Međusobni dueli

Coventry - Nottingham Forest: međusobni dueli

Coventry
Međusobni skor · susreta: 1
1·0·0
Pobede: CoventryNerešenoPobede: Nottingham Forest
Nottingham Forest
1.0
Golova po susretu
0%
Oba tima dala gol
0od 1
Domaćin neporažen
0%
Više od 2,5 gola

Coventry - Nottingham Forest: međusobni dueli u brojkama

Coventry i Nottingham Forest su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Coventry je pobedio 1, Nottingham Forest 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je subota, 19. septembar 2026. (Premier League): Nottingham Forest 0–1 Coventry.

U ovom duelu prosečno padne 1.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 0% susreta, a u 0% je palo tri ili više golova. Kada je Nottingham Forest domaćin u ovom duelu, dobio je 0 od 1 susreta.

Coventry u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 0 nerešenih mečeva i 3 poraza, uz 7 datih i 12 primljenih golova. Nottingham Forest u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 3 poraza, uz 3 datih i 6 primljenih golova.

Pitanja: Coventry - Nottingham Forest

Ko ima bolji međusobni skor, Coventry ili Nottingham Forest?

Coventry vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Coventry i Nottingham Forest?

U poslednjih 1 susreta prosek je bio 1 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.

Kada Coventry i Nottingham Forest igraju sledeći put?

Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.

Koja je najveća pobeda u duelu Coventry - Nottingham Forest?

Coventry je pobedio 1–0, subota, 19. septembar 2026. (Premier League), što je najveća razlika u našoj evidenciji.

Koji je bio poslednji rezultat između timova Coventry i Nottingham Forest?

Nottingham Forest 0–1 Coventry, subota, 19. septembar 2026. (Premier League).