Profil kluba

IA Akranes
#5
Pozicija na tabeli
Skorašnja forma
WDWLW
Sledeća utakmica
subota, 24. oktobar · 16:00 (Beograd)
IA AkranesVS
KeflavikBetora prognoza
1 · 64%X · 17%2 · 19%
Naš učinak za IA Akranes
Sezona 2026 · prognozirano utakmica: 4Pogođeni 1X2 tipovi
2/4
50%
Pogođeni tačni rezultati
0/4
0%
Pogodak
50%
Statistika sezone
Sezona 202622
Odigrano
8
Pobede
6
Nerešeno
8
Porazi
-2
Gol-razlika
36%
Procenat pobeda
Predstojeće utakmice
Skorašnji rezultati
IA Akranes — česta pitanja
Kada IA Akranes igra sledeću utakmicu?
IA Akranes igra protiv tima Keflavik subota, 24. oktobar u 16:00 (Beograd) (Úrvalsdeild).
Ko će pobediti: IA Akranes – Keflavik?
Betora model daje Pobeda: IA Akranes sa 64%. Najverovatniji tačan rezultat i kompletna analiza nalaze se na stranici prognoze.
Kako IA Akranes stoji ove sezone?
IA Akranes je na 5. mestu u ligi Úrvalsdeild sa 30 bodova posle 22 utakmica. Skorašnja forma: WDWLW.
Koliko su tačne prognoze za IA Akranes?
Ove sezone pogodili smo 2 od 4 1X2 tipova za IA Akranes. Svaka prognoza se ocenjuje posle kraja utakmice, a učinak je javan.