Greuther Fürth II - Memmingen: međusobni dueli
Greuther Fürth II#16. mesto · Regionalliga Bayern
Memmingen#1. mesto · Regionalliga BayernGreuther Fürth II - Memmingen: međusobni dueli u brojkama
Greuther Fürth II i Memmingen su se prema našoj evidenciji od 2025 sastali 3 puta. Greuther Fürth II je pobedio 1, Memmingen 1 puta, a 1 utakmica je završena nerešeno. Poslednji susret odigran je utorak, 13. oktobar 2026. (Regionalliga Bayern): Greuther Fürth II 0–1 Memmingen.
U ovom duelu prosečno padne 2.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 67% susreta, a u 33% je palo tri ili više golova. Kada je Greuther Fürth II domaćin, dobio je 1 od 2 susreta, a kada dočekuje Memmingen, dobio je 0 od 1.
Greuther Fürth II, trenutno #16 u takmičenju Regionalliga Bayern, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 3 nerešena meča i 1 poraz, uz 7 datih i 7 primljenih golova. Memmingen, trenutno #1 u takmičenju Regionalliga Bayern, u poslednjih 5 utakmica: 4 pobede, 0 nerešenih mečeva i 1 poraz, uz 6 datih i 2 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 13. okt 2026. · Regionalliga BayernGreuther Fürth II0–1MemmingenMemmingen
- 11. apr 2026. · Regionalliga BayernGreuther Fürth II2–1MemmingenGreuther Fürth II
- 26. sep 2025. · Regionalliga BayernMemmingen1–1Greuther Fürth IINerešeno
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: Greuther Fürth II | Nerešeno | Pobede: Memmingen | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Bayern | 3 | 1 | 1 | 1 | 2.0 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.4·1.2Datih golova po utakmiciGreuther Fürth II 1.4 · Memmingen 1.2
- 37%Više od 2,5 golaGreuther Fürth II 43% · Memmingen 31%
Najnoviji rezultati
Greuther Fürth II
- DAnsbach 1–1 Greuther Fürth II17. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- LGreuther Fürth II 0–1 Memmingen13. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- DWacker Burghausen 3–3 Greuther Fürth II10. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- DGreuther Fürth II 1–1 Bayern München II03. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WGreuther Fürth II 2–1 Nürnberg II25. sep 2026. · Regionalliga Bayern
Memmingen
- WEltersdorf 0–2 Memmingen23. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- LMemmingen 1–2 Nürnberg II17. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WGreuther Fürth II 0–1 Memmingen13. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WMemmingen 1–0 Eichstätt10. okt 2026. · Regionalliga Bayern
- WAubstadt 0–1 Memmingen03. okt 2026. · Regionalliga Bayern
Pitanja: Greuther Fürth II - Memmingen
Ko ima bolji međusobni skor, Greuther Fürth II ili Memmingen?
Skor je izjednačen: po 1 pobeda, uz 1 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Greuther Fürth II i Memmingen?
U poslednjih 3 susreta prosek je bio 2 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 67% njih.
Kada Greuther Fürth II i Memmingen igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Greuther Fürth II - Memmingen?
Greuther Fürth II je pobedio 2–1, subota, 11. april 2026. (Regionalliga Bayern), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Greuther Fürth II i Memmingen?
Greuther Fürth II 0–1 Memmingen, utorak, 13. oktobar 2026. (Regionalliga Bayern).