Casa Pia - Moreirense: međusobni dueli
Casa Pia#17. mesto · Primeira Liga
Moreirense#12. mesto · Primeira LigaCasa Pia - Moreirense: međusobni dueli u brojkama
Casa Pia i Moreirense su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 2 puta. Casa Pia je pobedio 0, Moreirense 1 puta, a 1 utakmica je završena nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 30. avgust 2026. (Primeira Liga): Casa Pia 0–1 Moreirense.
U ovom duelu prosečno padne 1.5 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 50% susreta, a u 0% je palo tri ili više golova. Kada je Casa Pia domaćin u ovom duelu, dobio je 0 od 2 susreta. Tim koji je vodio na poluvremenu dobio je 1 od tih 2 utakmica.
Casa Pia, trenutno #17 u takmičenju Primeira Liga, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 3 poraza, uz 3 datih i 7 primljenih golova. Moreirense, trenutno #12 u takmičenju Primeira Liga, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 3 poraza, uz 5 datih i 9 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 30. avg 2026. · Primeira LigaCasa Pia0–1MoreirenseMoreirense
- 01. mar 2026. · Primeira LigaCasa Pia1–1MoreirenseNerešeno
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: Casa Pia | Nerešeno | Pobede: Moreirense | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | 2 | 0 | 1 | 1 | 1.5 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 0.4·1.0Datih golova po utakmiciCasa Pia 0.4 · Moreirense 1.0
- 51%Više od 2,5 golaCasa Pia 38% · Moreirense 63%
Najnoviji rezultati
Casa Pia
Pitanja: Casa Pia - Moreirense
Ko ima bolji međusobni skor, Casa Pia ili Moreirense?
Moreirense vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 1 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Casa Pia i Moreirense?
U poslednjih 2 susreta prosek je bio 1.5 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 50% njih.
Kada Casa Pia i Moreirense igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Casa Pia - Moreirense?
Moreirense je pobedio 1–0, nedelja, 30. avgust 2026. (Primeira Liga), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Casa Pia i Moreirense?
Casa Pia 0–1 Moreirense, nedelja, 30. avgust 2026. (Primeira Liga).