Den Bosch - FC OSS: međusobni dueli
Den Bosch
FC OSS#10. mesto · Eerste DivisieDen Bosch - FC OSS: međusobni dueli u brojkama
Den Bosch i FC OSS su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Den Bosch je pobedio 1, FC OSS 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je petak, 16. oktobar 2026. (Eerste Divisie): Den Bosch 2–1 FC OSS.
U ovom duelu prosečno padne 3.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Den Bosch domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 1 susreta.
Den Bosch u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 2 nerešena meča i 1 poraz, uz 6 datih i 5 primljenih golova. FC OSS, trenutno #10 u takmičenju Eerste Divisie, u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 1 nerešen meč i 2 poraza, uz 11 datih i 8 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 16. okt 2026. · Eerste DivisieDen Bosch2–1FC OSSDen Bosch
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.1·2.1Datih golova po utakmiciDen Bosch 1.1 · FC OSS 2.1
- 68%Više od 2,5 golaDen Bosch 50% · FC OSS 86%
Najnoviji rezultati
Den Bosch
Pitanja: Den Bosch - FC OSS
Ko ima bolji međusobni skor, Den Bosch ili FC OSS?
Den Bosch vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Den Bosch i FC OSS?
U poslednjih 1 susreta prosek je bio 3 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.
Kada Den Bosch i FC OSS igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Den Bosch - FC OSS?
Den Bosch je pobedio 2–1, petak, 16. oktobar 2026. (Eerste Divisie), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Den Bosch i FC OSS?
Den Bosch 2–1 FC OSS, petak, 16. oktobar 2026. (Eerste Divisie).