HNK Gorica - Istra 1961: međusobni dueli
HNK Gorica#9. mesto · HNL
Istra 1961#7. mesto · HNLHNK Gorica - Istra 1961: međusobni dueli u brojkama
HNK Gorica i Istra 1961 su se prema našoj evidenciji od 2025 sastali 4 puta. HNK Gorica je pobedio 4, Istra 1961 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je subota, 19. septembar 2026. (HNL): Istra 1961 0–1 HNK Gorica. HNK Gorica je dobio poslednjih 4 susreta zaredom.
U ovom duelu prosečno padne 1.3 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 0% susreta, a u 0% je palo tri ili više golova. Najčešći rezultat je HNK Gorica 1–0 Istra 1961, viđen 3 puta. Kada je HNK Gorica domaćin, dobio je 2 od 2 susreta, a kada dočekuje Istra 1961, dobio je 0 od 2.
HNK Gorica, trenutno #9 u takmičenju HNL, u poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 3 nerešena meča i 1 poraz, uz 5 datih i 5 primljenih golova. Istra 1961, trenutno #7 u takmičenju HNL, u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 1 nerešen meč i 2 poraza, uz 6 datih i 6 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 19. sep 2026. · HNLIstra 19610–1HNK GoricaHNK Gorica
- 27. apr 2026. · HNLHNK Gorica1–0Istra 1961HNK Gorica
- 21. feb 2026. · HNLIstra 19610–2HNK GoricaHNK Gorica
- 23. nov 2025. · HNLHNK Gorica1–0Istra 1961HNK Gorica
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: HNK Gorica | Nerešeno | Pobede: Istra 1961 | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| HNL | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.3 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 0.7·1.7Datih golova po utakmiciHNK Gorica 0.7 · Istra 1961 1.7
- 53%Više od 2,5 golaHNK Gorica 36% · Istra 1961 70%
Najnoviji rezultati
HNK Gorica
Pitanja: HNK Gorica - Istra 1961
Ko ima bolji međusobni skor, HNK Gorica ili Istra 1961?
HNK Gorica vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 4 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu HNK Gorica i Istra 1961?
U poslednjih 4 susreta prosek je bio 1.3 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.
Kada HNK Gorica i Istra 1961 igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koji je najčešći rezultat između timova HNK Gorica i Istra 1961?
HNK Gorica 1–0 Istra 1961, što se desilo 3 puta u 4 susreta.
Koja je najveća pobeda u duelu HNK Gorica - Istra 1961?
HNK Gorica je pobedio 2–0, subota, 21. februar 2026. (HNL), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova HNK Gorica i Istra 1961?
Istra 1961 0–1 HNK Gorica, subota, 19. septembar 2026. (HNL).