Međusobni dueli

Ried - Wolfsberger AC: međusobni dueli

Ried#5. mesto · Bundesliga
Međusobni skor · susreta: 5
3·1·1
Pobede: RiedNerešenoPobede: Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2.0
Golova po susretu
40%
Oba tima dala gol
4od 5
Domaćin neporažen
40%
Više od 2,5 gola

Ried - Wolfsberger AC: međusobni dueli u brojkama

Ried i Wolfsberger AC su se prema našoj evidenciji od 2025 sastali 5 puta. Ried je pobedio 3, Wolfsberger AC 1 puta, a 1 utakmica je završena nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 20. septembar 2026. (Bundesliga): Ried 4–1 Wolfsberger AC. Ried je dobio poslednjih 2 susreta zaredom.

U ovom duelu prosečno padne 2.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 40% susreta, a u 40% je palo tri ili više golova. Kada je Ried domaćin, dobio je 3 od 4 susreta, a kada dočekuje Wolfsberger AC, dobio je 0 od 1. Tim koji je vodio na poluvremenu dobio je 2 od tih 2 utakmica.

Ried, trenutno #5 u takmičenju Bundesliga, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 12 datih i 8 primljenih golova. Wolfsberger AC u poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 0 nerešenih mečeva i 5 poraza, uz 2 datih i 15 primljenih golova.

Poslednji susreti

  • 20. sep 2026. · BundesligaRied4–1Wolfsberger ACRied
  • 19. maj 2026. · BundesligaRied2–1Wolfsberger ACRied
  • 09. maj 2026. · BundesligaRied0–1Wolfsberger ACWolfsberger AC
  • 11. apr 2026. · BundesligaWolfsberger AC0–0RiedNerešeno
  • 29. nov 2025. · BundesligaRied1–0Wolfsberger ACRied

Skor po takmičenjima

TakmičenjeOdigranoPobede: RiedNerešenoPobede: Wolfsberger ACGolova po utakmici
Bundesliga53112.0

Trenutna forma

Ova sezona

  • 1.6·0.9Datih golova po utakmiciRied 1.6 · Wolfsberger AC 0.9
  • 67%Više od 2,5 golaRied 67% · Wolfsberger AC 67%

Najnoviji rezultati

Pitanja: Ried - Wolfsberger AC

Ko ima bolji međusobni skor, Ried ili Wolfsberger AC?

Ried vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 3 pobeda prema 1, uz 1 nerešenih utakmica.

Koliko golova pada kada se sastanu Ried i Wolfsberger AC?

U poslednjih 5 susreta prosek je bio 2 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 40% njih.

Kada Ried i Wolfsberger AC igraju sledeći put?

Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.

Koja je najveća pobeda u duelu Ried - Wolfsberger AC?

Ried je pobedio 4–1, nedelja, 20. septembar 2026. (Bundesliga), što je najveća razlika u našoj evidenciji.

Koji je bio poslednji rezultat između timova Ried i Wolfsberger AC?

Ried 4–1 Wolfsberger AC, nedelja, 20. septembar 2026. (Bundesliga).