Međusobni dueli

Chesham United - Ware: međusobni dueli

Chesham United
Međusobni skor · susreta: 1
1·0·0
Pobede: Chesham UnitedNerešenoPobede: Ware
Ware
9.0
Golova po susretu
100%
Oba tima dala gol
1od 1
Domaćin neporažen
100%
Više od 2,5 gola

Chesham United - Ware: međusobni dueli u brojkama

Chesham United i Ware su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Chesham United je pobedio 1, Ware 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je subota, 19. septembar 2026. (FA Cup): Chesham United 7–2 Ware.

U ovom duelu prosečno padne 9.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Chesham United domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 1 susreta.

Chesham United u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 3 poraza, uz 4 datih i 17 primljenih golova. Ware u poslednjih 3 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 8 datih i 11 primljenih golova.

Pitanja: Chesham United - Ware

Ko ima bolji međusobni skor, Chesham United ili Ware?

Chesham United vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Chesham United i Ware?

U poslednjih 1 susreta prosek je bio 9 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.

Kada Chesham United i Ware igraju sledeći put?

Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.

Koja je najveća pobeda u duelu Chesham United - Ware?

Chesham United je pobedio 7–2, subota, 19. septembar 2026. (FA Cup), što je najveća razlika u našoj evidenciji.

Koji je bio poslednji rezultat između timova Chesham United i Ware?

Chesham United 7–2 Ware, subota, 19. septembar 2026. (FA Cup).