Profil kluba

FC BW Linz
#12
Pozicija na tabeli
Skorašnja forma
DLLWL
Naš učinak za FC BW Linz
Sezona 2026/27 · prognozirano utakmica: 0Učinak se pojavljuje kada se odigraju prve prognozirane utakmice sezone.
Statistika sezone
Sezona 202632
Odigrano
8
Pobede
5
Nerešeno
19
Porazi
37
Dati golovi
46
Primljeni golovi
-12
Gol-razlika
25%
Procenat pobeda
7
Mreža sačuvana
1.2
Prosek datih golova
21
Bodovi
Učinak kod kuće7W 1D 7L
Učinak u gostima1W 4D 11L
Predstojeće utakmice
Nema zakazanih utakmica
Skorašnji rezultati
16. maj
9. maj
2. maj
24. apr
21. apr
18. apr
11. apr
4. apr
21. mar
14. mar
FC BW Linz — česta pitanja
Kada FC BW Linz igra sledeću utakmicu?
Za FC BW Linz trenutno nije zakazana nijedna utakmica.
Kako FC BW Linz stoji ove sezone?
FC BW Linz je na 12. mestu u ligi Bundesliga sa 21 bodova posle 32 utakmica. Skorašnja forma: DLLWL.
Koliko su tačne prognoze za FC BW Linz?
Učinak za FC BW Linz biće dostupan posle prvih prognoziranih utakmica.