Aubstadt - Augsburg II: međusobni dueli
Aubstadt#18. mesto · Regionalliga Bayern
Augsburg II#5. mesto · Regionalliga BayernAubstadt - Augsburg II: međusobni dueli u brojkama
Aubstadt i Augsburg II su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 2 puta. Aubstadt je pobedio 0, Augsburg II 1 puta, a 1 utakmica je završena nerešeno. Poslednji susret odigran je subota, 26. septembar 2026. (Regionalliga Bayern): Augsburg II 3–0 Aubstadt.
U ovom duelu prosečno padne 4.5 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 50% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Augsburg II domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 2 susreta. Tim koji je vodio na poluvremenu dobio je 1 od tih 2 utakmica.
Aubstadt, trenutno #18 u takmičenju Regionalliga Bayern, u poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 3 nerešena meča i 2 poraza, uz 4 datih i 6 primljenih golova. Augsburg II, trenutno #5 u takmičenju Regionalliga Bayern, u poslednjih 5 utakmica: 4 pobede, 0 nerešenih mečeva i 1 poraz, uz 12 datih i 5 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 26. sep 2026. · Regionalliga BayernAugsburg II3–0AubstadtAugsburg II
- 21. mar 2026. · Regionalliga BayernAugsburg II3–3AubstadtNerešeno
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: Aubstadt | Nerešeno | Pobede: Augsburg II | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Bayern | 2 | 0 | 1 | 1 | 4.5 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.2·1.8Datih golova po utakmiciAubstadt 1.2 · Augsburg II 1.8
- 73%Više od 2,5 golaAubstadt 53% · Augsburg II 93%
Najnoviji rezultati
Aubstadt
- DNürnberg II 1–1 Aubstadt24. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- LSchwaben Augsburg 2–1 Aubstadt17. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- DAubstadt 0–0 Illertissen13. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- DLandsberg 2–2 Aubstadt10. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- LAubstadt 0–1 Memmingen03. okt 2026. · Regionalliga Bayern
Augsburg II
- WAugsburg II 2–1 Illertissen24. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WAugsburg II 3–0 FC Schweinfurt 0518. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WBuchbach 1–4 Augsburg II13. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- LNürnberg II 3–0 Augsburg II03. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WAugsburg II 3–0 Aubstadt26. sep 2026. · Regionalliga Bayern
Pitanja: Aubstadt - Augsburg II
Ko ima bolji međusobni skor, Aubstadt ili Augsburg II?
Augsburg II vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 1 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Aubstadt i Augsburg II?
U poslednjih 2 susreta prosek je bio 4.5 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 50% njih.
Kada Aubstadt i Augsburg II igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Aubstadt - Augsburg II?
Augsburg II je pobedio 3–0, subota, 26. septembar 2026. (Regionalliga Bayern), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Aubstadt i Augsburg II?
Augsburg II 3–0 Aubstadt, subota, 26. septembar 2026. (Regionalliga Bayern).