Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Napredna platforma za fudbalsku analitiku koja ti pomaže da donosiš pametnije odluke uz uvide zasnovane na podacima.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Proizvod

  • Prognoze
  • Rezultati
  • Besplatne prognoze
  • Prognoze za sutra
  • Prognoze za vikend
  • Fudbalske vesti

Takmičenja

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Resursi

  • Tipovi za danas
  • GG tipovi
  • Više/manje 2,5
  • Prognoze za nerešeno
  • Tačan rezultat
  • Ko osvaja Bundesliga?
  • Ko osvaja Ligue 1?
  • Ko osvaja La Liga?
  • Ko osvaja Serie A?
  • Ko osvaja Premier League?

Tiketi i tipovi

  • Quiniela prognoze
  • Loto Foot prognoze
  • Mega Jackpot prognoze
  • Bundesliga Tipphilfe
  • Tiket dana

Funkcije

  • Kako funkcioniše
  • Proverena tačnost
  • Cene
  • Pro alati
  • Besplatni vidžeti
  • Igra prognoza

© 2026 Betora · Sva prava zadržana.

  • Uslovi korišćenja
  • Politika privatnosti
  • Politika kolačića

Odricanje odgovornosti: Prognoze i analize na ovom sajtu služe isključivo u informativne i zabavne svrhe. Ne garantujemo tačnost bilo koje informacije. Ovaj sadržaj ne predstavlja finansijski savet niti savet za klađenje. Kladi se odgovorno.

Tipovi danas
Utakmice
Uživo
Play
  1. Početna
  2. Ligue 2
  3. PAU vs Annecy

PAU vs Annecy

Rezultat • Ligue 2·PAU·Annecy

Ligue 2
Ligue 2
8. avg 2026.
20:45 (Beograd)
low Pouzdanost
PAU

PAU

Domaćin
Konačan rezultat
0-1
Prognoza: 0-1
Konačan rezultat
0-1
Prognoza: 0-1
Kvote
12.55
X3.40
22.55
Stadion
Nouste Camp
low Pouzdanost
POBEDNIK
Annecy

Annecy

Gost
Kvote
12.55
X3.40
22.55
Stadion
Nouste Camp
Verovatnoće ishoda
30%
PAU
32%
Nerešeno
38%
Annecy
Domaćin2.5530%
Nerešeno3.4032%
Gost2.5538%

Oracle Vision

Niska pouzdanost
“

Annecy je favorit sa 38%; naš projektovani rezultat je 0-1.

Naš AI model analizira ovu utakmicu (Ligue 2) između timova PAU i Annecy na osnovu istorijskih podataka, trenutne forme, međusobnih duela i taktičkih pokazatelja. Model daje timu PAU 30% verovatnoće za pobedu, 32% šanse za nerešeno, a timu Annecy 38% verovatnoće za pobedu. Najverovatniji rezultat je 0-1. Verovatnoća da oba tima daju gol: 50%. Pouzdanost ove prognoze ocenjena je kao low, na osnovu kvaliteta i doslednosti dostupnih podataka.

BTTS: 50%

Događaji na utakmici

  1. 11'
    Gol: A. DrouhinAnnecy · Asistencija: C. Billemaz
    Gol: A. DrouhinAsistencija: C. Billemaz
  2. 16'
    Crveni karton: C. BillemazAnnecy
    Crveni karton: C. Billemaz
  3. Žuti karton: G. Paquiez
    37'
    Žuti karton: G. PaquiezPAU
  4. Izmena: G. VersiniIzlazi: K. Gasnier
    46'
    Izmena: G. VersiniPAU · Izlazi: K. Gasnier
  5. Izmena: C. FallIzlazi: L. Rajot
    46'
    Izmena: C. FallPAU · Izlazi: L. Rajot
  6. Izmena: J. KaluluIzlazi: M. Tourraine
    46'
    Izmena: J. KaluluPAU · Izlazi: M. Tourraine
  7. Žuti karton: G. Versini
    52'
    Žuti karton: G. VersiniPAU
  8. 59'
    Izmena: Z. RedmondAnnecy · Izlazi: K. Young
    Izmena: Z. RedmondIzlazi: K. Young
  9. Izmena: B. LeyeIzlazi: A. Lefebvre
    66'
    Izmena: B. LeyePAU · Izlazi: A. Lefebvre
  10. 67'
    Izmena: M. VeillonAnnecy · Izlazi: M. Kone
    Izmena: M. VeillonIzlazi: M. Kone
  11. 67'
    Izmena: M. S. DionAnnecy · Izlazi: T. Rambaud
    Izmena: M. S. DionIzlazi: T. Rambaud
  12. 67'
    Izmena: K. Jusseron-VeniereAnnecy · Izlazi: A. Larose
    Izmena: K. Jusseron-VeniereIzlazi: A. Larose
  13. Izmena: T. SaettelIzlazi: A. Dodote
    80'
    Izmena: T. SaettelPAU · Izlazi: A. Dodote
  14. Žuti karton: T. Saettel
    82'
    Žuti karton: T. SaettelPAU
Podeli prognozu

