Međusobni dueli
Marumo Gallants - Siwelele: međusobni dueli
Marumo Gallants#16. mesto · Premier Soccer LeagueMeđusobni skor · susreta: 0
0·0·0
Pobede: Marumo GallantsNerešenoPobede: Siwelele
Siwelele#14. mesto · Premier Soccer LeagueMarumo Gallants - Siwelele: međusobni dueli u brojkama
Marumo Gallants, trenutno #16 u takmičenju Premier Soccer League, u poslednjih 3 utakmica: 0 pobeda, 0 nerešenih mečeva i 3 poraza, uz 1 datih i 5 primljenih golova. Siwelele, trenutno #14 u takmičenju Premier Soccer League, u poslednjih 4 utakmica: 1 pobeda, 1 nerešen meč i 2 poraza, uz 4 datih i 7 primljenih golova.
Sledi Marumo Gallants - Siwelele, petak, 30. oktobar 2026. (Premier Soccer League). Model Betora daje: Marumo Gallants 45%, nerešeno 24%, Siwelele 31%.
Trenutna forma
SiweleleLLDW
Ova sezona
- 0.7·0.9Datih golova po utakmiciMarumo Gallants 0.7 · Siwelele 0.9
- 42%Više od 2,5 golaMarumo Gallants 33% · Siwelele 50%
Najnoviji rezultati
Marumo Gallants
Pitanja: Marumo Gallants - Siwelele
Ko ima bolji međusobni skor, Marumo Gallants ili Siwelele?
Skor je izjednačen: po 0 pobeda, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Marumo Gallants i Siwelele?
U poslednjih 0 susreta prosek je bio 0 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 0% njih.
Kada Marumo Gallants i Siwelele igraju sledeći put?
Sledeći susret je Marumo Gallants - Siwelele, petak, 30. oktobar 2026.. Naša prognoza je na stranici utakmice.