AS Roma - Real Madrid: međusobni dueli
AS Roma - Real Madrid: međusobni dueli u brojkama
AS Roma i Real Madrid su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. AS Roma je pobedio 0, Real Madrid 1 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je sreda, 14. oktobar 2026. (UEFA Champions League): AS Roma 3–4 Real Madrid.
U ovom duelu prosečno padne 7.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je AS Roma domaćin u ovom duelu, dobio je 0 od 1 susreta.
AS Roma u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 2 nerešena meča i 1 poraz, uz 11 datih i 6 primljenih golova. Real Madrid u poslednjih 5 utakmica: 4 pobede, 0 nerešenih mečeva i 1 poraz, uz 14 datih i 7 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 14. okt 2026. · UEFA Champions LeagueAS Roma3–4Real MadridReal Madrid
Trenutna forma
Ova sezona
- 2.3·2.6Datih golova po utakmiciAS Roma 2.3 · Real Madrid 2.6
- 72%Više od 2,5 golaAS Roma 60% · Real Madrid 83%
Najnoviji rezultati
AS Roma
Pitanja: AS Roma - Real Madrid
Ko ima bolji međusobni skor, AS Roma ili Real Madrid?
Real Madrid vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu AS Roma i Real Madrid?
U poslednjih 1 susreta prosek je bio 7 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.
Kada AS Roma i Real Madrid igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu AS Roma - Real Madrid?
Real Madrid je pobedio 4–3, sreda, 14. oktobar 2026. (UEFA Champions League), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova AS Roma i Real Madrid?
AS Roma 3–4 Real Madrid, sreda, 14. oktobar 2026. (UEFA Champions League).

