Profil kluba

15 de Agosto
Sledeća utakmica
nedelja, 25. oktobar · 14:00 (Beograd)
SimbaVS
15 de AgostoBetora prognoza
1 · 38%X · 30%2 · 32%
Naš učinak za 15 de Agosto
Sezona 2026/27 · prognozirano utakmica: 2Pogođeni 1X2 tipovi
2/2
100%
Pogođeni tačni rezultati
0/2
0%
Pogodak
100%
Statistika sezone
Sezona 20265
Dati golovi
0
Primljeni golovi
2
Mreža sačuvana
2.5
Prosek datih golova
Učinak kod kuće1W 0D 0L
Učinak u gostima1W 0D 0L
Predstojeće utakmice
Skorašnji rezultati
15 de Agosto — česta pitanja
Kada 15 de Agosto igra sledeću utakmicu?
15 de Agosto igra protiv tima Simba nedelja, 25. oktobar u 14:00 (Beograd) (CAF Champions League).
Ko će pobediti: Simba – 15 de Agosto?
Betora model daje Pobeda: Simba sa 38%. Najverovatniji tačan rezultat i kompletna analiza nalaze se na stranici prognoze.
Kako 15 de Agosto stoji ove sezone?
Tabela lige za 15 de Agosto još nije dostupna.
Koliko su tačne prognoze za 15 de Agosto?
Ove sezone pogodili smo 2 od 2 1X2 tipova za 15 de Agosto. Svaka prognoza se ocenjuje posle kraja utakmice, a učinak je javan.