Belgrano Cordoba - River Plate: međusobni dueli
Belgrano Cordoba#4. mesto · Liga Profesional
River Plate#1. mesto · Copa SudamericanaBelgrano Cordoba - River Plate: međusobni dueli u brojkama
Belgrano Cordoba i River Plate su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 3 puta. Belgrano Cordoba je pobedio 1, River Plate 2 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je ponedeljak, 19. oktobar 2026. (Liga Profesional): Belgrano Cordoba 0–3 River Plate.
U ovom duelu prosečno padne 3.7 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 33% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Najčešći rezultat je Belgrano Cordoba 0–3 River Plate, viđen 2 puta. Kada je Belgrano Cordoba domaćin, dobio je 0 od 1 susreta, a kada dočekuje River Plate, dobio je 1 od 2. Tim koji je vodio na poluvremenu dobio je 2 od tih 2 utakmica.
Belgrano Cordoba, trenutno #4 u takmičenju Liga Profesional, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 6 datih i 5 primljenih golova. River Plate, trenutno #1 u takmičenju Copa Sudamericana, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 8 datih i 4 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 19. okt 2026. · Liga ProfesionalBelgrano Cordoba0–3River PlateRiver Plate
- 24. maj 2026. · Liga ProfesionalRiver Plate2–3Belgrano CordobaBelgrano Cordoba
- 05. apr 2026. · Liga ProfesionalRiver Plate3–0Belgrano CordobaRiver Plate
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: Belgrano Cordoba | Nerešeno | Pobede: River Plate | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| Liga Profesional | 3 | 1 | 0 | 2 | 3.7 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.2·1.4Datih golova po utakmiciBelgrano Cordoba 1.2 · River Plate 1.4
- 35%Više od 2,5 golaBelgrano Cordoba 32% · River Plate 37%
Najnoviji rezultati
Belgrano Cordoba
- LBelgrano Cordoba 0–3 River Plate19. okt 2026. · Liga Profesional
- WRacing Club 0–2 Belgrano Cordoba12. okt 2026. · Liga Profesional
- WTalleres Cordoba 0–1 Belgrano Cordoba04. okt 2026. · Liga Profesional
- WBelgrano Cordoba 2–1 Estudiantes de Rio Cuarto21. sep 2026. · Liga Profesional
- DSarmiento Junin 1–1 Belgrano Cordoba13. sep 2026. · Liga Profesional
River Plate
- WBelgrano Cordoba 0–3 River Plate19. okt 2026. · Liga Profesional
- DSarmiento Junin 1–1 River Plate15. okt 2026. · Liga Profesional
- WRiver Plate 1–0 Estudiantes de Rio Cuarto11. okt 2026. · Liga Profesional
- LRiver Plate 1–2 Huracan20. sep 2026. · Liga Profesional
- WAtletico Tucuman 1–2 River Plate12. sep 2026. · Liga Profesional
Pitanja: Belgrano Cordoba - River Plate
Ko ima bolji međusobni skor, Belgrano Cordoba ili River Plate?
River Plate vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 2 pobeda prema 1, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Belgrano Cordoba i River Plate?
U poslednjih 3 susreta prosek je bio 3.7 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 33% njih.
Kada Belgrano Cordoba i River Plate igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koji je najčešći rezultat između timova Belgrano Cordoba i River Plate?
Belgrano Cordoba 0–3 River Plate, što se desilo 2 puta u 3 susreta.
Koja je najveća pobeda u duelu Belgrano Cordoba - River Plate?
River Plate je pobedio 3–0, ponedeljak, 19. oktobar 2026. (Liga Profesional), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Belgrano Cordoba i River Plate?
Belgrano Cordoba 0–3 River Plate, ponedeljak, 19. oktobar 2026. (Liga Profesional).