AC Milan - Inter: međusobni dueli
AC Milan - Inter: međusobni dueli u brojkama
AC Milan i Inter su se prema našoj evidenciji od 2025 sastali 2 puta. AC Milan je pobedio 2, Inter 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 8. mart 2026. (Serie A): AC Milan 1–0 Inter. AC Milan je dobio poslednjih 2 susreta zaredom.
U ovom duelu prosečno padne 1.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 0% susreta, a u 0% je palo tri ili više golova. Najčešći rezultat je AC Milan 1–0 Inter, viđen 2 puta. Kada je AC Milan domaćin, dobio je 1 od 1 susreta, a kada dočekuje Inter, dobio je 0 od 1.
AC Milan u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 11 datih i 6 primljenih golova. Inter u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 12 datih i 7 primljenih golova.
Sledi AC Milan - Inter, subota, 31. oktobar 2026. (Serie A). Model Betora daje: AC Milan 35%, nerešeno 26%, Inter 39%.
Poslednji susreti
- 08. mar 2026. · Serie AAC Milan1–0InterAC Milan
- 23. nov 2025. · Serie AInter0–1AC MilanAC Milan
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: AC Milan | Nerešeno | Pobede: Inter | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 2.0·2.0Datih golova po utakmiciAC Milan 2.0 · Inter 2.0
- 70%Više od 2,5 golaAC Milan 60% · Inter 80%
Najnoviji rezultati
AC Milan
Pitanja: AC Milan - Inter
Ko ima bolji međusobni skor, AC Milan ili Inter?
AC Milan vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 2 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu AC Milan i Inter?
U poslednjih 2 susreta prosek je bio 1 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.
Kada AC Milan i Inter igraju sledeći put?
Sledeći susret je AC Milan - Inter, subota, 31. oktobar 2026.. Naša prognoza je na stranici utakmice.
Koji je najčešći rezultat između timova AC Milan i Inter?
AC Milan 1–0 Inter, što se desilo 2 puta u 2 susreta.
Koja je najveća pobeda u duelu AC Milan - Inter?
AC Milan je pobedio 1–0, nedelja, 8. mart 2026. (Serie A), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova AC Milan i Inter?
AC Milan 1–0 Inter, nedelja, 8. mart 2026. (Serie A).

