Buhimba Saints - Lugazi: međusobni dueli
Buhimba Saints
Lugazi#11. mesto · Premier LeagueBuhimba Saints - Lugazi: međusobni dueli u brojkama
Buhimba Saints i Lugazi su se prema našoj evidenciji od 2025 sastali 2 puta. Buhimba Saints je pobedio 0, Lugazi 2 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je sreda, 29. april 2026. (Premier League): Buhimba Saints 0–2 Lugazi. Lugazi je dobio poslednjih 2 susreta zaredom.
U ovom duelu prosečno padne 4.5 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 50% susreta, a u 50% je palo tri ili više golova. Kada je Buhimba Saints domaćin, dobio je 0 od 1 susreta, a kada dočekuje Lugazi, dobio je 1 od 1. Tim koji je vodio na poluvremenu dobio je 2 od tih 2 utakmica.
Buhimba Saints u poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 0 nerešenih mečeva i 5 poraza, uz 0 datih i 13 primljenih golova. Lugazi, trenutno #11 u takmičenju Premier League, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 2 nerešena meča i 2 poraza, uz 1 datih i 5 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 29. apr 2026. · Premier LeagueBuhimba Saints0–2LugaziLugazi
- 08. nov 2025. · Premier LeagueLugazi5–2Buhimba SaintsLugazi
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: Buhimba Saints | Nerešeno | Pobede: Lugazi | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 2 | 0 | 0 | 2 | 4.5 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 0.0·0.6Datih golova po utakmiciBuhimba Saints 0.0 · Lugazi 0.6
- 22%Više od 2,5 golaBuhimba Saints 0% · Lugazi 43%
Najnoviji rezultati
Buhimba Saints
Pitanja: Buhimba Saints - Lugazi
Ko ima bolji međusobni skor, Buhimba Saints ili Lugazi?
Lugazi vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 2 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Buhimba Saints i Lugazi?
U poslednjih 2 susreta prosek je bio 4.5 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 50% njih.
Kada Buhimba Saints i Lugazi igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Buhimba Saints - Lugazi?
Lugazi je pobedio 5–2, subota, 8. novembar 2025. (Premier League), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Buhimba Saints i Lugazi?
Buhimba Saints 0–2 Lugazi, sreda, 29. april 2026. (Premier League).