Atalanta II - Torres: međusobni dueli
Atalanta II#14. mesto · Serie C Girone B
Torres#10. mesto · Serie C Girone BAtalanta II - Torres: međusobni dueli u brojkama
Atalanta II i Torres su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Atalanta II je pobedio 0, Torres 1 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 11. oktobar 2026. (Serie C Girone B): Torres 2–1 Atalanta II.
U ovom duelu prosečno padne 3.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Torres domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 1 susreta.
Atalanta II, trenutno #14 u takmičenju Serie C Girone B, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 0 nerešenih mečeva i 4 poraza, uz 4 datih i 8 primljenih golova. Torres, trenutno #10 u takmičenju Serie C Girone B, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 3 nerešena meča i 1 poraz, uz 4 datih i 5 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 11. okt 2026. · Serie C Girone BTorres2–1Atalanta IITorres
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.1·1.1Datih golova po utakmiciAtalanta II 1.1 · Torres 1.1
- 44%Više od 2,5 golaAtalanta II 50% · Torres 38%
Najnoviji rezultati
Atalanta II
Pitanja: Atalanta II - Torres
Ko ima bolji međusobni skor, Atalanta II ili Torres?
Torres vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Atalanta II i Torres?
U poslednjih 1 susreta prosek je bio 3 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.
Kada Atalanta II i Torres igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Atalanta II - Torres?
Torres je pobedio 2–1, nedelja, 11. oktobar 2026. (Serie C Girone B), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Atalanta II i Torres?
Torres 2–1 Atalanta II, nedelja, 11. oktobar 2026. (Serie C Girone B).