Međusobni dueli

Bastia - Clermont Foot: međusobni dueli

Bastia
Međusobni skor · susreta: 2
1·1·0
Pobede: BastiaNerešenoPobede: Clermont Foot
Clermont Foot
1.5
Golova po susretu
50%
Oba tima dala gol
2od 2
Domaćin neporažen
0%
Više od 2,5 gola

Bastia - Clermont Foot: međusobni dueli u brojkama

Bastia i Clermont Foot su se prema našoj evidenciji od 2025 sastali 2 puta. Bastia je pobedio 1, Clermont Foot 0 puta, a 1 utakmica je završena nerešeno. Poslednji susret odigran je petak, 24. april 2026. (Ligue 2): Clermont Foot 1–1 Bastia.

U ovom duelu prosečno padne 1.5 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 50% susreta, a u 0% je palo tri ili više golova. Kada je Bastia domaćin, dobio je 1 od 1 susreta, a kada dočekuje Clermont Foot, dobio je 0 od 1.

Bastia u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 3 nerešena meča i 1 poraz, uz 4 datih i 4 primljenih golova. Clermont Foot u poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 3 nerešena meča i 2 poraza, uz 6 datih i 9 primljenih golova.

Pitanja: Bastia - Clermont Foot

Ko ima bolji međusobni skor, Bastia ili Clermont Foot?

Bastia vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 1 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Bastia i Clermont Foot?

U poslednjih 2 susreta prosek je bio 1.5 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 50% njih.

Kada Bastia i Clermont Foot igraju sledeći put?

Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.

Koja je najveća pobeda u duelu Bastia - Clermont Foot?

Bastia je pobedio 1–0, petak, 31. oktobar 2025. (Ligue 2), što je najveća razlika u našoj evidenciji.

Koji je bio poslednji rezultat između timova Bastia i Clermont Foot?

Clermont Foot 1–1 Bastia, petak, 24. april 2026. (Ligue 2).