Statistika · prognoza i stvarno

1 / 1statističkih tipova prošlo na ovom meču
PAU 0-1 Annecy
FT
TržištePrognozaStvarnoNaš tipIshod
Korneri po timu—Prognoza 4.4 – 4.4Stvarno 6 – 4——
Ukupno kornera—Prognoza 8.8Stvarno 10samo šanse—
Žuti kartoni✓ prošaoPrognoza 3.3Stvarno 3Više od 2.5✓ prošao
Rezultat poluvremena—Prognoza 0-0Stvarno 0-1samo šanse—
Šutevi u okvir—Prognoza 3.5 – 4.2Stvarno 2 – 3——
Ukupno šuteva—Prognoza 11.1 – 9.9Stvarno 14 – 9samo šanse—

Naši brojevi pre meča, pored konačne statistike.

AI analiza i osvrt na prognozu

Analiza i ključni dueli

Pokreće AI
Prednosti · Slabosti

PAU

  • Home advantage at Nouste Camp
  • Historical head-to-head record shows they can beat Annecy
  • Current three-game losing streak
  • Failed to score in two of last five games

Annecy

  • Unbeaten in last four matches (WWD)
  • Positive goal difference (+10) shows attacking potency
  • Slightly less home advantage as the away side
  • Historical head-to-head record is even, no clear edge

Kombinovana analiza

Nisko slaganje
Betora AI
38%
API-Football
45%
42%
Annecy203942

Models disagree significantly. Suggests away win (42%) but proceed with caution.

AI analizaNiska pouzdanost

U takmičenju Ligue 2 (subota, 8. avgust 2026.) domaćin PAU dočekuje gosta Annecy. Naš model za favorita ima tim Annecy sa 38%, nerešeno je na 32%, a PAU na 30%.

Forma i pozicija na tabeli

Tabela ovako rano u sezoni još nije merodavna, pa se model oslanja na plasman iz prošle sezone i prosek golova oba tima.

Međusobni dueli

U našoj evidenciji nema skorašnjih međusobnih duela ova dva tima, pa ranije utakmice ne utiču na ovu procenu.

Izgledi za golove

Odnos napada i odbrane daje očekivani rezultat 1,2–1,2, ukupno oko 2,4 gola. Time je verovatnoća za više od 2,5 gola 45%, a da oba tima daju gol 50%.

Vesti o timovima

Ni za jedan tim nisu prijavljene povrede ni suspenzije.

Šta kaže tržište

Kladionice daju kvotu 2.55 na pobedu tima PAU, 3.40 na nerešeno i 2.55 na pobedu tima Annecy; te kvote su uključene u gornje verovatnoće.

Prognoza

Pobeda: Annecy (38%), najverovatniji rezultat 0-1.

Ova najava je projekcija modela zasnovana na tabeli, skorašnjoj formi, proseku golova, prijavljenim odsustvima i, kada postoje, kvotama kladionica. Automatski se osvežava kako stižu novi podaci.

Statistički kontekstAnnecy

Double chance : draw or Annecy

Poređenje timova

Pokreće AI
PAUAnnecy
43%Snaga57%
50%Napadački potencijal50%
50%Odbrambeni potencijal50%
50%Poasonova raspodela50%
50%Snaga u duelima50%
36%Golovi u duelima64%
43%Dobija utakmicu57%

Više informacija

Ligue 2 – verovatni sastavi: 12. kolo9/9Međusobni dueliPAU – AnnecyPovredePAUPovredeAnnecyRezultati uživo

Statistički kontekst

PAU

WWWWW
  • W30. okt 26.G · Metz1-3
  • W23. okt 26.D · Grenoble2-1
  • W16. okt 26.G · Guingamp1-2
  • W9. okt 26.D · Laval3-2
  • W18. sep 26.D · Dunkerque2-0

Annecy

LWLWL
  • L31. okt 26.D · Montpellier0-3
  • W23. okt 26.G · Sochaux1-3
  • L16. okt 26.D · Nancy1-2
  • W9. okt 26.G · Dunkerque0-1
  • L18. sep 26.D · Dijon1-2

