Calcio Avola - Ragusa: međusobni dueli
Calcio Avola#4. mesto · Serie D Girone I
Ragusa#17. mesto · Serie D Girone ICalcio Avola - Ragusa: međusobni dueli u brojkama
Calcio Avola i Ragusa su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Calcio Avola je pobedio 1, Ragusa 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 4. oktobar 2026. (Serie D Girone I): Calcio Avola 1–0 Ragusa.
U ovom duelu prosečno padne 1.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 0% susreta, a u 0% je palo tri ili više golova. Kada je Calcio Avola domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 1 susreta.
Calcio Avola, trenutno #4 u takmičenju Serie D Girone I, u poslednjih 5 utakmica: 4 pobede, 1 nerešen meč i 0 poraza, uz 9 datih i 3 primljenih golova. Ragusa, trenutno #17 u takmičenju Serie D Girone I, u poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 1 nerešen meč i 4 poraza, uz 2 datih i 7 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 04. okt 2026. · Serie D Girone ICalcio Avola1–0RagusaCalcio Avola
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.5·0.8Datih golova po utakmiciCalcio Avola 1.5 · Ragusa 0.8
- 38%Više od 2,5 golaCalcio Avola 38% · Ragusa 38%
Najnoviji rezultati
Calcio Avola
Pitanja: Calcio Avola - Ragusa
Ko ima bolji međusobni skor, Calcio Avola ili Ragusa?
Calcio Avola vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Calcio Avola i Ragusa?
U poslednjih 1 susreta prosek je bio 1 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.
Kada Calcio Avola i Ragusa igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Calcio Avola - Ragusa?
Calcio Avola je pobedio 1–0, nedelja, 4. oktobar 2026. (Serie D Girone I), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Calcio Avola i Ragusa?
Calcio Avola 1–0 Ragusa, nedelja, 4. oktobar 2026. (Serie D Girone I).