Međusobni dueli

Catanzaro - Hellas Verona: međusobni dueli

Catanzaro
Međusobni skor · susreta: 1
0·1·0
Pobede: CatanzaroNerešenoPobede: Hellas Verona
Hellas Verona
4.0
Golova po susretu
100%
Oba tima dala gol
1od 1
Domaćin neporažen
100%
Više od 2,5 gola

Catanzaro - Hellas Verona: međusobni dueli u brojkama

Catanzaro i Hellas Verona su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Catanzaro je pobedio 0, Hellas Verona 0 puta, a 1 utakmica je završena nerešeno. Poslednji susret odigran je petak, 16. oktobar 2026. (Serie B): Hellas Verona 2–2 Catanzaro.

U ovom duelu prosečno padne 4.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Hellas Verona domaćin u ovom duelu, dobio je 0 od 1 susreta.

Catanzaro u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 3 poraza, uz 5 datih i 9 primljenih golova. Hellas Verona u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 1 nerešen meč i 2 poraza, uz 12 datih i 9 primljenih golova.

Pitanja: Catanzaro - Hellas Verona

Ko ima bolji međusobni skor, Catanzaro ili Hellas Verona?

Skor je izjednačen: po 0 pobeda, uz 1 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Catanzaro i Hellas Verona?

U poslednjih 1 susreta prosek je bio 4 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.

Kada Catanzaro i Hellas Verona igraju sledeći put?

Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.

Koji je bio poslednji rezultat između timova Catanzaro i Hellas Verona?

Hellas Verona 2–2 Catanzaro, petak, 16. oktobar 2026. (Serie B).