Međusobni dueli

Cieza - Granada CF: međusobni dueli

Cieza
Međusobni skor · susreta: 0
0·0·0
Pobede: CiezaNerešenoPobede: Granada CF
Granada CF

Cieza - Granada CF: međusobni dueli u brojkama

Cieza u poslednjih 1 utakmica: 0 pobeda, 0 nerešenih mečeva i 1 poraz, uz 0 datih i 1 primljenih golova. Granada CF u poslednjih 5 utakmica: 4 pobede, 0 nerešenih mečeva i 1 poraz, uz 10 datih i 6 primljenih golova.

Sledi Cieza - Granada CF, sreda, 28. oktobar 2026. (Copa del Rey). Model Betora daje: Cieza 33%, nerešeno 33%, Granada CF 34%.

Pitanja: Cieza - Granada CF

Ko ima bolji međusobni skor, Cieza ili Granada CF?

Skor je izjednačen: po 0 pobeda, uz 0 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Cieza i Granada CF?

U poslednjih 0 susreta prosek je bio 0 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.

Kada Cieza i Granada CF igraju sledeći put?

Sledeći susret je Cieza - Granada CF, sreda, 28. oktobar 2026.. Naša prognoza je na stranici utakmice.