Tabela

PozUGRBodForma
4Reims11+1021WDWDD
5PAU11+520WWWWW
6RED Star FC 9311-217LLLWW
7Annecy11-116LWLWL
8Dijon11+115WLLWW

Međusobni dueli

3
PAU
2
Nerešeno
3
Annecy
  • 24. apr 26.Annecy – PAU5-1
  • 9. avg 25.PAU – Annecy2-0
  • 28. mar 25.PAU – Annecy1-0
  • 1. nov 24.Annecy – PAU2-0
  • 27. jan 24.Annecy – PAU0-0

Statistika sezone — 2026

PAUAnnecy
Odigrano1111
Dati golovi1614
Primljeni golovi1115
Prosek datih1.41.3
Prosek primljenih1.01.4
Bez primljenog gola23

PAU vs Annecy — Analiza utakmice

Annecy je favorit sa 38%; naš projektovani rezultat je 0-1.

U takmičenju Ligue 2 (subota, 8. avgust 2026.) domaćin PAU dočekuje gosta Annecy. Naš model za favorita ima tim Annecy sa 38%, nerešeno je na 32%, a PAU na 30%.

Forma i pozicija na tabeli

Tabela ovako rano u sezoni još nije merodavna, pa se model oslanja na plasman iz prošle sezone i prosek golova oba tima.

Međusobni dueli

U našoj evidenciji nema skorašnjih međusobnih duela ova dva tima, pa ranije utakmice ne utiču na ovu procenu.

Izgledi za golove

Odnos napada i odbrane daje očekivani rezultat 1,2–1,2, ukupno oko 2,4 gola. Time je verovatnoća za više od 2,5 gola 45%, a da oba tima daju gol 50%.

Vesti o timovima

Ni za jedan tim nisu prijavljene povrede ni suspenzije.

Šta kaže tržište

Kladionice daju kvotu 2.55 na pobedu tima PAU, 3.40 na nerešeno i 2.55 na pobedu tima Annecy; te kvote su uključene u gornje verovatnoće.

Prognoza

Pobeda: Annecy (38%), najverovatniji rezultat 0-1.

Ova najava je projekcija modela zasnovana na tabeli, skorašnjoj formi, proseku golova, prijavljenim odsustvima i, kada postoje, kvotama kladionica. Automatski se osvežava kako stižu novi podaci.

Win Probabilities: PAU: 30% · Draw: 32% · Annecy: 38%

Predicted Score: 0-1 (10.0% chance)

Over 2.5: 45% · Under 2.5: 55% · BTTS: 50%

H2H: PAU wins: 3 · Draws: 2 · Annecy wins: 3

Form (latest first): PAU: WWWWW · Annecy: LWLWL

Ligue 2

Ligue 2

France15 · Predstojeće utakmice
Ligue 2France
Montpellier
6. nov20:00
Metz
12.2245%
X3.4529%
23.8526%
Ligue 2France
Dijon
6. nov20:00
RED Star FC 93
12.6338%
X3.7027%
22.8635%
Ligue 2France
Clermont Foot
6. nov20:00
Rodez
13.0333%
X3.3330%
22.7037%
Ligue 2France
Grenoble
6. nov20:00
Reims
14.5522%
X3.4529%
22.0449%
Ligue 2France
Nancy
6. nov20:00
Sochaux
12.0449%
X3.7027%
24.1724%
Ligue 2France
Saint Etienne
6. nov20:00
Laval
11.4370%
X5.0020%
210.0010%
Ligue 2France
PAU
6. nov20:00
Nantes
13.1332%
X3.3330%
22.6338%
Ligue 2France
Boulogne
6. nov20:00
Annecy
12.8635%
X3.0333%
23.1332%
Ligue 2France
Dunkerque
6. nov20:00
Guingamp
12.9434%
X3.7027%
22.5639%
Ligue 2France
Nantes
20. nov20:00
Grenoble
Rana procena
12.1347%
X4.1724%
23.4529%
Ligue 2France
Guingamp
20. nov20:00
Rodez
Rana procena
12.0050%
X4.3523%
23.7027%
Ligue 2France
Reims
20. nov20:00
Saint Etienne
Rana procena
13.2331%
X4.0025%
22.2744%
Ligue 2France
Nancy
20. nov20:00
Dijon
Rana procena
11.7956%
X5.0020%
24.1724%
Ligue 2France
RED Star FC 93
20. nov20:00
PAU
Rana procena
11.9252%
X4.5522%
23.8526%
Ligue 2France
Metz
20. nov20:00
Boulogne
Rana procena
11.7557%
X5.0020%
24.3523%

Tipovi za klađenje

Prognoze tačnog rezultata za danasTipovi za klađenjeGG tipoviViše/manje 2,5Besplatne prognoze