Profil kluba

Entebbe UPPC
#4
Pozicija na tabeli
Skorašnja forma
WDWDL
Sledeća utakmica
sreda, 28. oktobar · 14:00 (Beograd)
Entebbe UPPCVS
MaroonsBetora prognoza
1 · 64%X · 18%2 · 18%
Naš učinak za Entebbe UPPC
Sezona 2026/27 · prognozirano utakmica: 5Pogođeni 1X2 tipovi
2/5
40%
Pogođeni tačni rezultati
1/5
20%
Pogodak
40%
Statistika sezone
Sezona 20267
Odigrano
4
Pobede
2
Nerešeno
1
Porazi
+5
Gol-razlika
57%
Procenat pobeda
Predstojeće utakmice
Skorašnji rezultati
22. okt
15. okt
9. okt
16. sep
9. sep
1. sep
28. avg
23. maj
19. maj
12. maj
Entebbe UPPC — česta pitanja
Kada Entebbe UPPC igra sledeću utakmicu?
Entebbe UPPC igra protiv tima Maroons sreda, 28. oktobar u 14:00 (Beograd) (Premier League).
Ko će pobediti: Entebbe UPPC – Maroons?
Betora model daje Pobeda: Entebbe UPPC sa 64%. Najverovatniji tačan rezultat i kompletna analiza nalaze se na stranici prognoze.
Kako Entebbe UPPC stoji ove sezone?
Entebbe UPPC je na 4. mestu u ligi Premier League sa 14 bodova posle 7 utakmica. Skorašnja forma: WDWDL.
Koliko su tačne prognoze za Entebbe UPPC?
Ove sezone pogodili smo 2 od 5 1X2 tipova za Entebbe UPPC. Svaka prognoza se ocenjuje posle kraja utakmice, a učinak je javan.