Međusobni dueli

Aluminij - Dinamo Tirana: međusobni dueli

Aluminij
Međusobni skor · susreta: 1
0·0·1
Pobede: AluminijNerešenoPobede: Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
3.0
Golova po susretu
0%
Oba tima dala gol
1od 1
Domaćin neporažen
100%
Više od 2,5 gola

Aluminij - Dinamo Tirana: međusobni dueli u brojkama

Aluminij i Dinamo Tirana su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Aluminij je pobedio 0, Dinamo Tirana 1 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je četvrtak, 30. jul 2026. (UEFA Conference League): Dinamo Tirana 3–0 Aluminij.

U ovom duelu prosečno padne 3.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 0% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Dinamo Tirana domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 1 susreta.

Aluminij u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 2 nerešena meča i 2 poraza, uz 8 datih i 5 primljenih golova. Dinamo Tirana u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 1 nerešen meč i 2 poraza, uz 10 datih i 6 primljenih golova.

Pitanja: Aluminij - Dinamo Tirana

Ko ima bolji međusobni skor, Aluminij ili Dinamo Tirana?

Dinamo Tirana vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Aluminij i Dinamo Tirana?

U poslednjih 1 susreta prosek je bio 3 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.

Kada Aluminij i Dinamo Tirana igraju sledeći put?

Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.

Koja je najveća pobeda u duelu Aluminij - Dinamo Tirana?

Dinamo Tirana je pobedio 3–0, četvrtak, 30. jul 2026. (UEFA Conference League), što je najveća razlika u našoj evidenciji.

Koji je bio poslednji rezultat između timova Aluminij i Dinamo Tirana?

Dinamo Tirana 3–0 Aluminij, četvrtak, 30. jul 2026. (UEFA Conference League).