – Toronto FC0-0

Statistici de sezon — 2026

Toronto FCFC Cincinnati
Jucate3233
Goluri marcate5067
Goluri primite6073
Medie marcate1.62.0
Medie primite1.92.2
Fără gol primit44

Toronto FC vs FC Cincinnati — Analiza meciului

Favorit: Toronto FC (42%); scorul estimat de noi este 2-1.

Meciul Toronto FC – FC Cincinnati se joacă în MLS (sâmbătă, 11 aprilie 2026). Favorita modelului nostru este Toronto FC, cu 42%; egalul are 31%, iar FC Cincinnati are 27%.

Formă și poziție în clasament

Atât de devreme în sezon, clasamentul nu este încă relevant, așa că modelul se bazează pe pozițiile finale din sezonul trecut și pe mediile de goluri ale ambelor echipe.

Meciuri directe

În evidența noastră nu există meciuri directe recente între aceste două echipe, așa că întâlnirile anterioare nu contează în această estimare.

Perspectiva golurilor

Raportul dintre atac și apărare dă un scor așteptat de 1,5–1,3, în total aproximativ 2,8 goluri. Astfel, probabilitatea pentru peste 2,5 goluri este de 55%, iar pentru „ambele echipe marchează” de 50%.

Știri din loturi

Nu sunt raportate accidentări sau suspendări la niciuna dintre echipe.

Ce spune piața

Casele de pariuri oferă cota 2.35 pentru victoria gazdelor (Toronto FC), 3.70 pentru egal și 2.80 pentru victoria oaspeților (FC Cincinnati); aceste cote sunt incluse în probabilitățile de mai sus.

Pronostic

Victorie: Toronto FC (42%), cel mai probabil scor 2-1.

Această previzualizare este o estimare a modelului, construită pe baza clasamentului, a formei recente, a mediilor de goluri, a absențelor raportate și, când există, a cotelor caselor de pariuri. Se actualizează automat pe măsură ce apar date noi.

Win Probabilities: Toronto FC: 42% · Draw: 31% · FC Cincinnati: 27%

Predicted Score: 2-1 (15.0% chance)

Over 2.5: 55% · Under 2.5: 45% · BTTS: 50%

H2H: Toronto FC wins: 7 · Draws: 1 · FC Cincinnati wins: 2

Form (latest first): Toronto FC: LWLWD · FC Cincinnati: WDWWL

  • N/A vs G. Valenzuela: Toronto FC's defense will need to contain FC Cincinnati's top scorer, G. Valenzuela, who has 1 goal and an average rating of 6.88, to limit their attacking threat.
  • Toronto FC midfield vs FC Cincinnati midfield: The battle in midfield will be crucial, with Toronto FC's 3-4-2-1 setup against FC Cincinnati's 3-5-2, focusing on control and transition play.
  • Toronto FC attackers vs FC Cincinnati defense: Toronto FC's attackers will look to exploit FC Cincinnati's defensive weaknesses, given their high goals conceded average and injury issues.
MLS

MLS

USA15 · Meciuri viitoare
MLSUSA
Orlando City SC
7 nov.23:00
New England Revolution
12.5040%
X3.5728%
23.1332%
MLSUSA
Philadelphia Union
7 nov.23:00
Toronto FC
11.5664%
X4.3523%
27.6913%
MLSUSA
New York Red Bulls
7 nov.23:00
Atlanta United FC
12.6338%
X3.4529%
23.0333%
MLSUSA
Chicago Fire
7 nov.23:00
Columbus Crew
12.5040%
X3.4529%
23.2331%
MLSUSA
CF Montreal
7 nov.23:00
Vancouver Whitecaps
15.5618%
X3.5728%
21.8554%
MLSUSA
DC United
7 nov.23:00
New York City FC
13.8526%
X3.1332%
22.3842%
MLSUSA
FC Cincinnati
7 nov.23:00
Nashville SC
12.5040%
X3.8526%
22.9434%
MLSUSA
Inter Miami
7 nov.23:00
Charlotte
11.7956%
X4.3523%
24.7621%
MLSUSA
Seattle Sounders
8 nov.02:00
Los Angeles FC
12.1746%
X3.3330%
24.1724%
MLSUSA
FC Dallas
8 nov.02:00
Colorado Rapids
12.0449%
X3.4529%
24.5522%
MLSUSA
Houston Dynamo
8 nov.02:00
St. Louis City
12.5040%
X3.4529%
23.2331%
MLSUSA
Real Salt Lake
8 nov.02:00
Los Angeles Galaxy
12.4441%
X3.4529%
23.3330%
MLSUSA
Minnesota United FC
8 nov.02:00
San Jose Earthquakes
11.9252%
X3.4529%
25.2619%
MLSUSA
Austin
8 nov.02:00
Portland Timbers
15.0020%
X3.5728%
21.9252%
MLSUSA
San Diego
8 nov.02:00
Sporting Kansas City
11.5664%
X4.5522%
27.1414%

Ponturi pariuri

Pronosticuri scor exact aziPonturi pariuriPonturi GGPeste/sub 2,5Pronosticuri gratuite